آسان به دنبال راهنمایی برای بهبود مشخصات لینک خود را رتبه بندی

[ad_1]

با افزایش تعداد کاربران ثبت نام شده LinkedIn در حال تبدیل شدن به یکی از سیستم عامل رسانه های اجتماعی است که کسب و کارهای کوچک با استفاده از به منظور افزایش دید تجاری فاستر روابط مشتری ساخت یک شهرت و پرورش جدید سرمایه گذاری کسب و کار. حدود 90 درصد از استخدام از شرکت های شناخته شده را با استفاده از لینک به جستجو برای داوطلبان واجد شرایط که احتمالا می تواند پر کردن در پست های خالی شغلی. بیشتر به که درصد زیادی از شرکت های B2B با استفاده از این پلت فرم برای پیدا کردن مشتریان جدید است. این است که چرا خوب گرفتن مشخصات رتبه بسیار مهم برای ارتباط با کاربران.

آیا شما نیاز به افزایش مشخصات خود آيند ؟ آیا شما سعی کردم یک زن و شوهر از راه های به دست آوردن مشخصات بالاتر از سطح اما فایده ای نداشت? خوب شما ممکن است تلاش کرده اند این تکنیک های موثر نشده است. سعی کنید این آسان به دنبال راهنمایی و شما مطمئنا خود را ببینید مشخصات انداز افزایش می یابد در هیچ زمان.

به روز رسانی مشخصات خود را

اولین چیزی که شما باید انجام دهید این است به راه اندازی یک پروفایل کامل و نگه داشتن آن همیشه به روز شد. از زمان به زمان شما ممکن است نیاز به چیزی جدید در مشخصات خود را که به اندازه کافی جالب توجه را به خود جلب تماس لینکداین خود را به بازدید و مشاهده مشخصات خود را مانند منافع جدید, فکر, روند واگذاری موقعیت و محل و غیره و غیره. شما همچنین می توانید به روز رسانی مشخصات خود را از طریق ارسال چیزهایی مانند ویژه روز, تاریخ و حوادث. اگر شما چیزی جدید به پست شما فقط می توانید حذف برخی از اطلاعات و انتشار مشخصات خود را. و سپس اضافه کردن آنچه شما را حذف کرده و انتشار مشخصات خود را دوباره. شما همچنین می توانید اضافه کردن جزئیات جدید با اضافه کردن یک توقف کامل و یا کاما از هم. همه از این سه راه واجد شرایط برای به روز رسانی مشخصات. پس از به روز رسانی منتشر شده است LinkedIn خود اطلاع اتصالات و ممکن است آنها را ترغیب به بازدید از پروفایل شما برای بررسی آنچه که شما فقط به روز شد. فقط به یاد داشته باشید که چیزی برای نوشتن در مورد سؤالم یا تجدید نظر در هر روز است.

حذف better-رتبه بندی اتصالات

یک نیشگون گرفتن و کشیدن شما می توانید انجام دهید برای افزایش مشخصات خود را در رتبه بندی است که برای حذف و یا حذف کسانی که مشخصات رتبه بندی بالاتر از شماست. با انجام این کار امکانات خود را افزایش مشخصات انداز تبدیل شدن به بالاتر است.

افزایش اتصالات

اتصالات خود را به بازی یک بازی بسیار مهم در رتبه بندی خود را. ارتباطات شما داشته باشد بهتر شدن رتبه شما خواهد شد. مثلا اگر شما تنها 1 اتصال خود را به بالاترین رتبه را تنها خواهد بود 1. اگر شما در سراسر یک هزار و اتصال به مشخصات خود را رتبه بندی خواهد شد و همچنین بازی در اطراف 1 به 1000 است.

شرکت در گروه های

یک راه برای افزایش ارتباط و مشخصات رتبه برای شرکت در هر گروه که مورد علاقه شما. شما باید قادر به مشارکت فعال در بحث ها و تلاش برای بالا کمک کننده از این گروه.شما همچنین می توانید با پیوستن به گروه همگن که در آن شما می توانید به اشتراک گذاری و ارتباط با مردم با همان علاقه به عنوان مال شما. را انتخاب کنید و یا ناهمگن گروه که متشکل از اعضای مختلف با منافع متضاد. مطلوب ترين نوع گروه شما باید انتخاب کنید هستند کسانی که با یک عدد بزرگتر از اعضا و کسانی که اجازه می دهد تا کاربران به پست بحث و گفتگو.

نوشتن و ارسال مقالات

نوشتن و ارسال مقالات از منافع خود را نگه می دارد اتصالات’ تعامل را به صفحه خود را. تحقیقات برای مقالات یا مسائل که بسیار جذاب و به موقع و سپس نوشتن چیزی در مورد آن. به دنبال چیزهایی است که می تواند مردم را تشویق به ارسال نظرات و یا چیزی است که می تواند انگیزه اتصالات خود را برای شروع یک بحث. برای مثال شما می توانید پس از کلیسای مهم و به اشتراک گذاری آن را به خود ناهمگن تقسيم شدند. برای مطمئن شوید که مقدار زیادی از تناقض احزاب در حال حاضر برای به اشتراک گذاشتن ایده های خود را و ایمان را به عنوان به خوبی.

ارتباط با مردم شما می دانید

کیفیت خود را از اولین اتصال تا حد زیادی می تواند کمک به خود را به خوبی بودن. مطمئن باشید که برای ارتباط با مردم شما شخصا می دانم که به عنوان مثال کسانی که با شما کار کرده اند در گذشته خود را سابق کالج یا دبیرستان همکلاسی ها و batchmates اعضای خانواده و دوستان و آشنایان. شروع شده توسط ایجاد یک شبکه با افرادی که شما می دانید. سپس گسترش شبکه حرفه ای خود را با اضافه کردن مردم شما را نمی دانند و یا کسانی که شما را نمی دانند. مگر اینکه در غیر این صورت شما در حال حاضر به شدت تاسیس نام در صنعت هرگز انتخاب غریبه ها خود را به عنوان اولین اتصالات به عنوان آنها ممکن است شک و تردید در مورد نیت واقعی خود را که در اثر صدمه دیده خواهد شد و کیفیت خود را از اولین اتصال است.

ارزش خود را از اتصالات

اجازه دهید اتصالات خود را می دانم که شما ارزش آنها را با تبریک به آنها در طول روز ویژه ای است. به عنوان مثال خوش آمد می گوید اتصالات خود را که جشن تولد خود را, کار, سالگرد, و یا شاید کسانی که فقط یک کار جدید و یا ارتقاء. فقط اجازه دهید همه بدانند که شما در اطراف با نوشتن چیزی. باور کنید یا نه, وجود خواهد داشت یک زن و شوهر از افرادی که مشاهده مشخصات خود را فقط با انجام این کار. قادر به دانستن فعالیت برای روز به سادگی با کلیک بر روی اتصالات تب, و سپس انتخاب گزینه ای است که می گوید “در تماس”.

[ad_2]