آنچه به دنبال در هنگام انتخاب بهترین PPC شرکت ؟

[ad_1]

اگر شما're دنبال یک حرفه ای جستجو بازاریابی شرکت به مدیریت PPC خود را با نام مستعار pay-per-click فعالیت های شما're نه به تنهایی. متعددی وجود دارد که تجار و بازرگانان که در حال تبدیل شدن به شرکت های بازاریابی آنلاین برای کمک به توسعه و نظارت خود را در مبارزات انتخاباتی PPC و مزایای انجام این کار در حال تبدیل شدن بسیار روشن است.

مختلف وجود دارد پیشرفته پیشرو نرم افزار ردیابی که اجازه می دهد شرکت های بازاریابی به مشتریان خود بگویید که دقیقا چه مقدار پول آنها صرف و چگونه بسیاری از بازدیدکننده داشته است وب سایت تلفن تماس و ایمیل آگهی آنها در حال گرفتن از طریق مبارزات انتخاباتی خود را. هر زمان که شما تصمیم می گیرید آن را's هم به نوبه خود نسبت به یک شرکت بازاریابی برای PPC مطمئن شوید که شما در حال سرمایه گذاری در پلت فرم سمت راست. در اینجا برخی از چیزهایی که شایع است در میان محبوب ترین ها PPC شرکت.

1) آنها به شما ارائه شفافیت کامل: به هر دلیلی برخی از شرکت های بازاریابی don't به شما ارائه تمام جزئیات را وقتی که می آید برای نشان دادن چگونه بودجه خود را صرف بودن. هرگز استخدام یک شرکت PPC است که می خواهد یک پرداخت ماهانه اما تمایلی به شما ارائه یک گزارش مفصل از مبارزات انتخاباتی خود را بودجه. همیشه استخدام یک شرکت فراهم می کند که شما کامل گزارش مفصل خود هر پنی که در آن آن است که صرف شده است.

2) آنها برنده't افراط کردن: بسیاری از شرکت ها هزینه زیادی در بر توجه به مدیریت ضعیف مبارزات و گردشگری استراتژی. از سوی دیگر سفارشی PPC مدیریت بسته های خود را کاهش می دهد پرداخت برای هر کلیک و ارائه شما کلیک بیشتر برای پول خود را.

3) آنها را کامل صنعت ادغام: بیشتر آشنا جستجو بازاریابی به صنعت خود را بهتر نتیجه آنها می تواند به شما ارائه دهد. خوب PPC مدیریت شرکت شما را با ارائه معیارهای است که به طور خاص طراحی شده برای شما میباشد. آنها همچنین به شما بگویم آنچه شما're پرداخت در هر تماس تلفنی و پست الکترونیکی منجر شود و چه خود را منجر شود نرخ تبدیل است.

4) آنها را در پیوند عمیق: تبلیغات PPC که بهینه سازی شده برای ساختار آدرس وب سایت خود را و هدایت بازدید کنندگان به خود را موجودی صفحات به جای صفحه اصلی افزایش گوگل کیفیت نمرات. این کیفیت بالاتر نمرات منجر به کاهش هزینه هر کلیک و نرخ این ممکن است در نتیجه افزایش فروش و برتر قرار دادن آگهی.

5) آنها ارائه تکمیلی آنالیز: شکی وجود ندارد که گوگل AdWords خدمات ارائه انواع اطلاعات از طریق تجزیه و تحلیل ترافیک. معتبر شرکت های PPC را به شما ارائه اطلاعات در مورد صفحات مختلف وب سایت خود را در تعداد بازدید کنندگان و استفاده از تماس به عمل دکمه. این تجزیه و تحلیل به شما کمک کند تا بهتر تصمیم گیری در بازاریابی.

[ad_2]