استفاده از “توده PPV ترافیک” به تن بیشتر بازدید کنندگان در کسری از هزینه PPC

[ad_1]

توده PPV نقد و بررسی

توده PPV ترافیک – رانندگی مشابه از ترافیک هدفمند به وب سایت خود را فقط برای سکه یک بازدید کننده

PPV بازاریابی و یا در غیر این صورت شناخته شده به عنوان پرداخت به ازای هر مشاهده بازاریابی یک روش است که نمی شنود گذاشته شده است به بیش از حد بسیاری از بازاریابان. بر خلاف PPC (پرداخت برای هر کلیک) سیستم های که در آن شما می توانید تا پایان پرداخت مقدار زشت و ناپسند پول به ازای هر کلیک PPV شما را قادر به دریافت تبلیغات شما در مقابل ترافیک بسیار هدفمند و پرداخت به عنوان کم به عنوان تنها $.01 هر بازدید کننده. مشکل این است که بسیاری از بازاریابان نمی دانید که چگونه به استفاده از این سیستم قدرتمند. این است که در آن توده PPV ترافیک ایجاد شده توسط کریس, Trujillo می آید.

این سیستم فراهم می کند گام به گام دستورالعمل که می تواند کمک به هر بازاریاب تبدیل بسیار ارزان ترافیک به فروش در هر تو رفتگی در دیوار. زیبایی از پرداخت هر مشاهده بازاریابی است که شما باید به تکیه بر مردم و کلیک کردن بر روی آگهی خود را در جهت آنها را به مشاهده آن. آن را ساده به راه اندازی و تولید سود زیادی از آن. در واقع شما با ایجاد این پنجره های پاپ آپ با استفاده از کلمات کلیدی هدفمند و تبلیغات خود را نمایش داده شود بر روی بازدید کنندگان صفحه نمایش کامپیوتر. در واقع شما می توانید درایو مقدار زیادی از بازدید کنندگان به آگهی های خود را و تولید و فروش اگر شما می دانید چگونه به آن را انجام دهد به درستی.

توده PPV ترافیک فراهم می کند برخی از بهترین آموزش برای یادگیری این سیستم است. این دوره شروع می شود با اصول اولیه PPV به طوری که هر کسی که آن را نشنیده می توانید یادگیری در مورد آن. پس از آن البته به تکنیک های پیشرفته تر که به شما نشان دهد که چگونه برای تبدیل ترافیک خود را به فروش.

شما خواهد شد ارائه شده با 10 آموزش تصویری که در آن شما می توانید بیش از کریس شانه به عنوان او نشان می دهد شما چگونه به راه اندازی خود را PPV کمپین از ابتدا و رفع آنها را برای حداکثر کارایی. همچنین شما می خواهد با ارائه این توده PPV ترافیک دستی بنابراین شما می توانید این سیستم را در قالب متن است. این راهنما به شما می گوید که دقیقا چه باید بکنید و چگونه به انجام آن را در ساده گام به گام دستورالعمل. شما نیز صریح و روشن ذهن نقشه طرح نشان می دهد که شما تصویر بزرگ از چه کل سیستم کار می کند و پول نقد سریع, راهنمای که تنها شامل مراحل دقیق راه اندازی این سیستم و هیچ چیز دیگری.

همچنین با استفاده از این سیستم به شما خواهد آموخت:

* چگونه برای ایجاد پاسخ بالا صفحات فرود

* چگونه برای به دست آوردن درصد زیادی از بازدید کنندگان خود را به انتخاب کردن در لیست خود را

* چگونه می توان باور نکردنی ارائه می دهد به لیست خود را که تولید پول نقد فوری

* چگونه به صرفه جویی در پول در هزینه تبلیغات

* نحوه شستشو و تکرار سیستم با کمپین های متعدد

جرم PPV ترافیک سیستم شما را قادر به ایجاد سود به سادگی با دنبال کردن گام به گام دوره و انجام دقیقا آنچه در آن دستور. سیستم نسبتا جدید است تا هر چه زودتر به یک بازاریاب آغاز می شود با استفاده از آن بهتر است به عنوان وجود دارد بسیاری از مردم با استفاده از این روش در این نقطه است. همه ما می دانیم که کاهش رقابت در نتیجه فروش بیشتر

[ad_2]