خودکار به روز رسانی لینوکس با Ansible و Rundeck

[ad_1]

اگر شما در حال تجربه رشد درون سازمان خود و به خودتان پیدا کنید نیاز به تصمیم گیری های دشوار در روح پیشرفت, راه حل برای نگه داشتن خود را از آن تیم سازنده قطعا به منظور. یکی از راه های بسیاری که شما می توانید ساده بهره وری و محدود کردن وظایف دنیوی دروغ در توانایی برای ایجاد اسکریپت است که از بین بردن تکرار ..

برای مثال در بسیاری از موارد ده ها یا حتی صدها سرور در حال استفاده روزانه. هر یک از این سرور دارای یک احراز هویت و ورود روش. با ایجاد یک اسکریپت در Ansible شما می توانید این فرایند به طور خودکار و صرفه جویی در وقت با ارزش در طول روز است. این آزاد کردن وقت با ارزش کارمندان شما نیاز به دست کشیدن از بیشتر مسائل پیچیده است.

ساده سازی ابر خود را تأمین گزینه های است که یک استراتژی هوشمند به دلیل تغییرات و به روز رسانی اغلب اتفاق می افتد و ارتقاء تمام سرور خود را برای پاسخگویی به این تغییرات است ضرب المثلی “قاتل زمان”. خودکار این فرایند حذف فرصتی برای خطای انسانی و شناخته شده است برای بهبود روحیه کارکنان. ترکیب Ansible به بخش IT's روزمره نشان می دهد نتایج فوری و آنی تبدیل راه خود را از تیم دسته آن روز به فعالیت های روز.

اگر شما مهندسین صرف زمان بیش از حد انجام کارهای آسان است که به نظر می رسد بیشتر تکراری تاثیرگذار از یک سوئیچ به Ansible می توانید نتایج شما به دنبال. چه's حتی بیشتر جذاب در مورد Ansible است که سلام تو-کد اسکریپت می تواند به عنوان ساده یا پیچیده به عنوان سطح تجربه خود را در این تیم است. ضربه زدن به پایه کارهای روزمره قرار داده خواهد شد ساعت را بر روی بهره وری خود را ساعت اما با داشتن این دانش به ایجاد بیشتر به چالش کشیدن اسکریپت که رسیدگی به چند مرحله فرآیندهای اصلی می تواند یک تعویض بازی.

مهم ترین چیزی که سازمان خود را در زمان است. زمان به معنی پول است. استفاده مناسب از زمان تعیین بهره وری و وظیفه تکمیل. وجود مجموعهای از گزینه های در امروز's بازار. Ansible بسیار جذاب جایگزین برای رقبای خود به دلیل آن است که agentless و نیازی نیست که شما به صورت دستی تغییرات به ده ها تن از گره. آن's راحت و آسان برای استفاده و نه به ذکر است که این نرم افزار به خوبی با پشتیبانی از ماژول های متعدد برای برنامه نویسی وظایف و تیم توسعه مشتاق برای پاسخ به سوالات.

چگونه Ansible کار می کند
Ansible فراهم می کند چارچوب به اسکریپت خود را در رایج ترین و کارهای تکراری به آنچه به آنها تماس بگیرید “playbooks”. هنگامی که این playbooks ایجاد می شوند آنها می توانید با استفاده از ماژول های موجود (به عنوان مثال. Yum یا Apt ماژول) نه تنها برای Ansible اما برای ماژول های دیگر نیز هست. این ماژول پلاگین به در دسترس سیستم عامل ابزار برای انجام وظایف در گره ها. اگر یک ماژول در دسترس نیست این playbooks می توانید با استفاده از فرمان نحو به اجرا. اساسا هر چیزی که کار بر روی یک خط فرمان از یک گره می تواند اسکریپت به یک راهکار برای Ansible.

چگونه Rundeck کار می کند
اگر شما باید تصمیم به ترکیب Ansible خود را به تیم توسعه جعبه ابزار شما باید به توجه جدی به استفاده از Rundeck در پشت سر هم. Rundeck فراهم می کند گزارش, برنامه ریزی و ابزار سازمانی که تیم شما نیاز به اقامت در نقطه. اگر شما یک کسب و کار کوچک شما را ببینید جایگزین های دیگر در بازار, اما آنها هزینه محدود و نه به عنوان یک “ارزش خرید” به عنوان Rundeck.

در حالی که Ansible به عنوان ابزار برای کمک به شما در ایجاد اسکریپت Rundeck به شما نرم و صاف به دنبال جلویی پلت فرم برای ایجاد حس از آن همه است. توانایی دیدن تاریخی انداز از هر کار نتیجه نهایی آن وظایف و گزینه های برای تکالیف شغلی هستند یک راه موثر برای حفظ کل تیم خود را در حالت ارتباطات و دانستن اینکه چه چیزی به تیم gameplan است و در همه زمان ها است.

یکی از کامل-دو ترکیب برای لینوکس خود را به روز رسانی با استفاده از Ansible با Rundeck برای یک رویکرد کارآمد برای روز کاری خود را.

[ad_2]

Source by Joe A Cinocca