خواص خوب از یک برنامه کامپیوتری

[ad_1]

یک برنامه می تواند نامیده می شوند به عنوان یک مجموعه ای از دستورالعمل ها است که کمک به در حال اجرا در همه چیز. برای یک کامپیوتر برای انجام برخی از کارهای مورد نیاز آن نیاز به یک برنامه مناسب. زمانی که دستورالعمل صحیح تغذیه به کامپیوتر و سپس عملکرد آن را در بسیاری از مواقع توان در بهینه در حالی که مخالف است به احتمال زیاد به ظروف سرباز یا مسافر تا چیز.

امروز بسیاری از کسب و کار نیاز به کامپیوتر برای اطمینان از صاف در حال اجرا کسب و کار. این کامپیوتر باید برنامه هایی که کاربر پسند و آسان به درک. چند چیز را بگویید اگر یک برنامه به اندازه کافی خوب است.

است که آن را قابل خواندن

اگر برنامه در نوشتن است که باعث می شود آن را آسان برای کاربر به درک و پیروی از منطق و سپس می توان آن را به عنوان نامیده خوب است. آن را نیز باید سیستماتیک ترتیب است که آن را آسان تر برای عیب یابی کامپیوتر اگر چیزی را اشتباه می رود.

بهره وری

برنامه های خود را باید با صرفه جویی در وقت شما. برای شما به پردازش دستورالعمل شما نیاز به زمان و قطعا استفاده از برخی از حافظه است. یک برنامه نویسی خوب است که با این نسخهها کار میکند کمتر پردازش زمان و مقدار کمی از حافظه است. این نشان میدهد کارآمد به عنوان شما متوجه زباله کمتر است.

انعطاف پذیری

یک برنامه خوب باید قادر به جای سیستم عامل های مختلف بدون نیاز به ایجاد تغییرات عمده به برنامه نویسی و نرم افزار. آن است که مشترک پدیده امروز به دیدن پلت فرم های مختلف و تغییرات.

بنابراین داشتن یک قابل حمل برنامه را نمی خواهد تحت تاثیر قرار اگر کاربر تصمیم به تغییر سیستم عامل. وقتی که خوب برنامه نویسی کامپیوتر انجام شده است را به سیستم خود است و قادر به تحمل اصلاح که اتفاق می افتد به دلایل بسیاری مانند تغییر دولت.

آن را فقط باید کدهای ساده است که تسهیل مختلف اصلاحات مورد نیاز در طول زمان است.

مناسب ساختار

برای یک برنامه به توسعه عمده وظایف است که نیاز به اجرای سیستم های مختلف باید شکسته. یک توسعه دهنده می تواند همچنین توسعه آنها به طور مستقل به منظور انجام این کار اختصاص داده شده به آنها را بدون نیاز به تکیه بر دیگر کارهای فرعی.

مستندات مناسب

هر برنامه به اسناد خوب است به خصوص اگر نویسنده نمی خواهد در اطراف برای مدت طولانی. این است به طوری که فرد دیگر دست زدن به آن را پیدا خواهد کرد آن را آسان به درک.

بسیاری از مردم را به کامپیوتر و برنامه نویسی حرفه ای خود را. این بهترین مردم برای دریافت برنامه های خوب از. داشتن یک منبع قابل اعتماد برای برنامه به شما این رضایت که فروشنده وجود دارد خواهد بود در مورد هر گونه نگرانی بوجود می آیند. داشتن یک متخصص در کسب و کار خود و به ویژه در آن بخش خواهد شد اطمینان حاصل شود که سیستم های خود را اجرا موثر است.

[ad_2]

Source by Simon M Kate