بالا 3 مزایای بازاریابی CPA

[ad_1]

برای سایت یا وبلاگ خود مالک است که به دنبال کسب درآمد از حضور آنلاین خود را, اما ترجیح میدهد برای جلوگیری از فروش محصولات یا تولید حجم بالایی از ترافیک مورد نیاز برای PPC تبلیغات, هزینه هر خرید (CPA) گزینه های بازاریابی می تواند یک جایگزین بسیار جذاب. در این برنامه پرداخت به اعضا بر اساس گرفتن بازدید کنندگان سایت خود را برای انجام یک عمل خاص در ازای یک کمیسیون کوچک. برخی از این اقدامات عبارتند از تشویق بازدید کنندگان به ثبت نام برای یک محاکمه آزاد, تکمیل پرسشنامه و یا بررسی و یا ثبت نام برای خبرنامه.

در اینجا سه تا از جذاب ترین مزایای بازاریابی CPA:

آسان به راه اندازی

بازاریابی CPA می دهد یک فرصت مناسب برای راه اندازی یک خانه بر اساس کسب و کار بدون نیاز به سرمایه گذاری بسیار در راه پایتخت است. این نوع از بازاریابی یکی از ارزان ترین و ساده ترین برای ورود از صفحه اصلی. همچنین ممکن است برای درگیر شدن در این نوع بازاریابی بدون داشتن دانش گسترده ای از بازاریابی اینترنتی است. همه که مورد نیاز است برای به دست آوردن یک وب سایت برای استفاده به آوردن ترافیک هدفمند و تحقیقات کمی به مطمئن شوید که شما قادر به جذب افراد مناسب برای مطابقت با بخش کسب و کار.

بدون نیاز به فروش محصولات

با CPA بازاریابی وجود دارد بدون نیاز به تشویق یک سایت بازدید کننده برای رسیدن به کیف پول خود را و خرید فیزیکی یا دیجیتال محصول. تنها چیزی که مورد نیاز است توانایی برای به دست آوردن کسی که برای تکمیل یک عمل ساده مانند پر کردن یک فرم و یا مشابه. آن است که بسیار ساده تر برای متقاعد کردن بازدید کنندگان برای تکمیل یک فرم و یا ثبت نام برای خبرنامه نسبت به خرید یک محصول آنلاین. این می تواند شروع در CPA بازاریابی بسیار ساده تر برای کسانی که به دنبال کسب درآمد در مقایسه با سایر روش های بازاریابی آنلاین.

کسب درآمد خوب

آن را ممکن است برای کسب درآمد خوب است. بسیاری از تبلیغ کنندگان درگیر در بازاریابی CPA خوب نتایج مستقیم از خود وابسته's اقدامات معنی است که آنها حاضر به پرداخت سودآور کمیسیون. درآمد متفاوت خواهد بود با درجه سختی و میزان اطلاعات وابسته نیاز به جمع آوری از بازدید کنندگان سایت. در بسیاری از موارد این درآمد می تواند طیف وسیعی از $ 1 به $ 20 با کمترین مبلغ پرداخت شده برای ثبت نام برای عضویت در خبرنامه در حالی که کمیسیون بالاتر است ممکن است با یک پرسشنامه کامل شده است.

[ad_2]