جریان های صوتی! چگونه کار می کند و چه هستند مزایای آن ؟

[ad_1]

جریان های صوتی است که روند دریافت سیگنال های صوتی را به کامپیوتر از طریق اینترنت. جریان های صوتی متفاوت از روش منظم از اینترنت صوتی. اینجا, در این روش شما نیاز نیست صبر کنید برای دانلود کامل فایل. شما می توانید گوش دادن به صدا و یا صدا به عنوان به زودی به عنوان آن می رسد کامپیوتر خود را. داده هایی را که وارد بافر شده است و پخش به طور خودکار آغاز می شود. صوتی شروع به بازی و به طور مداوم شما را به شنیدن این صدا به عنوان داده های بیشتر خواهد شد ورود به طور مداوم. برای شنیدن صوتی شما نیاز به بلندگو/هدفون یا کارت صدا.

مزایای استفاده از جریان های صوتی

امروزه از آن استفاده می شود در بسیاری از وب سایت ها فقط به نگه داشتن مخاطبان ماندن در سایت خود را برای ساعت های طولانی. پس از این جریان های صوتی طول می کشد چند ثانیه به بافر و شما خواهد شد دریافت داده ها به طور مداوم بینندگان خواهد شد که علاقه زیادی به گوش دادن به آن. است که شانس کمتری برای بینندگان به سوئیچ بیش به یک سایت از یک سایت است که با استفاده از جریان های صوتی.

جریان رسانه ای رایگان از دزدی دریایی. این است که مانند AVI, MPG یا WMA فایل که در آن شما می توانید آن را دانلود آن را ویرایش کنید و دوباره توزیع آن. جریان رسانه ای نمی تواند تکرار شود و از این رو آن را فراهم می کند امنیت بالا به مالک حقوق.

از طریق ویدئو میز شما به راحتی می توانید در مورد نمایشگر و علاقه خود را. از طریق این سرویس شما می توانید محاسبه تعداد کلیک های ساخته شده توسط بیننده چگونه او/او در آنجا ماند در سایت و دقیق مقدار داده منتقل شده است. بنابراین این سرویس کمک می کند تا شما را به می دانم که در مورد مخاطبان و تا چه حد آن را به آنها. این آمار نیز کمک خواهد کرد که شما را به تجزیه و تحلیل علاقه مخاطبان به راحتی.

با استفاده از جریان های صوتی

فن آوری های صوتی استفاده می شود در مناطق مختلف از جمله وب کست موسیقی دیجیتال E-learning Solutions, فروش آنلاین بروشور و تبلیغات. جریان رسانه ای را می توان با استفاده از نرم افزار خاص و بازیکن مانند ویندوز مدیا پلیر و زمان واقعی ویدیو. در نسخه های جدیدتر این نرم افزار می توان به صورت رایگان از سایت. برای شنیدن صوت بدون وقفه شما نیاز به اتصال اینترنت سریعتر.

جریان های صوتی استفاده می شود توسط بسیاری از سازمان ها آن را به عنوان گران قیمت کمتر. پیشتر سازمان های بزرگ ایجاد دی وی دی و یا نوار ویدئو و کشتی آنها را به دفاتر شعبه خود را در خارج از کشور. در حال حاضر با این تکنولوژی پیشرفته شما می توانید به ارسال پیام و یا برقراری ارتباط با شعبه خود را در هر بخشی از جهان به راحتی از طریق وب سایت. جریان ویدئو دیجیتال اجازه می دهد تا شما را به برقراری ارتباط سریع با مشتریان خود را.

[ad_2]