بهترین مشاور کنکور ایران واقعا کیست؟

اگر قبلاً به دنبال پاسخ این سوال بوده اید ، باید با اسامی مکرر روبرو شوید. من نمی خواهم نامگذاری کنم. اما این مشاوران نسبت به بهترین ها از مشهورترین صفت لیاقت بیشتری دارند.
چند سال پیش ، یک سایت خبری با متنی در این زمینه کار کرده است. وی لیستی از مشاوران مختلف را ارائه داد و گفت: در این سالها هرکدام از آنها رتبه بندی می شوند. تا آنجا که یادم هست ، لیست سینا 10 نفر بود. پس از آن ، موجی شروع شد که اگر به دنبال یک مشاور افسانه ای هستید ، به سراغ کسی بروید.
اما آنچه کمتر کسی فهمید این بود که متن به دستور مشاور نوشته شده است نه یک شخص خنثی. اگر متن کامل را بخوانید ، متوجه خواهید شد که کل متن به طور ضمنی می گوید برخی از مشاوران بهتر هستند.
این یک روش تبلیغاتی است. بد یا غیرقانونی نیست. به شرط اینکه بگویید متن خنثی نیست.
متن ها به گزارش های تبلیغاتی گفته می شوند. بگذارید برای شما مثالی بزنم.
به عنوان مثال ، ما محصولات به نام خود داریم! ما می خواهیم مردم را ابراز کنند. مهم نیست که چقدر ماست ما را تحسین می کنید ، مشتری با خود می گوید که هیچ بسته ماست نمی گوید ماست من ترش است. به همین دلیل است که تعریف خودتان بسیار بی فایده است. حال چگونه خودمان را تعریف کنیم که مردم بتوانند خودشان را ابراز کنند؟ ما باید به سمت یکی برویم که مردم بپذیرند. مثلاً به پزشک مراجعه می کنیم. به دکتر می گویم: دکتر جان ، بیا و به بیماران بگوییم که این ماست سرطان را درمان می کند. در عوض ، ما به شما میلیون میلیون تومان پرداخت می کنیم. آن دکتر نیز می رود و ماست ما را تحسین می کند. افرادی که آن را می پذیرند و به ما حمله می کنند و ماست ما را می خرند. اکنون تعدادی از آژانس های خبری و سایت هایی که مردم می پذیرند ، کاری را انجام می دهند که دکتر انجام داده است. آنها چنین مشاور و چنین مشاورهایی را در وب سایت خود می نویسند. آنها همچنین پول زیادی دریافت می کنند. این امر غیرقانونی نیست ، مادامی که ذکر کنند که متن تبلیغاتی است. می توانید برخی از سایتهای پر بازدید و تعرفه های آنها را مشاهده کنید.
خلاصه ، نگران نباشید ، برخی افراد خود را به عنوان بهترین مشاوران آزمون ورودی معرفی می کنند.

توجه: ما این نکات را نمی گوییم به طور مثال ، می خواهیم بقیه مشاوران امتحان ورودی را خراب کنیم و خودمان را بالا ببریم. همه در این زمینه کار می کنند و باید نتیجه را ببینند. این متن وظیفه دارد فقط تجربه های معدودی را نشان دهد (به سبک خاص خود).

بیشتر بخوانید: برنامه ریزی آزمون ورودی به سبک رتبه های برتر

قیمت مشاوره آزمون ورودی
قیمت مشاوره امتحان ورودی بسیار متفاوت است. معمولاً هزینه مشاوره برای آزمون ورودی بسیار بیشتر است. دلیل این امر این است که کودکان بسیار بهتر از آنچه که انجام می دهند به مشاور اعتماد می کنند. به همین دلیل است که مشاوره های چهره به چهره مجبور به کاهش هزینه ها و افزایش خدمات آنها می شوند. هزینه مشاوره با تیمهای مختلف مشاوره از 100 هزار تومان در ماه تا 500 هزار تومان است. ما در تیم مشاوره خود برای مشاوره عادی ماهانه 138 هزار تومان هزینه دریافت می کنیم. ما هشت بار تماس تلفنی برقرار می کنیم و هر روز پیگیری و برنامه ریزی می کنیم.

اینجا کلیک کنید