آزمایش و تجزیه و تحلیل شیمیایی

آزمایش و تجزیه و تحلیل شیمیایی برای رعایت مقررات و درک کیفیت و ترکیب مواد شیمیایی و مواد مورد استفاده در محصولات ، فرآیندهای صنعتی و تولید بسیار مهم است. دانش صنعت متخصص و تخصص در استفاده از مناسب ترین روش کلید موفقیت در آزمایش شیمیایی موفقیت آمیز است. ابزار دقیق تحلیلی یا ترکیبی از تکنیک ها برای حل مشکلات یا تعیین ترکیب ضروری است.

ما تخصص پیشرفته تحقیق و آزمایش را ارائه می دهیم ، و تحت ISO 17025 ، آزمایشگاه خوب (GLP) ، شیوه تولید خوب (cGMP) و سایر استانداردهای شناخته شده صنعت فعالیت می کنیم. ما پروتکل های آزمایش را مطابق با روش های استاندارد (ISO ، EN ، BS ، ASTM ، DIN و غیره) انجام می دهیم و در زمینه توسعه روشهای تحلیلی متناسب و انجام اعتبار سنجی روش برای برنامه های آزمایش خاص متخصص هستیم.

ما بیش از 20 سال تجربه آزمایش و تجزیه و تحلیل شیمیایی را داریم و ما در کل صنعت تضمین کیفیت را تقریباً در هر بخش صنعت از مواد شیمیایی ویژه ، نانومواد ، پتروشیمی ها ، رنگها و مواد شوینده ، خودرو ، کشاورزی و دارویی و محصولات مصرفی به کار می بریم.

تجزیه و تحلیل ترکیب شیمیایی
تجزیه و تحلیل ترکیب شیمیایی ما از ترکیبی از تکنیک ها استفاده می کند که می تواند طیف گسترده ای از برنامه ها را پوشش دهد ، و کیفیت شیمیایی ، هویت ، ترکیب و ناخالصی ها را تعیین کند ، با روشن شدن ساختار مولکولی و تأیید ساختار شیمیایی ارائه شده توسط دولت از تخصص های هنری. مواد شیمیایی آزمایشگاهی
 
تجزیه و تحلیل ردیابی شیمیایی
تجزیه و تحلیل ردیابی شیمیایی اغلب پیچیده است. خدمات آزمایش شیمیایی ردیابی ما شامل تجزیه و تحلیل فلزات کمیاب و ترکیبات آلی با ردیابی به ردیابی و دامنه فوق ردیابی ، حتی برای ماتریس های نمونه پیچیده است. آزمایش باقیمانده شیمیایی شامل تجزیه و تحلیل ، کشف و شناسایی پسماند است و این تخصص به طور مرتب برای حل مشکلات صنعت مستقر می شود. ما همچنین مطالعات مربوط به Extractables and Leachables (E&L) را انجام می دهیم تا ناخالصی های قابل احتراق بالقوه که از بسته شدن ظروف دارویی ، تجهیزات فرآیند و بسته بندی دستگاه پزشکی سرچشمه می گیرد را تعیین کنیم.

تحلیل مقدماتی
دانشمندان ما با استفاده از طیف گسترده ای از تکنیک های تجزیه و تحلیل عناصر ، می توانند ترکیب اصلی عناصر و ترکیبات شیمیایی را شناسایی و تعیین کنند. انواع نمونه ها شامل تجزیه و تحلیل آلی و معدنی ، آب ، مواد غیر آبی و فلزات است. متخصصان ما از روشهای مختلفی استفاده می کنند ، از روشهای نیمه کمی تا کاملاً کمی ، برای شناسایی و تعیین ترکیب عناصر. تجزیه و تحلیل ما از مواد شیمیایی و مواد برای کنترل کیفیت ، مهندسی معکوس و بررسی شکست انجام می شود.

شناسایی و تجزیه و تحلیل آلودگی
حل آلودگی شیمیایی نیاز به پاسخ سریع دارد. Intertek از ابزار دقیق آزمایشگاهی برای شناسایی سریع و رفع مشکلات آلودگی استفاده می کند.

تست و تجزیه و تحلیل مواد
با پشتوانه سالها تجربه صنعت ، ما آزمایش های تخصصی را برای طیف متنوعی از مواد از جمله پلیمرها ، پلاستیکها ، فلزات ، سرامیک و کاغذ محدود نمی کنیم.

آنالیز شیمیایی آلیاژهای فلزی
متخصصان ما از روشهای مختلفی استفاده می کنند ، از روشهای نیمه کمی تا کاملاً کمی ، برای شناسایی و کمیت ترکیب عناصر یک آلیاژ فلزی. تجزیه و تحلیل شیمیایی فلزات ما برای تولید کنترل کیفیت ، مهندسی معکوس و بررسی شکست انجام می شود.

آزمایش سازگاری با نظارتی مواد شیمیایی
طیف گسترده ای از قابلیت های تجزیه و تحلیل شیمیایی در دسترس است تا اطمینان حاصل شود که محصولات مطابق با مقررات مانند REACH و سایر الزامات اطلاع رسانی شیمیایی جهانی و ROHS هستند. برای بعضی از صنایع مانند مواد شیمیایی کشاورزی یا سموم دفع آفات یا داروها ، آزمایشگاههای ما می توانند تحت رهنمودهای خاص نظارتی و کیفیتی نظیر تمرین آزمایشگاهی خوب (GLP) یا شیوه تولید خوب (GMP) آنالیز را انجام دهند.

برنامه های آزمایش شیمیایی و حل مسئله
تغییر شکل محصول – اطلاعات خاصی در مورد مواد تشکیل دهنده محصولات ارائه دهید
تجزیه و تحلیل باقیمانده – دلایل تغییر رنگ ، لکه ها ، رسوبات خوردگی را تعیین کنید
تجزیه و تحلیل نقص و شناسایی
مقایسه مقادیر خوب و بد بسیاری از مواد
تجزیه و تحلیل عدم موفقیت – دلایل خرابی فلزات و پلیمرها را کشف کنید
توسعه روش – ایجاد روشهای جدید برای حل مشکلات مشتری
انطباق مقررات – به شما کمک می کند استانداردهای نظارتی را رعایت کنید
پشتیبانی دادخواهی – کمک به حل و فصل موفقیت آمیز اختلافات
خدمات مشاوره ای تحلیلی و فنی – خدمات مشاوره ای برای چالش های آزمایشگاهی ، تحلیلی ، آزمایش و نظارتی
با همکاری با Intertek ، آزمایشگاه ها و دانشمندان در سطح جهانی می توانند از الزامات آزمایش و تجزیه و تحلیل شیمیایی بی نظیر شما پشتیبانی کنند ، و به شما کمک کنند الزامات نظارتی و ایمنی را رعایت کنید.

آزمایش و تجزیه و تحلیل شیمیایی