تیم ملی منجر به توقف تعقیب سرد تیم ملی منجر

[ad_1]

تاریخچه تیم ملی

تیم ملی یک شرکت در حال رشد است که's شده است در عمل از سال 1997. بنیانگذار کیر Loehr مستقیم فروشنده برای سال های بسیاری در نهایت ایجاد شرکت خود را برای کمک به دیگر کارآفرینان موفق است.

قضیه اساسی از تیم ملی این است که آنها ارائه تخفیف در انواع محصولات اعم از 20 صنایع مختلف به مشتریان. مشتریان می توانند puchase این تخفیف (در اشکال کوپن و معاملات) برای هر نقطه بین $ 400 و 2000 $ دلار است. ایده این است که صرفه جویی خواهد شد بسیار بیشتر از این مقدار زمانی که مشتریان پول نقد در تمام معاملات.

تکرار پول زمانی که آنها تبدیل مشتریان به زیر شاخه های خود را. هدف این است که برای فروش به عنوان بسیاری از بسته های تخفیف به عنوان شما می توانید و همچنین تشویق دیگران خود را برای شروع صفحه اصلی مبتنی بر کسب و کار با انجام همان. کمیسیون به دست آورده خود را در زیرمجموعه خود را از فروش نیز هست.

سوال بزرگ برای بسیاری از کسانی که با توجه به پیوستن به تیم ملی و یا که در حال حاضر پیوست, این است چگونه می توانید تکرار کنید به اندازه کافی منجر به آنها را درست ،

فروش به دوستان و خانواده است که نسبتا بی معنی پیگیری. چه موفقیت واقعی به نظر می رسد مثل این است که هزاران نفر از مردم در زیرمجموعه خود را و اضافه کردن جدید تکرار هر روز است. تا جایی که می توانید یکی شروع کنم ؟

چه منجر شود ؟ چگونه شما از آنها استفاده کنید ؟

آگهی شاه. شما هم می توانید برای آنها پرداخت و یا تولید آنها را به خودتان. بسیاری از مردم را انتخاب کنید به آنها پرداخت و آنها را تا پایان تعقیب بسیاری از سرد منجر می شود. این موضوع را با پرداخت آگهی است که شما به طور کلی don't می دانم که کیفیت خود را تا زمانی که شما'در حال حاضر برای آنها پرداخت می شود. این روند می تواند اتلاف وقت و پول است.

گاهی اوقات با تیم ملی تکرار شده اند شناخته شده برای خرید و فروش (از یک ارزان قیمت از $ .050 به گران تر $ 5.00 سرب) از یک شرکت و در نهایت با سردرد. معلوم می شود برخی از افراد وعده داده شده یک “هدیه” با ثبت نام در یک وب سایت. آنها ثبت نام به امید دریافت چیزی از تیم ملی. به جای آنها دریافت تماس های تلفنی از تکرار درخواست اگر آنها'd مانند خود را به کسب و کار خود را.

شما می توانید مسائل را با این آگهی. و آن's نه تیم ملی,'s گسل; آن's دارای لیت و لعل زیاد شرکت هایی که تولید ناکافی آگهی و سعی کنید به آنها به عنوان با کیفیت به نمایندگان.

آن's یک بازی منصفانه. هر چاشنی تیم ملی rep این را می داند. گاهی اوقات آن را می تواند پرداخت به تلاش و تولید خود را در تیم ملی منجر می شود.

تولید, تیم, ملی, منجر,

تولید خود را آگهی رایگان است و می تواند منجر به بسیار گرمتر بیشتر اعتماد چشم انداز. در حالی که آن طول می کشد کمی از زمان در ابتدا خود را تنظیم سرب تولید سیستم پاداش می تواند ارزش زمان سرمایه گذاری.

این روش اساسی برای تولید سرب شامل ساخت یک وب سایت و یا وبلاگ و رانندگی ترافیک به وبلاگ از طریق جستجوگرها, رسانه های اجتماعی, PPC بازاریابی مقاله نظرات وبلاگ ها و انجمن ها. هنگامی که چشم انداز در حال هدایت به سایت خود شما می توانید جمع آوری اطلاعات خود را از طریق یک سیستم خودکار و پیگیری با آگهی در راحتی شما.

مزایای شامل کمتر زمان صرف شده بر روی گوشی توضیح سرمایه گذاری خود را (از آنجا که آگهی خود را در حال حاضر خواهد شد آشنا با فرصت خود را و شما) زمان کمتری صرف تعقیب منجر مرده و پول بیشتر در جیب شما از آنجا که شما واقعا پناهگاه't پرداخت هر چیزی برای فروش. با کیفیت فوق العاده مهم است برای زمان فشرده نمایندگان.

آن's دشوار است به راه اندازی این سیستم آن را فقط نیاز به کمی دانش در مورد اینترنت و برخی از سعی و کوشش در یادگیری بهترین راه برای راه اندازی نسل سرب خود را به سیستم. اما وجود دارد هیچ پاداش و بدون کار سخت و خوشبختانه کار بر روی نسل سرب می تواند پرداخت در پیک.

[ad_2]