اهمیت On-Page SEO و اثر آن بر SERP

[ad_1]

بهینه سازی موتور جستجو یکی از اساسی بازاریابی اینترنتی تکنیک های استفاده شده توسط بسیاری از وب سایت کارشناسی ارشد برای افزایش دید وب سایت خود را در صفحات نتیجه موتور جستجو. موتورهای جستجوی عمده مانند یاهو و بینگ از منابع اصلی آلی (رایگان) ترافیک به وب سایت. برای رسیدن به رتبه بندی بالا برای یک سایت کار آسان نیست به عنوان آن را شامل بسیاری از خوبی برنامه ریزی شده و تلاش های صادقانه. خدمات SEO برای بهینه سازی وب سایت یک مدت طولانی و در حال کار است.

SEO است که به طور عمده انجام می شود که در صفحه و خارج از صفحه و دو تکنیک های ضروری برای یک کمپین بازاریابی موفق. برخی از ارائه دهندگان خدمات SEO می گویند که خارج از صفحه تکنیک را تحت تاثیر قرار داده می شود وزن بیشتری نسبت به آن عوامل در صفحه. با این حال استفاده از تکنیک های SEO در صفحه افزایش شانس یک سایت گرفتن ایندکس شده توسط موتورهای جستجو متفاوت است. همچنین کیفیت و محتوای منحصر به فرد آن نقش بسیار مهمی در عملکرد یک وب سایت. موتورهای جستجو بسیار سخت در این رابطه و همیشه به اهميت محتوای منحصر به فرد.

برخی از مهم در صفحه بهینه سازی عوامل:

سایت باید با موتورهای جستجو و بهینه سازی شده و با مرتبط ترین و مفید ترین کلمات کلیدی در بهترین مکان در صفحات سایت حفظ مطلوب چگالی کلمه کلیدی و کلید واژه ها در نزدیکی. نیز وجود دارد بسیاری دیگر در صفحه راهنمایی جستجوگرها که به طور مستقیم بر عملکرد وب سایت است که به طور عمده شامل-

• سایت باید هر شکسته و یا لینک های مرده, تصاویر یا صفحات یتیم
• ساختار داخلی از سایت باید حفظ شود
• سایت باید به کیفیت و محتوای مربوطه که باید به روز رسانی به طور منظم
• صفحات سایت باید با بهینه سازی های مفید و مرتبط با کلمات کلیدی در عنوان متا تگ های مطالب, هدر, برچسب ها, alt, متون, و غیره.
• کلمه باید به طور مساوی تقسیم شده میان محتوا. اگر کلمه کلیدی به درستی استفاده نمی شود ممکن است اعلام کرد که دادن.
• سایت باید ساده و نقشه سایت XML است که توسط کاوشگر استفاده می شود.

اگر چه موتورهای جستجو رباتها قادر به خزیدن وب سایت در حال حاضر بر روی سرور میزبان اما آن را خوب است برای ارسال وب سایت به صورت دستی حذف به عمده این موتور و دسته های مربوطه از شاخه ها بالا است. همه موتورهای جستجو به این گزینه در کمک خود را به صفحات. همچنین اگر شما هر گونه ایندکس شده سایت شما می توانید لینک وب سایت خود را وجود دارد به طوری که وب سایت جدید را بلافاصله دریافت crawled شده.

همچنین گوگل ابزار وب مستر ارائه گزینه خوبی برای ارسال XML نقشه سایت رایگان برای حصول اطمینان از تمام صفحات ذخیره شده به درستی و آن را نیز فراهم می کند اطلاعات مفید دیگر در مورد این سایت هر نقطه نظر گوگل در جستجوگرها-صفحه انجام شده در سایت. بعد از هر به روز رسانی در وب سایت مدیران سایت باید ارسال XML نقشه سایت.

[ad_2]

Source by Anubhav Nair