بک لینک چیست؟

√ لینک شدن کلمه مهم کلیدی سایت: مثلا اگر سایت در مورد سئو هست، در همه جا به کلمه سئو لینک میشود، این لینک غیره طبیعی و بد اطلاق میگردد، زیرا کاربران معمولا چنین کاری نمیکنند مگر اینکه پولی دریافت کرده باشند. √ لینک شدن سایت به صورت مخفی: لینکها را قرار میدهند تا کاربران ببینند و از آن استفاده کنند، ولی زمانی که لینک مخفی باشد و قابل نمایش نباشد، Backlink غیره طبیعی است. شما باید بک لینک ها را به شیوه طبیعی به دست آورید. در سئو داخلی کلیه عملکرد ها و کنترل بر روی سایت در دست خود ما است و کاربران باید طل عملکرد ما رفتار کنند اما در سئو خارجی وضعیت دیدگاه و نگاه کاربران نسبت به سایت ما دستمان نیست و هیچگونه کنترلی بر روی آنها نداریم . اگر می خواهید مقاله ای که اطلاعات ارزشمندی دارد را شکست بدهید باید مطلبی بنویسید که جزییاتش بیشتر باشد. اگر می خواهید چیزی را توضیح دهید اسکرین شات های بیشتری در آن بگنجانید.

اگر بخواهید این فرآیند را به صورت دستی انجام دهید زمان زیادی از شما می گیرد اما در انتهای این مقاله متوجه خواهید شد که چگونه می توانید سرعت این فرآیند را بالاتر ببرید. برای این کار حتما زمان کافی بزارید و عجله نکنید زیرا یکی از مهمترین فرایند هایی که در ساخت بک لینک ها به روش pbn انجام می شود، انتخاب دامین های درست و قویی است. اما نکته مهمی که باید به خاطر داشته باشید این است که بک لینک ها را درست ایجاد کنید. گوگل داره دائما الگوریتم رتبه بندیشو تغییر میده و یک قانون مهم برای ساخت لینک گذاشته: یا درست انجامش بدید یا اصلا انجام ندید. اصلا مهم نیست بر روی سایتتان چه چیزی به فروش می رسانید بک لینک ها کمکتان می کنند بهترین شرایط را برای خودتان ایجاد کنید. به یک سایت پول دادم تا اینکار را برایم انجام دهند. این فرآیند تا به حال که رو به کندی نداشته و نشانه های خوبی هم برایم به ارمغان آورده است.

به دادههایی که داریم باید از نظر کیفی نگاه کنیم و ببینیم چقدر از نظر کیفی این داده خوب است. 3. سایت های شبکه لینک بر روی یک هاست یا سرور: شناسایی شرکت ارائه دهنده هاست یاIP سایت کار بسیار سادهای برای گوگل است.اگر سایتهایی که در شبکه شما قرار گرفته و یکدیگر را تقویت می کنند همگی بر روی یک ارائه دهنده و با یکIP مشابه باشند ، عملا ریسک شناسایی شبکه توسط گوگل بالا خواهد بود.برای حل این مشکل شما باید از شرکتهای مختلف هاست بگیرید یا برای هر سایت یک IP اختصاصی تهیه کنید که همین مساله موجب افزایش هزینهها و دشوار شدن مدیریت سایتها خواهد شد. تنها کافی بود که مقداری پول در شرکت های مزرعه لینک خرج می کردید. در نهایت آدرس سایت هایی که به مقالات رقبا لینک داده اند را پیدا کردید و آدرس ایمیل شان را یافته اید. در این مرحله سعی کردید یک مقاله حماسی بنویسید و کاری کنید از سایر مقالات ارزشمندتر باشد.

لینک دستی: این شیوه به عنوان یک روش مستقیم برای لینک سازی محسوب شده که صاحب وب سایت از دارنده وب سایت دیگر می خواهد تا در زمینه های مرتبط لینک سازی کرده تا کاربران را به وب سایت خود هدایت کند. اما تفاوت من و سایر بازاریابان دیجیتال این است که من تلاش می کنم بک لینک هایم را به شیوه درستی بسازم و از آن ها استفاده کنم. زمانی که افراد تلاش می کنند وارد فرآیند خرید لینک شوند این سیستم به هم می خورد. موضوع بسیار جالبی که در مورد بک لینک ها وجود دارد این است که کمکتان می کنند نتایج بسیار قدرتمندی برای سئو بگیرید. خوب حالا که در انتهای گام اول هستید باید فهرستی از بک لینک های این چنینی داشته باشید. به خاطر داشته باشید که شما باید به دنبال عبارات رقابتی باشید که به درد نیچ تان می خورد. در طول این مرحله باید آدرس ایمیلی سایت هایی که به مطالب رقبا لینک داده اند را جمع آوری کنید.