بالا پرداخت فری لنس شغل نویسنده در تقاضا در حال حاضر

[ad_1]

وجود دارد بسیاری از انواع نویسنده مستقل مشاغل فنی و پزشکی و حقوقی و غیره. به تو رفتگی در دیوار نوشتن راه رفتن اگر شما می خواهید به یک نویسنده مستقل یکی از داغترین سوله در اطراف در حال حاضر بازاریابی اینترنتی. در درون این تو رفتگی در دیوار شما'll پیدا کردن چند سوله زیر که پیشنهاد بالا پرداخت نوشتن مباحث و خیلی کمتر به رقابت. زیر سه.

3 داغ نویسنده مستقل کار سوله در اینترنت بازاریابی

همه دنبال شغل نویسنده یک چیز مشترک اند – کپی نوشته شده است برای جذب یک گروه خاص از چشم انداز.

SEO شغل نویسنده: این معمولا به عنوان کلید واژه غنی مقالات و کپی جستجوگرها. به این دلیل که کپی گرایش به نوشته حدود یک عبارت کلمه کلیدی خاص. برای مثال اگر مشتری خود را فروخته قومی هنر مانند mudcloth دیوار آویختن آفریقایی سفال و نقاشی برخی از عبارت کلمه کلیدی شما می توانید در مقاله “قومی هنر” “هنر آفریقا” و “قومی سفال.”

همه شما'd انجام دهید این است که نوشتن یک 350-500 کلمه مقاله (طول بیشتر کلید واژه غنی مقالات) برای مشتری خود را's, وب سایت, خبرنامه, وبلاگ, و غیره.

این نوع از شغل نویسنده نیاز به مهارت به این مقاله جالب و در عین حال در همان زمان بافت عبارت کلیدی سراسر طوری که موتورهای جستجو پیدا کردن مشتری's سایت در وب است. ماهر copywriter جستجوگرها می کند این نوع از کار به طور معمول درآمد از پایین از 15 دلار تا 200 دلار یا بیشتر در هر مقاله است.

اکثر جستجوگرها نویسنده مشاغل مانند این پرداخت $ 25- $ 50 محدوده 350-500 کلمه مقاله.

پرداخت پستها در طول کلیک کنید تبلیغات: پرداخت پستها در طول تبلیغات کلیک کنید کسانی که تبلیغات در نوار در سمت راست صفحه می بینید زمانی که شما انجام یک جستجو در گوگل ،

شرکت پرداخت نویسندگان ماهر در آهنگسازی این تبلیغات کمی نعناع برای خدمات خود را. واقعا کمتر کپی استفاده بیشتر ماهر یک نویسنده است. و این است که چرا این نوع نوشتن خواسته های کار نرخ بالا. علاوه بر این یادگیری به نوشتن این تبلیغات نیاز به دانش از بهینه سازی موتور جستجو (SEO) و همچنین فهم و outs از بازاریابی اینترنتی به طور کلی.

صفحات فرود: یک صفحه فرود صفحه است که یک فرد “سرزمین” در زمانی که آنها کلیک پرداخت برای هر کلیک آگهی, به عنوان مثال.

صفحات فرود را می توان طولانی و یا کوتاه است. اگر شما'ام تا کنون فرود بر روی یک صفحه که بود واقعا طولانی فروش نامه و سپس شما're آشنایی با یک صفحه فرود. بسیاری از آنها مثل این نوشته به آینه تلویزیون infomercial. دلیل این سبک بسیار محبوب است که در آن کار می کند. اما وجود دارد بسیاری از عناصر آن به همین دلیل است که آن را نیاز به یک نویسنده ماهر از نزدیک آشنا با اینترنت و بازاریابی آنلاین.

با وجود این واقعیت است که این نویسنده مستقل مشاغل تخصصی هستند و همه از آنها می تواند آموخته شود به راحتی. بسیاری از نوشتن حرفه ای به سادگی don't وقت برای یادگیری. اما اگر شما زمین مشتریان سریعتر – و قادر به پرداخت حق بیمه برای خود و دانش تخصصی.

و بهترین بخش این شغل نویسنده? آنها را مناسب محل کار از خانه مشاغل.

[ad_2]

Source by Yuwanda Black