جنگ بین PPC (پرداخت برای هر کلیک) و PPV (Pay Per View) بازاریابی

[ad_1]

مدرن راه های کسب درآمد درآمد حاصل از تبلیغات در اینترنت شده است که رهبری در آخرین سال و نیم دوجین یا بیشتر است پرداخت هر کلیک (PPC) بازاریابی است. این است که معمولا محجوب روش قرار دادن تبلیغات خود را بر کسی دیگر را در سایت و یا در سمت راست از نتایج جستجوی Google صفحه برای کلمات کلیدی شما در حال مناقصه است. این نوشته آگهی رهبری websurfer به وب سایت خود را splashpage امیدوارم که از آن محل شما فروش.

این مزیت به شما این است که شما جای تمام تبلیغات خود را به صورت رایگان.اما اگر یک کاربر کلیک تبلیغات خود را به شما پرداخت یک مقدار برای هر یک از کسانی که کلیک.این مبلغ می تواند طیف وسیعی از 10 سنت به …20-30$… این تبلیغات عمدتا تجویز توسط گوگل AdWords است.تبلیغات آشکار به عنوان مجموعه ای از کلمات شده اند که از پیش نوشته شده توسط شما و به نظر می رسد تنها در صفحات وب که در آن مطالب مربوط به آنچه که شما به فروش بر اساس کلمات مورد نظر شما انتخاب کرده اید.

برخی از بازاریابان اینترنتی باید دیده PPC (پرداخت برای هر کلیک) به عنوان یک goldmine…اما بسیاری از دیگران باید احساس آنها نیست و نتایج خوبی دریافت کنید و یا می توانید انجام دهید خیلی بهتر است.

ورود موج جدید: Pay Per View (PPV) بازاریابی است. با PPV (Pay per View) تبلیغات شما لازم نیست که یک لینک که یکی از پشت به وب سایت…وب سایت خود را به نظر می رسد قبل از صفحه نمایشگر بسیار چشم! و این اتفاق می افتد زمانی که شما می خواهید آن را به اتفاق می افتد.

به جای هزینه چند دلار به ازای هر کلیک آگهی PPV هزینه های بازاریابی شما تنها سکه به مراتب بهتر ROI–و نه فقط از نظر زمان صرف شده اما به وضوح از نظر خط پایین خود را بیش از حد. با صرف $1 اخباری مثبت می تواند به شما ارسال 100 supertargeted بازدید کنندگان مردم فقط در حال انتظار برای خرید از شما.

چه چیزی بیشتر شما می توانید تمام مورد نیاز برای آهنگسازی, تبلیغات هدفمند, تحقیق ده هزار “تگ های داغ” هستند که در اطراف شناور و در حال استفاده توسط هر کس و در نظر گرفتن بسیاری از عکس در تاریکی که نمی در نتیجه فروش اما آیا شما پول هزینه…کسانی که زن و شوهر از دلار به ازای هر کلیک از طریق انجام به سرعت اضافه کنید. بر خلاف PPC بازاریابی و ارزش اخباری مثبت و بازاریابی است که تقریبا بدون ریسک است.در حالی که ناموفق مبارزات انتخاباتی PPC می تواند به شما هزینه صدها دلار ناموفق PPV کمپین نمی خواهد هزینه شما بیش از یک زن و شوهر از دیگران..

سمت راست انجام می شود PPV می توانید درآمد قابل توجهی است که شما بوده ام به ولع مصرف از اینترنت کسب و کار.

چرا شما یک شات بدهید?

[ad_2]