سه نکته بسیار مهم در مورد چگونه پاسخگو طراحی وب سایت بر سئو

[ad_1]

تلفن همراه و قرص در حال آخرین روند در شهر است. مردم در حال تغییر از دسکتاپ و لپ تاپ خود را کوچک دستگاه فقط به دلیل فوق العاده-قابل حمل و طبیعت بی نظیر قابلیت استفاده. به همین دلیل تقریبا همه چیز شما را در یک دسکتاپ را می توان به اعدام از تلفن همراه خود در تاریخ امروز است. به عنوان یک نتیجه, طراحی وب سایت پاسخگو است و همچنین تجربه عظیم پذیرایی از مردم در سراسر جهان است.

زمانی که هر ذره در حال آمدن است آنلاین آن را کاملا طبیعی است که اینترنت خواهد بود بخش عظیمی از این پدیده است. و هنگامی که ما صحبت در مورد اینترنت, ذکر, وب سایت است و فقط مسئله زمان است. ما شده اند کاملا با باز کردن وب سایت بر روی دسکتاپ. اما در حال حاضر تلفن همراه به بخشی جدایی ناپذیر از زندگی ما وقتی که می آید به بازدید از یک وب سایت.

آنچه که در طراحی وب سایت پاسخگو?

پاسخگویی در طراحی وب جهانی به معنی اتصالات وب سایت های مختلف در اندازه صفحه نمایش و رزولوشن. بنابراین وب سایت شما در حال بازدید از خود را در دسکتاپ به راحتی می توان بر روی موبایل یا تبلت خود را بدون هیچ گونه عوارض جانبی عاقلانه پیمایش. هر یک از دکمه ها و متون خود را متناسب با اندازه صفحه نمایش و نوک انگشتان است که بسیار جذاب در جهان از اشتغال.

اما اگر من را ندارد و من سایت پاسخگو ؟

به عنوان پاسخ این است که روند آن را کاملا روشن است که اگر شما وب سایت خود را, پاسخگو, آن خواهد شد که خود پیامدهای! علاوه بر قابلیت استفاده و در دسترس وجود دارد خیلی بیشتر به ترس!

SEO یک بخش گسترده ای از کسب و کار آنلاین خود را به موفقیت. و نادیده گرفتن طراحی وب سایت پاسخگو خواهد بود یک تهدید مهلک برای خود را در جستجوگرها (بهینه سازی موتور جستجو). امروز ما در مورد چگونه وب سایت خود را سئو می شود متاثر از وب سایت خود را پاسخ.

نرخ گزاف گویی

نرخ گزاف گویی یکی از عوامل از جستجوگرها است که بازی نقش محوری در وب سایت خود را رتبه بندی. هنگامی که یک بازدید کننده زمین در وب سایت خود او و یا او نیاز به صرف مقدار زیادی از زمان در وب سایت خود و وب سایت خود را, زیبایی شناسی, عملکرد و اطلاعات خواهد آنها را متقاعد به ماندن بگیرید. هنگامی که شما لازم نیست که یک وب سایت پاسخگو کاربران مرور وب سایت خود را از تلفن همراه در حال رفتن به یک تجربه خوب از نظر قابلیت استفاده. پس نتیجه نهایی این خواهد بود بسته شدن وب سایت شما یعنی تندرست از وب سایت خود را. این امر افزایش نرخ گزاف گویی و شما از دست دادن در این مسابقه جستجوگرها.

قابلیت استفاده سایت

یکی از دلایل بازدید کنندگان جستن به عقب از وب سایت قابلیت استفاده. سایت قابلیت استفاده از متریک که ما تصمیم می گیرید که چقدر این سایت قابل استفاده برای یک کاربر خاص است. هنگامی که وب سایت خود را پاسخگو نیست و شما نیاز به حرکت آن را به صورت افقی بر روی دستگاه تلفن همراه خود را, از آن خواهد شد کاهش قابلیت استفاده سایت. کاربران گزاف گویی خواهد شد از وب سایت خود را و آنها می توانند زمین خود را در سایت رقیب را به خوبی!

زمان لود صفحه

صفحه در حال بارگذاری زمان ظهور کرده است تا به عنوان یکی از مهم ترین جنبه های خوب رتبه بندی وب سایت در این چند سال اخیر. مطالعات ثابت کرده اند که به طور متوسط یک کاربر باقی می ماند 5 ثانیه بر روی یک وب سایت در حالی که بارگذاری قبل از بسته شدن آن است. بنابراین اگر شما وب سایت خود را, تلفن همراه, پاسخگو, آن را در زمان برای بارگذاری. بنابراین شما می توانید انجام محاسبات ریاضی و آمد به این نتیجه رسیدند چه اتفاقی می افتد اگر شما لازم نیست برای رفتن پاسخگو طراحی وب سایت خدمات.

فوق سه معایب اصلی اگر شما نمی فایده تلفن همراه وب سایت های پاسخگو. هنگامی که شما می دانید اشکالاتی از یک وب سایت غیر پاسخگو خواهد بود خردمندترین تصمیم گیری را برای شما به درخواست شرکت طراحی وب سایت استخدام شما را به وب سایت خود را, تلفن همراه, پاسخگو, در حالی که طراحی.

[ad_2]