از کنترلر استفاده کنید
همانطور که در بالا گفته شد ، می توانید کنترل کننده PlayStation 4 و Xbox One را از طریق بلوتوث به تلفن همراه خود وصل کنید و تجربه بازی Call of Duty Mobile را تجربه کنید. البته این را بخاطر بسپار که وقتی از کنترلر بازی Call of Duty Mobile استفاده می کنی ، حریفان شما نیز از بین افرادی که از کنترلر استفاده می کنند انتخاب می شوند. نحوه اتصال این کنترلرها به تلفن همراه بسیار ساده است. اگر از iOS استفاده می کنید ، مطمئن شوید که از نسخه 11 یا بالاتر استفاده می کنید. اکنون بلوتوث تلفن خود را روشن کنید. خرید سی پی کال اف دیوتی

سپس برای اینکه کنترل کننده های شما از طریق بلوتوث قابل تشخیص باشد ، باید دکمه های PS و Share را روی کنترلر PlayStation 4 و دکمه های Xbox و Sync روی Xbox Box نگه دارید. هنگامی که کنترلرهای شما توسط تلفن همراه شما شناسایی شدند. وارد بازی شوید و در تنظیمات کنترلر ، اطمینان حاصل کنید که اتصال به درستی انجام شده است. کاربران اندرویدی همچنین می توانند به راحتی کنترل کننده خرید سی پی کال اف دیوتی را به گوشی خود وصل کنند. این مشابه iOS است. تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که بعد از فشردن دکمه های کنترل کننده مطابق دستور فوق ، گزینه Pair New Device را در بلوتوث گوشی فشار دهید.

فراخوان وظیفه: موبایل

دکمه های بازی Call of Duty Mobile را شخصی کنید
یکی از مهمترین ویژگی های این بازی امکان شخصی سازی دکمه های بازی Kalaf Duty Mobile است. رفتن به بخش Game Settings اولین چیزی که به ذهن متبادر می شود تنظیمات حالت های کنترل بازی است. در این بازی با دو نوع کنترل مختلف سروکار دارید که هرکدام ویژگی های کاربردی و منحصر به فردی دارند. حالت اول با عنوان Simple Mode شناخته شده است. این حالت قابلیت شلیک خودکار را دارد ، خرید سی پی کال اف دیوتی به این معنی که وقتی هدف شما به دشمن می رسد اسلحه شما به طور خودکار شلیک می کند. با توجه به محدودیت های تلفن های همراه و مشکل در انجام چند کار با یک انگشت به طور همزمان ، توصیه می کنم همیشه از این حالت استفاده کنید. حالت پیشرفته حالت دوم حالت است که در آن شما نیاز به نگه داشتن دکمه آتش برای شلیک دارید.

تنظیمات مناسب و با توجه به نوع دستگاه و سلاح انتخاب شده بهترین راه برای افزایش سرعت شما در بازی Kalaf Duty Mobile است
حالت پیشرفته دارای سه نوع هدف مختلف است که استفاده هوشمندانه از آن شما را به یک بازیکن حرفه ای تبدیل می کند. نوع اول ADS است. در این حالت ، خرید سی پی کال اف دیوتی وقتی دکمه سمت راست را روی صفحه نگه دارید ، هدف گیری برای شما انجام می شود و هنگامی که دکمه شلیک را رها می کنید ، از حالت هدف خارج می شود. در نوع دوم با نام Hip-Fire هدف قرار نخواهید گرفت و مجبور خواهید بود دکمه نشانه گذاری را به صورت دستی فشار دهید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *