معرفی دو نرم افزار مفید و کاربردی

 

دراپ باکس

دراپ باکس

 

DropBox

نرم‌افزار دراپ‌باکس یکی از بهترین و راحت‌ترین نرم‌افزارها برای انتقال آسان فایل‌های شخصی برروی فضای ذخیره‌سازی ابری محسوب می‌شود. هنگامی‌که این نرم‌افزار را روی سیستم خود نصب نمایید، یک فولدر به نام Dropbox توسط نرم‌افزار ساخته می‌شود که یک کپی از فایل‌های شما در آن ذخیره می‌کند تا مطمئن باشید به‌صورت ناخواسته فایل‌های خود را از دست نمی‌دهید. به‌علاوه شما با استفاده از نرم‌افزار Dropbox می‌توانید محتویات یک پوشه را با سایر کاربران اینترنتی به اشتراک بگذارید. حتی زمانی که سرویس ارائه‌دهنده ایمیل شما به دلیل حجیم بودن یک فایل اجازه آن را نمی‌دهد، نرم‌افزار Dropbox مشکل شما را حل خواهد کرد!ن

صب نرم‌افزار Dropbox یکی از مهم‌ترین و اولین کارهایی است که برای نوشتن پایان‌نامه به آن نیاز دارید؛ زیرا بدون داشتن یک نسخه پشتیبان از فایل‌هایتان و صدمه دیدن ویندوز یا هاردتان، تمامی زحماتتان به هدر خواهد رفت.

این نرم افزار را میتوانید از لینک زیر دانلود نمایید:

دانلود نرم افزار

 

evernote

evernote

 

EverNote

نرم‌افزار Evernote یکی از واجب‌ترین نرم‌افزارهای پایان‌نامه نویسی برای دانشجویان مقطع دکتری است که کارکرد ساده‌ای دارد و خریدن آن به هر قیمتی که داشته باشد می‌ارزد؛ اما در کمال تعجب، نرم‌افزار Evernote کاملاً رایگان است.

Evernote از آن دسته نرم‌افزارها پایان‌نامه نویسی است که قادر است یک پایگاه داده از اطلاعات موردنیاز شما ایجاد نماید و هر زمان که به داده‌های خود نیاز داشتید، با یک جستجوی ساده آن‌ها را برایتان بازیابی نماید.

دومین ویژگی عالی نرم‌افزار Evernote توانایی این نرم‌افزار برای ذخیره نوشته‌های صفحات اینترنتی، ذخیره تصاویر، فایل‌های PDF و … است.

این نرم افزار را میتوانید از لینک زیر دانلود نمایید:

دانلود نرم افزار

 

لطفا نظر خود را برای این نوشته به ما اعلام کنید

نظر دهید