خوب PPC برنامه های پیش نیاز برای خوب شدن ROI

[ad_1]

با افزایش رقابت در بازاریابی دیجیتال در این مسابقه برای گرفتن رتبه بندی موتور جستجو خوب است در حال حاضر رنگ قرمز. وب سایت ممکن است قادر به حفظ رتبه بندی موتور جستجو خوب در وجود موشکافانه پیوستن به تمام جنبه های بهینه سازی موتور جستجو. علاوه بر بهینه سازی موتور جستجو نیازمند نظارت مستمر و افزایش سرعت بهینه سازی پارامترهای. در این رابطه PPC می تواند یک تعویض بازی برای شما.

آنچه در آن است

هنگامی که شما برای PPC وب سایت های خزنده را نشان می دهد تبلیغات در مورد محصولات یا خدمات خود را در آن صفحه جستجو. هنگامی که کاربران با جستجوی محصولات یا خدمات در گوگل آنها می آیند در سراسر تبلیغات با رنگ زرد مشخص شده. تبلیغات قرار داده شده دور از نتایج جستجو را در کنار پنجره در بالا یا زیر نتایج جستجو. اگر کاربر's پرس و جو مسابقات نمونه کارها خود را از محصولات و یا خدمات خود را تبلیغ PPC خواهد آمد تا در این زمینه با رنگ زرد مشخص شده. اگر کلیک کاربر بر روی تبلیغات شما مجبور به پرداخت هزینه به وب عنکبوت مانند گوگل.

مزایای PPC

برجسته تبلیغات

دور از دست و پا چلفتی نتایج جستجو آگهی خود را خواهد شد به دست آوردن یک محل برجسته در میان کمتر تبلیغات و برچسب زرد. این تداعی به نفع کاربران است. علاوه بر این که تعداد افراد بیشتر تمایل به کلیک بر روی آنها و نه در نتایج موتورهای جستجو.

بیشتر بازدید کنندگان

کنجکاوی بازدید کنندگان همراه با برجستگی ترجمه برای بازدیدکننده داشته است. به عنوان کاربر کلیک بر روی تبلیغات PPC او زمین به طور مستقیم بر روی صفحه فرود وب سایت خود را. همان کاربر ممکن است کارگردانی به وب سایت های وابسته اگر او کلیک بر روی یک نتیجه موتور جستجو. این باعث می شود آن را بیشتر موثر طرح در مقايسه ساده وانیلی در جستجوگرها.

ترافیک هدفمند

موثر PPC برنامه های درایو ترافیک هدفمند به وب سایت. کاربر هدایت به صفحه فرود وب سایت به طور مستقیم از صفحه موتور جستجو. او و یا او را قطع محصول یا خدمات خود را با رفتن را از طریق وب سایت. اگر آنها آن را دوست دارم آنها را خرید و یا تصمیم به خرید در آینده است.

خوب PPC برنامه

خوب PPC طرح یک پیش نیاز برای برداشت سود سهام پرداخت پستها در طول کلیک کنید. این طرح باید ترکیب چیزهای مانند پژوهش و کلمه کلیدی, کلمه کلیدی, انتخاب, لیست منفی کلمات کلیدی دم بلند کلمات کلیدی, تجزیه و تحلیل, رقابت, شناسایی, صفحه فرود, Geo, تحلیلی ردیابی تبدیل و غیره. PPC برنامه از Google AdWords باید به گونه ای باشد که آگهی خود را می آید تا در مکان های مختلف مانند پویا جستجو, تبلیغات, رقیب, کمپین, گوگل, جستجو, همکاران, تلفن همراه و غیره. این طرح نیز باید ترکیب قیمت برای بازی PPC تبلیغات قرار داده شده در بینگ.

هزینه

مزایای خوب PPC برنامه همیشه برتری خود را هزینه. شما فقط نیاز به یک خوب PPC برنامه به درو سود سهام.

[ad_2]