آنچه که مطمئن ترین راه برای ایجاد ترافیک سازگار خود را آنلاین بازاریابی شبکه ای کسب و کار ؟

[ad_1]

آنچه که مطمئن ترین راه برای ایجاد ترافیک سازگار خود را آنلاین بازاریابی شبکه ای کسب و کار ؟ اگر شما مثل اکثر مردم شما ممکن است به تفکر در پاسخ به سوال من این است که پرداخت پستها در طول کلیک کنید بازاریابی است. PPC می تواند تحویل آنی ترافیک اما در یک قیمت. اما پاسخ این است که جستجوگرها (بهینه سازی موتور جستجو).

SEO تنها واقعی cosistent راه برای تولید مداوم ترافیک. با میلیون ها نفر از مردم جستجو برای کلمات کلیدی خاص هر روز در سایت های مانند گوگل و یاهو شما می توانید شرط می بندم که وب سایت در ده بالا از نتایج جستجو در حال گرفتن برخی از ترافیک جدی. بنابراین اگر شما می خواهید برای تسلط بر بازارهای مختلف خود را آنلاین بازاریابی شبکه ای کسب و کار و سپس بهینه سازی همه از بازاریابی خود را برای اهداف جستجوگرها باید هدف اصلی خود را.

اولین چیزی که شما باید انجام دهید این است که تصمیم گیری در تو رفتگی در دیوار خود و سپس انجام تحقیقات کلمه کلیدی. وجود دارد تعدادی از ابزار است که می تواند به شما کمک کند با پژوهش و کلمه کلیدی. Wordtracker یکی خوب است و بنابراین AdWord analyzer, اما دیگران وجود دارد. نکته مهم این است که به تمرکز بر روی یک کلمه کلیدی است که شما می خواهید به رتبه بالا در موتورهای جستجو.

این مهم است که بدانید که سئو طول می کشد زمان. گوگل algorithims است که رتبه سایت درآمده اما از آن زمان را برای وب سایت خود را به رتبه بالا به خصوص برای رقابتی بسیار کلیدی است. شغل شما این است برای نوشتن مقالات خود را در وب سایت ها و وبلاگ ها Squidoo صفحات مای اسپیس پروفایل Facebook و غیره. خود را با استفاده از عمده ‘کلمه کلیدی’ در سراسر. شما همچنین می خواهید که شامل کلمه کلیدی خود را در تگ های متا خود را. هنگام آپلود ویدئوها شما همچنین می توانید بهینه سازی آن نیز هست.

هر مقاله ، که شما ارسال خواهد شد ایجاد بک لینک به وب سایت اصلی خود را. این را افزایش می دهد وب سایت خود را رتبه بندی و باید بخشی از استراتژی جستجوگرها خود را.

اگر شما جدی در مورد یادگیری جستجوگرها وجود دارد تعداد زیادی از کتاب شما می توانید در کتابخانه محلی خود را به صورت رایگان. به نظر من این بهترین مهارت شما می توانید اطلاعات خود را آنلاین بازاریابی شبکه ای کسب و کار.

[ad_2]