خود را ایجاد ترافیک اینترنت تولید هشت پا – 8 بالا توجه اهل عمل

[ad_1]

بیشتر به چشم فرمان شما بیشتر شانس خود را برای موفقیت است. این یک حقیقت جهانی است در کسب و کار. مهم نیست که اگر شما یک نمایندگی خودرو, مربی شخصی, فروشگاه آنلاین شرکت مشاوره و یا لیموناد ایستاده است. شما باید برای به دست آوردن بیشتر و بیشتر مردم به توجه به شما به منظور ایجاد پول. که در آن دوره است.

در این مقاله ما می خواهیم به شما معرفی به یک مفهوم ما را ببخش برای cuteness از ترافیک اینترنت تولید هشت پا. مجازی موجود است که می خواهد به اقیانوس بزرگ وب و شما را برخی از ترافیک با کیفیت. ما بحث خود را در مورد 8 دست و چگونه به مطمئن شوید که او کار خود را انجام دهد.

بازو #1: SEO

اولین بازوی شما نیاز دارید برای شما هشت پا است که از SEO یا بهینه سازی موتور جستجو. آن حیاتی است که تمام اینترنت خود را املاک و مستغلات توان آن را به وب سایت خود را, وبلاگ مقالات خود را و حتی خود را به حساب های شبکه های اجتماعی بهینه سازی شده برای موتور جستجو نمایه سازی.

در حالی که تنها چیزی که به نظر بسیار مهم است زیرا ایجاد محتوا است که دوستانه به موتورهای جستجو مانند گوگل, یاهو و بینگ بدان معنی است که آنها دوستانه به شما خواهد بود. ما در حال رفتن به رفتن به جزئیات در مورد چگونگی بهینه سازی محتوا, چرا که نه نقطه ای از این مقاله, اما از آن است که در وهله اول برای شروع و یادگیری است.

اما بنابراین به عنوان نه به ترک شما کاملا در تاریکی برای جستجوگرها چند مختصر یادداشت: عنوان کلمات کلیدی و توضیحات محتوا و لینک. تمرکز بر روی این پنج چیز و به شما امکان گرفتن یک شروع عالی.

بازو #2: مقاله بازاریابی

یکی از مؤثر ترین وسایل نقشه کشی در ترافیک و کیفیت ترافیک در آن است به نوشتن مقالات مثل این یکی. شما ببینید مقالات دائمی هستند و اگر آنها نوشته شده به راه راست بود واقعا آموزنده آنها را نه تنها متوجه کسانی که علاقه مند به این موضوعات نوشته شده است, اما خواهد شد ایندکس شده توسط موتورهای جستجو و همزمان توسط مدیران سایت های دیگر.

چه حتی بهتر این است که هر مقاله منتشر شما می توانید یک تماس به عمل و یک لینک به وب سایت, وبلاگ, سایت های اجتماعی و یا هر چیز دیگری که شما می خواهید. این به این معنی است که نه تنها خوانندگان این فرصت را به ادامه با شما اما شما باید با بالا رتبه بندی لینک به سایت شما. این بسیار قدرتمند است که ما را به در یکی دیگر از ما اختاپوس’ اسلحه.

بازو #3: وبلاگ نویسی

وبلاگ نویسی مانند نوشتن مقاله یک راه برای انتشار فرم طولانی و محتوای آموزشی است که می تواند به شما آنلاین. چه چیزی متفاوت در مورد وبلاگ نویسی به طور کلی آن است که گاه به گاه بیشتر و بیشتر. آن همچنین آشنایی خود را به مقدار زیادی بیشتر اظهار نظر و در نهایت می تواند به رشد یک شبکه تمام خود را در آن.

تا زمانی که وبلاگ خود مربوط است و جالب آن می تواند یک راه عالی برای رانندگی ترافیک به عنوان به خوبی به عنوان دریافت توجه از موتورهای جستجو. مانند مقالات شما می توانید مرورگر خود را به جدیدترین پست وبلاگ خود در مکانهای دیگر را افزایش می دهد نتایج.

بازو #4: پیوند ساختمان

همانطور که قبل از ذکر آن است که بسیار مفید برای هر دو ارسال مردم به سایت شما و بهبود رتبه بندی موتور جستجو به لینک اشاره به شما. این یکی از اصلی روش های SEO.

هنگامی که وب سایت خود را در مرکز یک تار عنکبوت به استفاده از یکی دیگر از 8 پا مخلوق قیاس آن قطاری مقدار زیادی از توجه. نگه داشتن در ذهن است که با ایجاد چند لایه لینک کلیک کنید و اتصال آنها را به یک وب سایت برخی از زمان را ندارد اما آن را باید به زمان دارد. این موثر ترین زمانی است که با دست انجام می شود بسیار مراقب باشید در مورد کسانی که با یک کلیک آن را تمام می کند خدمات است. موتورهای جستجو نمی مانند و آنها حتی می تواند جریمه کردن وب سایت خود را برای استفاده از آنها.

بازو #5: بازاریابی ویدئو

مانند انتشار مقالات, فیلم ها هستند چرا که آنها بسیار محبوب تعبیه شده می توان همه جا شامل لینک و توضیحات و عناوین هستند که ایندکس شده توسط موتورهای جستجو و دائمی هستند.

ویدئوها به احتمال زیاد فرم از رسانه های اینترنتی به ویروسی که بدان معنی است که دیگران آنها را انتخاب کنید و قراردادن آنها در سایت های خود را. این نه تنها باعث ایجاد یک جریان زیادی از ترافیک را افزایش می دهد اما این فرصت برای ویدیو خود را در یک پرس و جو جستجو.

