استفاده از پرداخت پستها در طول کلیک بر روی Craigslist برای تولید درآمد

[ad_1]

که یک فکر جدید به صورت یک ابزار بازاریابی اینترنتی: با استفاده از پرداخت پستها در طول کلیک بر روی Craigslist برای افزایش ترافیک به وب سایت خود و تولید درآمد. خوب چرا که نه ؟ گوگل و یاهو و دیگر نام های بزرگ وب سایت های ارائه پرداخت به ازای کلیک, گزینه, چرا Craigslist? پس از همه, قیمت برای استفاده از این ابزار بازاریابی است که راه معقول تر از این نام بزرگ غول موتورهای جستجو.

علاقه مند است ؟ البته شما هستند! هنگامی که در حال اجرا یک کسب و کار آنلاین همیشه پایین می آید به پول است. چقدر شما باید برای قرار دادن و چقدر شما می توانید ذخیره کنید و البته چقدر شما می توانید. پول است که هدف و راه حل. اگر شما پیدا کردن شما باید کمی به هیچ پول در دسترس برای بازاریابی محصولات یا خدمات خود را و سپس این می تواند پاسخ برای وضعیت شما.

قیمت با استفاده از پرداخت هر کلیک بر روی نام وب سایت می تواند متفاوت باشد. اگر شما با استفاده از همان PPC ابزار بازاریابی هزینه همان است که برای هر مشتری: صفر است. که's, راست, شما پرداخت هیچ چیز برای استفاده از این ویژگی آن را به عنوان ارائه شده در رایگان هزینه توسط Craigslist در. این هزینه می تواند کمک بسیاری تاکید کسب و کار آنلاین بازاریابی بودجه. می't آن ؟

اگر شما آشنا هستند که چگونه Craigslist با این نسخهها کار در اینجا یک توضیح: شما در پست یک آگهی چرخش آن چند روز تغییر تبلیغات و سپس صبر کنید تا افراد برای پاسخ دادن به آگهی. بله, آن است که ساده است. چه حتی بهتر این است که شما می توانید با استفاده از گوگل آنالیز ابزار که با استفاده از PPC ویژگی در Craigslist اجازه می دهد تا شما را به هنوز هم قادر به اندازه گیری جریان ترافیک به وب سایت خود را.

آن't stop بهتر در هنگام استفاده از این ویژگی در Craigslist به عنوان یک ابزار بازاریابی برای کسب و کار آنلاین شما. همچنین شما می خواهد توانایی برای هدایت بازدید کنندگان از Craigslist ads به یک صفحه فرود بر روی وب سایت خود را. صفحه فرود را می توان با ایجاد یک نمای کلی از محصولات و یا خدمات و حتی توصیفات از مشتریان قبلی. اضافه کردن یک جعبه برای سوالات و یا پاسخ و ارائه اطلاعات با کسانی که علاقه مند به استفاده از خدمات خود را.

پرداخت پستها در طول کلیک کنید سهامداران گروه وجود دارد. چرا سعی نمی Craigslist در PPC برای کسب و کار آنلاین خود را و ببینید که چگونه شما و کسب و کار آنلاین شما می توانید از مزایای استفاده از این سرویس برای افزایش جریان ترافیک و ایجاد درآمد اضافی به خط پایین خود را. شما به معنای واقعی کلمه می تواند't از دست دادن در هنگام انتخاب به استفاده از پرداخت پستها در طول کلیک کنید در Craigslist به عنوان یک ابزار بازاریابی است.

[ad_2]