تکامل از حستبلیغ گوگل

[ad_1]

وب به تکامل پیچیده “ارگانیسم” که به برخی از به نظر می رسد به زندگی خود را. به عنوان اینترنت تکامل یافته است بنابراین بیش از حد بازاریابان آنلاین و ناشران. دات کام بالون گفته شده است که پشت سر هم اما ادراک ناشران باید برداشت کت دم از جستجو در گوگل هیولا و استخدام حستبلیغ گوگل در محتوای غنی وب سایت. حستبلیغ گوگل پیشگام برای ارائه محتوای حساس تبلیغات شده است یک مزیت به مدیران سایت به دنبال جایگزین ایا قسطی وب سایت خود را trafffic.

چگونه حستبلیغ گوگل کار می کند ؟

مفهوم ساده است: ناشر یا مدیر سایت درج یک جاوا اسکریپت را به یک وب سایت. هر زمان که صفحه قابل دسترسی جاوا اسکریپت می کشد تبلیغات از برنامه حستبلیغ گوگل. تبلیغات هدفمند و مرتبط با محتوای موجود بر روی صفحه وب در خدمت تبلیغ. اگر گشت و گذار وب کلیک بر روی تبلیغات خدمت از گوگل وب مستر در خدمت این آگهی را بدست آورده و بخشی از پول که تبلیغ پرداخت گوگل کلیک کنید.

گوگل دسته همه پیگیری و پرداخت در نهایت ارائه یک راه آسان برای طراحان سایت های اینترنتی برای نمایش مطالب حساس, تبلیغات هدفمند, بدون سردرد داشتن به درخواست, تبلیغ, جمع آوری بودجه, نظارت بر کلیک و یا پیگیری آمار هر که به راحتی می تواند تبدیل به یک کار تمام وقت است.

در حالی که گوگل حستبلیغ مانند بسیاری از پرداخت پستها در طول کلیک کنید برنامه هایی است که گرفتار ادعای تقلب کلیک کنید, آن است که به وضوح موثر منبع درآمد برای بسیاری از سایت معتبر کسب و کار. به نظر می رسد هیچ کمبود تبلیغ در AdWords برنامه که از گوگل می کشد تبلیغات حستبلیغ. مدیران سایت به نظر می رسد کمتر نگران فقدان اطلاعات ارائه شده توسط گوگل و بیشتر علاقه مند به تجاری ماهانه خود را چک از گوگل.

تکامل از حستبلیغ

در حالی که گوگل اولیه سیستم نسبتا ابتدایی تنها ارائه ناشران گزینه نمایش یک تعداد انگشت شماری از فرمت های تبلیغاتی این فن آوری در پشت حتی اولین تبلیغات چیزی جز ساده انگارانه است. فن آوری مورد استفاده برای استخدام حستبلیغ گوگل فراتر از کلمه کلیدی ساده و یا رده های تطبیق. الگوریتم های پیچیده استفاده می شود برای تعیین محتوای موجود بر روی صفحه وب در خدمت تبلیغ. هنگامی که محتوای ارزیابی شده است و مناسب تبلیغات که حاوی مطالب مرتبط با خدمت هستند.

در اوایل گوگل پیاده سازی یک سیستم است که اجازه می دهد تا ناشران برای فیلتر کردن تبلیغات از رقبا و یا سایت های که آنها نامناسب تلقی می شود. گوگل همچنین اجازه می دهد تا فروشندگان برای مشخص کردن یک جایگزین تبلیغات در صورت بعید است که گوگل قادر به ارائه مطالب مرتبط با تبلیغات است.

پیشرفت گوگل

گوگل آمده است یک راه طولانی را در درک نیازهای ناشران و مدیران سایت. گوگل در حال حاضر ارائه می دهد یک سیستم است که اجازه می دهد تا کامل آگهی سفارشی. مدیران سایت می توانید از دوازده متن آگهی فرمت و می توانید سفارشی گوگل تبلیغات برای تکمیل وب سایت خود را به صفحه وب موجود طرح است. گزینه های ارائه شده اجازه می دهد تا مدیران سایت به را انتخاب کنید و ایجاد پالت رنگ سفارشی است که مطابقت یک وب سایت موجود را طرح رنگ, ساخت تبلیغات بسیار طبیعی تر مناسب است.

بسیاری از سایت ها شده اند قادر به یکپارچه سازی تبلیغات در سایت خود را طراحی و با استفاده از آگهی های مختلف فرمت های.

نمونه سایت با یکپارچه تبلیغات:

سرمایه گذاری شرکای – [http://www.investing-partners.com]

Podcasting Tools – http://www.podcasting-tools.com

آر اس اس شبکه – http://www.rss-network.com

گزارش آنلاین

گوگل به تازگی در زمان یک گام بزرگ رو به جلو ارائه ناشران توانایی برای پیگیری درآمد خود را بر اساس وب مستر-تعریف کانال. پیشرفت های اخیر به گوگل حستبلیغ گزارش منجر به مدیران سایت داشتن توانایی برای نظارت بر آگهی با عملکرد قابل تنظیم آنلاین گزارش می دهد که می توانید جزئیات صفحه را برداشت و کلیک و کلیک کنید از طریق نرخ. مدیران سایت در حال حاضر توانایی برای پیگیری خاص به فرمت های آگهی رنگ ها و صفحات در یک وب سایت. مدیران سایت می تواند به سرعت به نقطه و پیگیری روند. جدید, انعطاف پذیر, گزارش ابزار اجازه می دهد تا مدیران سایت به گروه صفحات وب با آدرس دامنه, نوع آگهی و یا گروه مدیران سایت ارائه بینش به آنچه در صفحات تبلیغات و حوزه ها در حال انجام بهترین.

گزارش در زمان واقعی است, اجازه می دهد تا مدیران سایت به سرعت ارزیابی اثربخشی هر گونه تغییرات. گزارش جدید باعث می شود آن را به طور قابل توجهی آسان تر برای وب مستر ها به بهینه سازی و افزایش کلیک کنید از طریق نرخ. اختیاری گزارش اجازه می دهد تا مدیران برای نظارت بر ترافیک مشاهده هر آگهی و صفحه برداشت.

تبلیغ متوجه مزایای مرتبط با داشتن تبلیغات خود را در خدمت هدفمند وب سایت, افزایش احتمال که یک وب سایت آینده نگر surfer خواهد شد که علاقه به محصول و یا خدمات.

حقیقت هنوز هم نشان داد

گوگل هنوز هم آشکار نیست چه درصدی از درآمد حاصل از تبلیغات به دست آورده است پرداخت شده به مدیر سایت در خدمت تبلیغات اما آنها را ساخته اند گام های مرتبط با افشای اخیرا لغو ممنوعیت جلوگیری از مدیران سایت از افشای مقدار آنها کسب درآمد از طریق خدمت تبلیغات گوگل.

[ad_2]