فقط به یاد داشته باشید که مانند مقالات باید مربوط به آنچه شما انجام دهد. آنها باید آموزنده و سرگرم کننده است. البته این می تواند متفاوت باشد این واقعا بستگی دارد در چه کسب و کار شما.

بازو #6: شبکه های اجتماعی

با استفاده از Facebook, Twitter, LinkedIn و حتی یوتیوب و دیگران برای ترویج و رانندگی ترافیک پیچیده و وقت گیر می روند. مانند هر یک از این استراتژی وجود دارد راه درست و اشتباه راه برای رفتن در مورد آن. برخی از آموزش در اینجا مورد نیاز است و چگونه شما اقدام خواهد شد بستگی دارد در این نوع از کسب و کار شما در.

اما یک قاعده سرانگشتی مناسب برای SMM برای ارسال اطلاعات است که به نفع کسانی که از دیدن آن است. ارسال لینک به مقالات جدید, فیلم ها و وبلاگ ها لینک جالب مقاله ezine شما را خوانده ام, ایجاد ارتباط بین خود و مردم قرار دهند و شرکت ها و غیره.

تقریبا هر نوع از کسب و کار حتی b2b می توانید با استفاده از سایت های اجتماعی. می توان آن را یک فرایند پیچیده است, اما وجود دارد بسیاری از مقالات و کتابها در خارج وجود دارد و همچنین به عنوان بازاریابی حرفه ای به شما کمک کند.

بازو #7: مبادله

این می تواند یک راه بسیار موثر برای گرفتن برخی از توجه است. شما مبادله چیزی است که شما باید از ارزش برای چیزی است که شخص دیگری می کند و بنابراین می توانید با استفاده از دیگران موجود ترافیک. برای مثال شما ممکن است اجازه می دهد دیگران به انتشار مقالات خود فیلم ها و یا وبلاگ ها در سایت های خود را در ازای یک لینک را در سایت خود. به این ترتیب شما هر دو یک لینک دیگر و می توانید درایو ترافیک به عقب و جلو.

شکل دیگری از این است که بازاریابی وابسته است. قرار دادن تبلیغات در سایت خود را که ترویج دیگران کسب و کار. چیز زیادی در مورد این است که نه تنها شما دریافت می کنید یک لینک احتمالا در سایت های دیگر به شما, اما اگر فروش از طریق وب سایت خود را به شما کسب درآمد کمیسیون.

شما ممکن است بخواهید برای تعویض بنر با وب سایت دیگر و یا نوشتن مطالب برای آنها و یا ارائه خدمات در ازای یک لینک در یک قاچاق بالا صفحه. این یک ایده کلی است و نیاز به برخی از اندیشه و خلاقیت است.

بازو #8: تبلیغات

نجات دادیم و این برای آخرین بار به دلیل آن بسیار واضح است. یکی از راه را تقریبا تضمین ترافیک به پرداخت هزینه برای آن درست مانند جهان واقعی است. بزرگترین تفاوت ها و مزیت های تبلیغات آنلاین در رابطه با “دنیای واقعی” است که راه آن را آسان تر برای پیگیری و کنترل است.

تقریبا با هر گونه تبلیغات آنلاین می شود آن را پرداخت هر کلیک آگهی ها و یا برنامه های وابسته شما می توانید کنترل که در آن تبلیغات خود را در حال نشان داده شده است به چه زمانی و چه مقدار است. شما می توانید اضافه کردن و ویرایش و حذف آنها را در هر زمان و در نتیجه با دقت کنترل چقدر شما صرف.

یک بررسی مختصر از سه نوع اصلی هستند ppc یا پرداخت به ازای هر کلیک. این جایی است که شما پرداخت میزبان آگهی خود را هر زمان که کسی کلیک بر روی لینک. Google AdWords یک نمونه رایج از این. دیگر فرم بنر یا تبلیغات متنی قرار داده شده در سایت های ترافیک بالا مانند اخبار سایت های Facebook, Twitter, YouTube video, تبلیغات و غیره. این نیز targetable به موقعیت و جمعیت به عنوان به خوبی. ما در حال حاضر توضیح داد که برنامه های وابسته در بالا که شما می توانید هر دو میزبان و شرکت در, بنابراین شما می تواند در هر دو طرف سکه است.

شما بروید وجود دارد, شما در حال حاضر گیری خوب و دوستانه دریا موجود است. او را به شنا در خارج وجود دارد و بازگشت همه نوع از افراد جالب است. و آنها حتی نمی خواهد ذهن. اما بزرگترین کلید آموزش دوست جدید خود را به انجام کار خود است که در واقع اقدام است. کسی به نشستن در کامپیوتر و انجام این همه کار. در حالی که این 8 اسلحه هستند که لیست کامل آنها در یک محل عالی برای شروع و ایجاد یک هسته جامد پایه و اساس است.

می توان آن را یک وظیفه دلهره آور برای بسیاری از کارآفرینان که در یک کسب و کار دیگر از بازاریابی مستقیم. اکثر مردم فقط مشغول انجام کار منظم خود را هرگز به ذهن مصرف در ده ساعت یک ماه در حال تبدیل شدن به یک هشت پا. اما کسانی هستند که می تواند به شما کمک کند. کارشناسان و متخصصان دلسوز مانند ما که می خواهید را به هر کارآفرین این فرصت را به آن را آنلاین. پس از همه, اگر بیش از 97 درصد از مردم به دنبال چیزهایی که در وب به عنوان مخالف به هر شکل دیگری از پژوهش نیست و این حس را به شما دوستان کوچک بروید em’ برای شما ؟

[ad_2]