این شاخه از بازاریابی وابسته

[ad_1]

بازاریابی وابسته می تواند یک حرفه ای بسیار سودآور اما هنوز مطمئن شوید که مسیر را ؟ جزئیات بیشتر برای برخی از توضیحات ساده برای کمک به شما تصمیم می گیرید.

به عنوان شما در حال حاضر ممکن است آگاه بازاریابی وابسته است بسیار ساده اما بسیار قدرتمند مفهوم و شناخته شده است به عنوان سریعترین و ساده ترین راه کسب درآمد در شبکه است. کاملا این مفهوم است که به استفاده از اینترنت برای فروش محصولات و یا خدمات از دیگر کسب و کار بر اساس کمیسیون است. کمیسیون دریافت شده توسط سهامداران از تاجر برای هر فروش ساخته شده است.

وجود دارد بسیاری از طبقه بندی انواع بازاریابی وابسته, اما همه آنها تحت دو دسته اساسی از پرداخت در عملکرد و پرداخت پستها در طول کلیک کنید.

پرداخت به ازای عملکرد

در زیر این چتر پرداخت در عملکرد (PPP) به این معنی است که وابسته به دریافت کمیسیون هنگامی که یک بازدید کننده از خود را وابسته به انجام عمل مورد نیاز است. این ممکن است یا واقعی فروش که در آن نرخ کمیسیون به طور کلی در هر نقطه بین 10-50% با محبوب ترین محصولات رسیدگی به کمتر کمیسیون کمتر از آنهایی که محبوب و یا یک تولید منجر شود که در آن سهامداران پرداخت می شود برای هر فرد است که ثبت نام در این تاجر's سایت. این می تواند بسیار جذاب به سهامداران به عنوان آنها می توانید کسب درآمد در هر نقطه بین 15-20 ٪ از هر بعدی فروش ساخته شده است.

پرداخت پستها در طول کلیک کنید

همچنین به عنوان شناخته شده PPC pay per click affiliate marketing در نظر گرفته می شود بسیار محبوب و همچنین ساده ترین روش برای کسب درآمد است و ایده آل برای کسانی که وب سایت های کوچک. فروشنده کاملا به سادگی مکان بنر و تبلیغات متنی که در حال حاضر ایجاد شده توسط تاجر بر روی وب سایت خود را. یک کمیسیون پرداخت می شود از تاجر به سهامداران برای هر کلیک است که ساخته شده در این آگهی و یا تبلیغات. هیچ ضرورت برای فروش زیر ساخته می شود بنابراین پرداخت تمایل به بسیار کوچک (معمولا کمتر از 1 دلار) در مقایسه با دیگر گزینه های ذکر شده در این مقاله است.

بازاریابی وابسته نیز می توان طبقه بندی از نظر درآمد باقی مانده بازاریابی و tiering; تک و دو لایه و چند لایه.

باقی مانده درآمد بازاریابی

هنگامی که یک خریدار به خرید اولین خرید از طریق لینک id از یک بازاریاب وابسته نه تنها وابسته به بازاریاب پرداخت می شود یک کمیسیون فروش او را نیز دریافت کمیسیون در آینده بر اساس فروش از خریدار. این روش برای رسیدن به این واقعا آسان به درک; کوکی های تولید شده از منحصر به فرد وابسته و قرار داده شده بر روی کامپیوتر از خریدار در نقطه خرید است. به طور معمول این کوکی منقضی خواهد شد و پس از سه ماه اما آن می تواند باقی می ماند دیگر. هنگامی که یک خریدار و سپس بازگشت به تاجر به خرید یکی دیگر کامپیوتر خود را فورا بررسی کنید اگر وابسته کوکی ثبت شده است و اگر آن را یافت وابسته خواهد شد اعتبار برای فروش. این مهم است که توجه داشته باشید که کوکی ها به هیچ وجه مضر به کامپیوتر و انجام هر گونه اطلاعات شخصی است که می تواند دیده می شود و یا توسط یک شخص ثالث.

تک لایه

وابسته می شود کمیسیون ترافیک و یا فروش در بازرگان's سایت بسته به آن است که آیا یک PPC یا PPP برنامه.

دو ردیف

سهامداران را دریافت کمیسیون برای هر عمل است که مصرف کننده می سازد و او را به کمیسیون بر اساس عملکرد دیگر وابستگان استخدام شخصا با او.

چند لایه

سهامداران پرداخت شده است در همان راه به عنوان او را در دو ردیف برنامه اما این سطح می تواند بسیار عمیق تر با کمیسیون های ساخته شده در فروش ساخته شده توسط او / استخدام شرکت های وابسته و خود استخدام شرکت های وابسته نیز می باشد. عمق لایه ممکن است نامحدود.

[ad_2]