ترک خوردگی وابسته کد

[ad_1]

ایجاد ترافیک به وب سایت شما می تواند یک چالش بزرگ برای شما, به خصوص اگر شما جدید در دنیای بازاریابی اینترنتی است. اگر شما به عنوان خوانده شده آنلاین کتاب های کسب و کار قبل از آن شما می دانید که وجود دارد راه های بسیاری برای تولید ترافیک به وب سایت خود را از جمله موتورهای جستجو پرداخت برای هر کلیک تبلیغات, بازاریابی ایمیل, وب سایت آگهی ها و دایرکتوری ها مقاله. بسیاری از این روشها نیاز به زمان شروع به نشان دادن نتایج به خصوص در موتورهای جستجو. شما می توانید واقعی ترافیک به سایت شما از موتورهای جستجو پس از سه ماه. در طرف دیگر وجود دارد بسیاری از روش های است که می تواند فوری ترافیک به وب سایت خود را, اما آن را هزینه های شما صدها دلار مانند پرداخت پستها در طول تبلیغات کلیک کنید, اما اگر شما از آن استفاده می شود در راه راست و سپس شما در کسب مقدار زیادی از پول و شما کرک کد وابسته با آن است.

بهترین پرداخت پستها در طول کلیک کنید تبلیغات برنامه AdWords. در این برنامه شما می توانید انتخاب کنید و مشخص کردن ویژگی های مشتریان خود را. شما می توانید مشتری خود را's, محل, زبان و خیلی بیشتر. شما لازم نیست به بالاترین پیشنهاد به دریافت مقام اول به دلیل وجود دارد بسیاری از عوامل دیگر که تعیین رتبه و موقعیت. دو تا از این عوامل نمره کیفیت از سایت شما و تبلیغ خود را CTR. اگر شما می توانید خود را افزایش CTR آگهی و سایت خود را با کیفیت نمره شما به طور خودکار پرداخت کمتر از رقبای خود را و شما می توانید موقعیت بالاتر از رقبای خود.

مایکل جونز حرفه ای بازاریاب اینترنتی و یکی از بهترین PPC معلمان منتشر شد جدیدترین دوره کمک می کند که بازاریابان اینترنتی به یاد آخرین PPC روش ها و تاکتیک های. او آن را به نام “وابسته کد”. این دوره را پوشش می دهد همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد ساخت وب سایت و در مورد PPC نسل ترافیک.

در اینجا یک لیست از موضوعات که در این دوره را پوشش می دهد: –

  1. نحوه انتخاب نام دامنه خود را و چگونه برای ساخت وب سایت خود را.
  2. چگونه به را انتخاب کنید تو رفتگی در دیوار خود را و چگونه برای انتخاب محصولات است که شما هدف قرار دادن آن است.
  3. چگونه به جمع آوری ایمیل از بازدید کنندگان خود را.
  4. نحوه نوشتن صفحه فروش خود و تبلیغات خود را.
  5. چگونه به درایو ترافیک پرداخت از AdWords برنامه.
  6. چگونه به درایو ترافیک رایگان از انجمن ها و وبلاگ ها.
  7. چگونه به آزمون و نیشگون گرفتن و کشیدن خود را تبلیغات و وب سایت خود را.

وابسته کد دوره است کتاب های الکترونیکی, اما آن است که یک ویدئو دیجیتال ، این دوره شامل نه ماژول های که پوشش مباحث قبلی. این دوره است که همه چیز شما نیاز دارید فقط اگر شما می خواهید به استفاده از AdWords برنامه به درایو ترافیک به وب سایت خود را. توصیه من به شما این است که اگر شما می خواهید یک PPC خوب آبی-نسخه قابل چاپ پس از این دوره برای شما, اما شما باید مراقبت کنند که اگر شما به دنبال دستورالعمل به درستی به شما از دست دادن مقدار زیادی از پول بسیار سریع در پرداخت پستها در طول کلیک کنید بازی.

[ad_2]