بازاریابی اینترنتی انجمن برای مبتدیان

[ad_1]

ظهور اینترنت انقلابی در روش های مدرن کار می کند. اگر یک محصول, تکنولوژی, خدمات و مهارت خرس می تواند سود در زندگی واقعی آن است که ارزش. و می توان آن را به فروش بیش از وب و یا لنت! اما فروش بر روی وب یک آزمون بزرگ است. شما تنها کسی است که به ارائه یک مهارت و یا یک محصول و یا یک فن آوری است. وجود دارد در حال رفتن به یک مقدار زیادی از دیگران که در حال انجام همین کار را احتمالا در کاهش هزینه ها با ویژگی های اضافه شده. به سادگی قرار داده و بدون بازاریابی مناسب حتی بیشتر منحصر به فرد و ایده های مبتکرانه به وقفه.

اینترنت بازاریابی ضروری است اگر شما می خواهید برای منحرف کردن مشاهده ترافیک به وبلاگ خود. خوشبختانه هیچ نیاز به ثبت نام در یک فاصله MBA. با اینترنت شما می توانید شروع به کار با تبدیل شدن به یک اینترنت بازاریابی حرفه ای در هیچ زمان! وجود دارد تعدادی از فروم که بازاریابی اینترنتی برای مبتدیان آسان و ساده است.

مزایای پیوستن به بازاریابی اینترنتی انجمن به شرح زیر است:

1. دریافت مشاوره و بازاریابی هک از بازاریابان مجرب با سالها تجربه و دانش است.

2. بود به روز رسانی در روند فعلی در تو رفتگی در دیوار بازاریابی.

3. افشای محصولات و خدمات خود را به مخاطبان حق.

بیایید نگاهی به در برخی از سیستم عامل های محبوب امروز:

1. جنگجو فروم

در سال 1997 تاسیس جنگجو فروم قدیمی ترین اینترنت بازاریابی فروم. آن را نیز محبوب ترین در میان بازاریابان آنلاین و کارشناسان جستجوگرها. در هر زمان داده شده در این سایت دارای بالاترین تعداد کاربران فعال. آن را نیز دارای بیشترین تعداد پست و تاپیک. جامعه فوق العاده دوستانه فروتن و مفید متشکل از اساسی ترین زبان آموزان به انجمن گفتگوی تجارت بازاریابی.

در صورتی که شما قادر به پیدا کردن یک راه حل برای پرس و جو خود را, شما می توانید تبدیل شدن به یک بخشی از جنگ اتاق با پرداخت $37. در اینجا شما می توانید نه تنها مسائل خود را حل و فصل با کارشناسان بازاریابی بلکه توسط مدیران بیش از حد. برخی از شناخته شده و کاربران فعال در انجمن عبارتند از: Adrian و Howie.

2. ستمکاران آتش

ستمکاران آتش است محبوب ترین سهامداران بازاریابی فروم. اگر شما در حال dabbling با پرداخت هر کلیک (PPC) و هزینه هر عمل (CPA) و سپس این فروم برای شما است. برخی از موفق ترین اعضای در حال ساخت یک مقدار زیادی از پول و به اشتراک گذاری آنها چگونه آنها قادر به انجام آن است.

انجمن حک شده یک نام برای خود در یک زمان کوتاه است. آن است که در سطح پیشرفته تر از فروم جنگجو و شما نیاز به تجربه به جان کلام آنچه ذکر شده است. برخی از مکالمات می تواند رانش دور از زبان طبیعی. برای مبتدیان آنها باید جذب دانش به همان اندازه که ممکن است به جای شروع و یا شرکت در هر مکالمه.

3. شروع از خود هفتگی راهنمایی

شروع از خود هفتگی راهنمایی فروم آغاز شده توسط لین تری که 12 سال کهنه در بازاریابی اینترنتی است. این فروم به طور قابل توجهی کوچکتر از بقیه انجمن ها ذکر شده در اینجا اما توصیه این است که در صف مقابل مستقیم و شخصی است. لین همچنین شرکت در انجمن و گفتگو و مشاوره می دهد به بازاریابان.

