نرم افزاری حرفه ای برای رسم نمودار و آنالیز داده ها !!!

با استفاده از Systat SigmaPlot 12.3 قادر هستید جزئیات هر نمودار را کنترل کرده و به دلخواه خود، تغییراتی در آن‌ها ایجاد کنید. به این ترتیب نمودارهای شما به‌صورتی حرفه‌ای و تکنیکی نمایش داده خواهند شد. این برنامه مجهز به ابزارهای پیشرفته‌ای برای انجام محاسبات پیشرفته ریاضی روی داده‌های شماست و به این ترتیب امکانی را فراهم می‌آورد که شما تا حد امکان اشتباهات آماری نداشته باشید.

از امکاناتی که SigmaPlot در اختیار شما قرار می‌دهد می‌توان به ایجاد سریع نمودارهای دقیق، دادن جلوه‌های دوبعدی و سه‌بعدی به نمودارها، سفارشی کردن نمودارها و نقشه‌های آماده موجود در محیط نرم‌افزار و انجام کارهای پیچیده و تکراری به‌صورت خودکار و درگیر نکردن کاربر در این بخش اشاره کرد. این نرم‌افزار تمام داده‌های آماری را به‌صورت مشورتی با کاربر تحلیل خواهد کرد و بعد از این تحلیل، منحنی‌های بزرگ استاندارد و پیشرفته‌ای را در اختیار او قرار خواهد داد.

شما قادرید که با استفاده از SigmaPlot با دیگر برنامه‌های نرم‌افزاری مشابه ارتباط برقرار کنید. به‌طور مثال می‌توانید داده‌های خود را به‌صورت مستقیم از نرم‌افزار Excel به محیط SigmaPlot یا برعکس ارسال کنید. همچنین می‌توانید فرمت فایل خروجی خود را تنظیم کنید که این فرمت به‌صورت پیش‌فرض EMF درنظر گرفته شده است.

قابلیت های نرم افزار SigmaPlot :

ایجاد سریع نمودار های دقیق
تجسم ساده داده ها
بیش از ۱۰۰ نوع جلوه ی ۲ بعدی و۳ بعدی
سفارشی کردن تمام نمودار ها و نقشه ها
رسم سریع داده های شما با استفاده از قالب های نموداری آماده
منتشر کردن نقشه ها و نمودار های شما با کیفیت بالا حتی در صفحه ی web
استفاده از ابزار تحلیل داده ها برای انجام محاسباتی که لازم دارید
افزایش بازده کار با کنترل به صورت خودکار
انجام کارهای تکراری و پیچیده به صورت خودکار
بهره برداری قدرتمند sigma plot از توانایی سایر نرم افزار ها
و …

لینک دانلود رایگان آخرین نسخه این نرم افزار

لطفا نظر خود را برای این نوشته به ما اعلام کنید

نظر دهید