به یاد داشته باشید ساده ایده های کسب و کار?

[ad_1]

با بسیاری از اعتیاد به مواد مخدره و بسیاری از مردم در حال کار برای پیدا کردن راه های جدید برای رسیدن به هر نوع موفقیت در بازاریابی اینترنتی قلمرو سادگی است که اغلب فراموش شده و سعی و روش درست را ساخته اند که مردم میلیون ها دلار هستند اجتناب شود برای آخرین و بزرگترین چیز است. چیزهایی مانند بازاریابی مقاله, خرید و فروش وب سایت, حستبلیغ, PPC و البته پیدا کردن محصولات با تبدیل شدن به یک وابسته.

مقاله بازاریابی

بازاریابی مقاله یکی از آن ساده ایده های کسب و کار را می کند که هزینه هر گونه پول برای شروع است. هر کسی می تواند شروع به بازاریابی مقاله با کمی تلاش. اگر شما کوچکترین توانایی پژوهش و اطلاعات خود را برای کلمات کلیدی و محتوا شما می توانید و اگر شما می توانید, شما می توانید با ارسال مقالات به سیستم عامل مانند EzineArticles و ماده شاه با یک back-link فراهم می کند که برخی از ترافیک با کیفیت. تمام طول می کشد این است که محصول شما به فروش زمان برای نوشتن برخی از تحقیقات برای کلمات کلیدی خود را و صبر و شکیبایی برای ارسال. این می تواند تکرار شود به مقاله های مختلف سایت و محصولات مختلف و بستگی دارد به طور کامل توانایی خود را برای ایجاد محتوا است که به فروش می رساند.

خرید & فروش وب سایت

خرید و فروش وب سایت هنوز هم یکی از راه هایی برای ایجاد پول با یک سرمایه گذاری کوچک. سایت های مانند Flippa و buysellwebsites.com برخی از مکان های که ارائه یک پلت فرم برای فروش سایت خود را برای 12x درآمد فعلی آن را ساخت. اگر شما در حال حاضر یک سایت است که بوده است و در حال اجرا برای چند ماه است و برخی از درآمد این می تواند یک گزینه برای شما است.

حستبلیغ

حستبلیغ است که هنوز ساخت تن از پول برای بسیاری از مردم و با چند برنامه های کاربردی وردپرس و SEO اضافه شده در انواع بازار تو رفتگی در دیوار شما می تواند یک وب سایت که ارائه می دهد اطلاعات با کیفیت و تولید برخی از ترافیک سپس شما می توانید به دست آوردن عظیم سازگار بازگشت در تلاش های خود را. اگر شما را در درک این فرایند به شما پیدا کرده اند مداوم راه را برای ایجاد مقدار زیادی از پول نقد در اینترنت.

PPC

این یکی برای افرادی که مقدار زیادی از شروع تا درآمد و فقط می خواهم به سرمایه گذاری در چیزی است که رفتن به یک بازگشت. PPC یا پرداخت به ازای هر کلیک یک راه برای مردم را به یک مقدار زیادی از درآمد نامحدود با خرید ترافیک و مراجعه آنها به سایت می پردازد که شما برای فروش. این بیشتر بازی با اعداد در همه زمان ها و انجام بسیاری از کار سخت کوش با پژوهش و کلمه کلیدی.

[ad_2]