این روند یک روند اشتباه است

نکته آموزش سئو : آیا گوگل تمام سایت را پنالتی خواهد کرد و یا فقط یک صفحه را؟ چون لینک دانلود فقط به ایمیل تان ارسال می شود. مثلا در اینجا که عبارت آموزش سئو به همین صفحه لینک شده است، عبارت “آموزش سئو” یک انکور تکست می باشد. در واقع خزیدن این ربات در یک صفحه برای جمع آوری اطلاعات آن صفحه را کراول یا crawling می گویند. سایت های با دامنه edu به دلیل ماهیت آموزشی و مرجعی که دارند بک لینک های زیادی از سایر سایت ها دریافت می کنند. در ایران این نوع بک لینکها هنوز جا نیفتاده است. البته در بروزرسانی های مداوم گوگل، تاثیر اینگونه بک لینک ها کمتر شده است اما هنوز هم منابع خوبی برای دریافت بک لینک رایگان می باشند. ما پکیجهای بک لینک تخصصی هم برای این منظور ارائه می کنیم. کلمه ای که لینک بر روی آن انجام میگردد را انکور تکست می گویند.

توی رفرنسهای خارجی همه تأکید زیادی به اهمیت بک لینک سازی داشتند حالا چه بک لینک رایگان چه پولی، اینجا بود که تصمیم مهمی گرفتم که نتایج سایت رو در کمتر از ۶ ماه زیر و رو کرد. خب شما الان با انواع بک لینک ها آشنا شدید اما جالبه بدونید که بک لینک های مورد اول و دوم و سوم یک ویژگی مشترک دارند و آن هم این است که اگر سایتی شما را در چنین مکانی لینک دهد به اندازه تعداد صفحات آن سایت بک لینک دریافت خواهید کرد که این می تواند بد هم باشد! رپرتاژ خبری که به واسطه گذاشتن خبر در سایت های خبری می باشد با صرف هزینه ای انجام می شود و می توانید در خبر لینک های خود را درج نمایید. White Hat SEO: سئوی کلاه سفید در واقع اصولی ترین نوع سئو است که در آن از هیچ روش غیر قانونی از نظر گوگل برای افزایش رتبه استفاده نمی شود و سایت کاملا طبیعی به رتبه می رسد. Black Hat SEO: سئوی کلاه سیاه دقیقا عکس مورد بالاست. Gray Hat SEO: سئوی کلاه خاکستری در واقع روشی مابین دو مورد بالاست.

با انجام این کار در بهترین حالت هیچ سودی عاید سئوی سایت نمیشود. و اینکه چه اثراتی روی استراتژی سئوی ما دارد؟ پس حتماً با استراتژی و اصول گام بردارید تا اذیت نشوید و به دام الگوریتمهای گوگل نیفتید. پس از شناخت بازار، شناخت مخاطب و تولید محتوا دیگر وقت آن رسیده اعتبار صفحات سایت را افزایش دهیم. در همین زمان یک پیشنهاد عالی به مدیر وبسایت میدهید که درواقع جایگزین کردن لینکهای وبسایت دیگر (برای مثال وبسایت شما) است. به همان اندازه که از بک لینک صحبت می شود ، بین دانستن اینکه لینک دهندهها مهم هستند و دانستن چگونگی به دست آوردن لینک های معتبرو با کیفیت که باعث تقویت SEO شوند ، فاصله زیادی وجود دارد. بک لینک یکی از پراستفاده ترین کلمات در دنیای بهینه سازی وبسایت یا همان سئو است. در میان نظرات تعدادی در مورد اسپم شدن وبسایت با استفاده از این نوع بک لینک ها سوال پرسیده بودند. یکی از روش های لینک سازی در سئو، کامنت گذاری در وبسایت های قدرتمند می باشد.

PA: Page Authority شاخص سنجش قدرت یک صفحه از سایت بر اساس سیستم امتیاز دهی سایت Moz میباشد که عددی از 1 تا 100 می باشد و هر چقدر این عدد بالاتر باشد نشان دهنده قدرت بیشتر آن صفحه است. DA: Domain Authority شاخص سنجش قدرت دامنه بر اساس سیستم امتیاز دهی سایت Moz میباشد که عددی از 1 تا 100 می باشد و هر چقدر این عدد بالاتر باشد نشان دهنده قدرت بیشتر آن دامنه است. اسپم ها به غیر از آزاردهنده بودن، به طور جدی می توانند اطلاعات تجزیه و تحلیل سایت را هم پیچیده کنند. تاثیر و اهمیت لینکسازی بر روی کسب رتبه خوب در گوگل به طور کامل بررسی شد. در این روش علاوه بر اینکه از تکنیکهای اصولی و کلاه سفید استفاده میشود از برخی تکنیکهای که شاید کمی با اصول گوگل همخوانی نداشته باشد نیز استفاده میگردد. هیچ نیازی نیست که شما ریسک کنید تنها با رعایت یک سری اصول میتوانید برای خود بک لینک ایجاد کنید اما این نوع لینک سازی سئو کلاه خاکستری محسوب میشود و خوشبختانه باد بگم که هیچ عیبی برای سایتتان نخواهد داشت بلکه اگر طبق اصول پیش بروید پیشرفت چشمگیری هم خواهید داشت.

تمام شد بک لینک PBN شما به خوبی اجرا شد و خیلی سریع در روز های آینده جهش زیادی در بهبود جایگاه کلمات کلیدی خود مشاهده خواهید کرد . همانطور که توضیح دادم ، آنها می توانند به SEO شما کمک کنند ، و آنها می توانند سریع این کار را انجام دهند. در این قسمت از آموزش سئو به موضوع پنالتی گوگل می پردازیم. این پستها میتواند در قالب معرفی یک سرویس خود یا اینکه یک بلاگ با موضوعی جذاب باشد. در سیستم های وبلاگ دهی خارجی هم می توانید مطالب فارسی منتشر کنید اما بعضی از این سرویس ها با زبان فارسی مشکل دارند و به محض دیدن ممکن است بلاگ شما را مسدود کنند. دنیای سئو و بهینه سازی وب سایت ها پیچیده بوده و دائما در حال تغییر است، اما شما می توانید به راحتی مبانی آن را درک کنید. برای تحقق این موضوع باید تمام مراحل بهینه سازی را به صورت کامل رعایت کنید. در فرایند بهینه سازی جملهای هست که اینگونه بیان میشود: اگر اولش به پایانش فکر نکنید پایانش مجبور میشوید به اولش فکر کنید.