SSWT است که به شدت توصیه می شود برای مبتدیان که ممکن است برخی از سایت های بزرگتر طاقت فرسا است. جامعه نزدیک گره جذاب و بسیار حمایت شده است. شما همچنین می توانید یک مرحله و کمک به دیگران هنگامی که شما تجربه به دست آورده خواهد شد که بیش از خوش آمدید.

پرداخت می شود عضو انجمن نخبگان, اعضای, انجمن, است, برای کسانی که به دنبال پیشرفته هدایت.

4. دیجیتال نقطه فروم

دیجیتال نقطه فروم ارائه می دهد یک اقیانوس عظیم از A تا Z از بازاریابی اینترنتی است.

شما می توانید پیدا کردن اطلاعات در مورد:

یک. موتورهای جستجو که باید این غول بزرگ مانند یاهو و گوگل و مایکروسافت و دایرکتوری ها

b. کسب و کار است که شامل تجارت الکترونیک, کسب و کار, پرداخت, پردازش, نام دامنه, مسائل, مسائل حقوقی خرید/تجارت/فروش و کپی کنید.

c. بازاریابی متشکل از بهینه سازی موتور جستجو, شبکه های اجتماعی, اصول بازاریابی, لینک, توسعه, CPA, PPC, و غیره.

d. طراحی و توسعه از جمله وب سایت و طراحی HTML, چند رسانه ای و گرافیک, برنامه نویسی, محتوا, سیستم مدیریت پایگاه داده و سایت و مدیریت سرور

وجود دارد این است که کیفیت در محتوا نمایش داده شد خود را یک واکنش سریع به آنها و جامعه پسند و مفید است.

5. پول ساز بحث

این فروم تنها یک موضوع تمرکز – ساخت پول از طریق بازاریابی وابسته است. برخی از دیگر موضوعات گنجانده شده در اینجا شامل, جستجوگرها, رسانه های اجتماعی, بازاریابی و راهنمایی برای افزایش ترافیک است.

جامعه دوستانه و مفید است. به علاوه به عنوان یک مبتدی شما می توانید بسیاری از پشتیبانی از اعضای با تجربه.

6. Problogger

اگر شما به دنبال برای رانندگی ترافیک به وبلاگ خود و سپس problogger.com جای مناسب برای شما است. این فروم در مورد چگونه به ترویج وبلاگ خود را بدون کمک های خارجی.

برخی از موضوعات تحت پوشش عبارتند از:

– ترویج وبلاگ شما

– ایجاد محتوا

– کسب درآمد با وبلاگ خود

– طراحی جنبه های وبلاگ خود

– مسائل فنی

– همکاری و نقد

– خوب ساخته شده آموزش

وجود دارد بیش از 21,500 پست ها و انجمن بسیار فعال است. اطلاعات با کیفیت بسیار عالی است و شما می توانید با سایر وبلاگ نویسان و ارز, نکاتی در مورد دست زدن به وبلاگ خود را با موفقیت.

اما شما نیاز به پرداخت هزینه اشتراک ماهانه از $5.95 است که کاملا اقتصادی اگر شما نگاه کنید در تصویر بزرگ.

برخی از نکات برای مبتدیان

1. آیا عضویت در این انجمن فقط برای ترویج سایت خود را. این می تواند شما را لگد.

2. امضای شما می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای ارتقاء سایت. به سادگی قرار دادن یک لینک در امضای مشخصات خود را و از آن خواهد شد نشان داده شده در هر پست می نویسم.

3. هر فروم دارای مجموعه ای از قوانین است که شما باید به عنوان خوانده شده قبل از اینکه شما شروع به نوشتن.

4. قبل از ایجاد یک موضوع جدید مطمئن شوید که آن است که یک کپی از پست قبلی. این صرفه جویی در همه زمان.

5. کمک به دیگران. هنگامی که شما از آن آویزان بازاریابی کمک به تازه. به یاد داشته باشید شما یک مبتدی یک بار به عنوان به خوبی.

پیروی از این راهنمایی خواهد بود قطعا افزایش دانش خود را و شما می توانید بیشتر از این بازاریابی اینترنتی انجمن برای مبتدیان.

[ad_2]