جستجوگرها آلی در مقابل PPC

[ad_1]

جستجوگرها آلی طبیعی است بهینه سازی صفحات است که زمانی با کمک روش. PPC (پرداخت برای هر کلیک) یک روش برای تبلیغ کسب و کار خود و صفحه پرداخت برای آن است. شما مجبور به پرداخت برای هر کلیک که تبلیغات خود را دریافت کنید. بسیاری از متخصصان مانند تبلیغات PPC اما روند این است که بیشتر تمایل به سمت جستجوگرها آلی. حتی بازدید کننده هدفمند ترجیح می دهند جستجوگرها طبیعی در طول مبارزات انتخاباتی PPC.

وجود دارد مقدار زیادی از دلایل مرتبط با ترجیح جستجوگرها طبیعی بیش از PPC. برخی از آنها به شرح زیر است.

  1. هزینه آن بیش از حد به انجام تبلیغات PPC. این گیج کننده به روش در دسترس نباشد. اگر شما می خواهید به تمرکز بر روی برخی از کلمات کلیدی برای بازاریابی کسب و کار خود و سپس شما را مجبور به رقابت برای آنها. آنچه شما را در خرید و فروش است کمتر از آنچه که هزینه های شما به ترافیک به ارمغان بیاورد. این به نظر می رسد واقعا غیر سودآور است. آن است که لازم نیست برای دریافت 1000 کلیک اگر شما در حال ایجاد یک فروش در برابر آن. جستجوگرها آلی با این نسخهها کار برای بهینه سازی وب سایت خود را برای موتور جستجو در یک راه طبیعی است. های مختلف وجود دارد تکنیک های SEO استفاده می شود که در جستجوگرها آلی; آنها عبارتند از صفحه و در صفحه بهینه سازی.
  2. PPC یک زمان گرفتن روند. صرف ساعت به پیشنهاد و پیروزی کلمات کلیدی خود را و سپس نظارت بر تبلیغات PPC است و نه فقط حق انجام دهد. اما با کمک و جریان محتوای آلی, جستجوگرها رتبه خوبی در گوگل و یاهو و بینگ را می توان در زمان کمتر.

با توجه به جستجوگرها آلی می دهد مزایای زیر است.

  • باعث می شود شما به دست آوردن موقعیت بهتر در گوگل, یاهو و بینگ
  • حس های تجاری توسعه یافته است
  • حجم بالایی از ترافیک حاصل از جمعیت هدف
  • بیشتر نمایش داده شد و تعامل بیشتر با مردم
  • افزایش فروش.

آن است که همیشه یک هدف اصلی یک صاحب کسب و کار را داری آنلاین نام تجاری حضور به طوری که مردم تماس و خرید محصولات. وب سایت شبکه های اجتماعی تبدیل شده اند واقعا بخشی جدایی ناپذیر از اینترنت بازاریابی این روز است. اگر شما با جستجو در گوگل در مورد یک کلمه کلیدی خاص شما به پایان خواهد رسید تا شاهد Facebook fan صفحات بسیاری از کسب و کار به عنوان به خوبی.

وجود دارد تن از ارائه دهندگان خدمات جستجوگرها در تورنتو است که می تواند کمک به شما در افزایش کسب و کار خود و حضور در اینترنت را از طریق روش های آلی. برخی از شرکت های جستجوگرها در تورنتو همچنین ارائه مشاوره حرفه ای در PPC. بهتر است برای رفتن با جستجوگرها آلی تورنتو از آنجا که آنها می دانند که نیازهای مشتریان خود و آنها را همیشه در دسترس خواهد بود به راهنمای در هر صورت آنها می توانند.

[ad_2]