فروش اکسیژن ساز

Invacare Xpo2 یک دستگاه پالس مورد علاقه مورد علاقه بیماران اکسیژن

یکی از مهمترین نکاتی که باید هنگام خرید کنسانتره O2 برای شخص موردعلاقه خود یا برای خودتان به آن توجه کنید ، قابلیت استفاده آن است. برای کار با خاموش و روشن کردن اکثر آنها آسان است. با این وجود ، توصیه می شود دفترچه راهنما را که همراه مدل است بخوانید. شما باید در مورد اینکه دستگاه دارای سنج برای تنظیم جریان O2 ، میزان غلظت هوا است یا خیر ، آیا سیستمی وجود دارد که به شما هشدار می دهد سیلندرها را با موارد جدید جایگزین کنید ، بخوانید. اینها نکات مهمی هستند که باید هنگام خرید یک کنسانتره در ذهن داشته باشید.

اگر آماده خرید خانه یا کنسانتره قابل حمل هستید اما به گزینه مقرون به صرفه تری نیاز دارید ، باید شروع به بررسی نحوه استفاده از اکسیژن کنید. دستگاه های کنسانتره خواهید فهمید که انتخاب گسترده ای از هر دو نوع کنسانتره وجود دارد. همچنین خواهید دید که قیمت آنها بسیار کمتر از دستگاههای جدید است. اگرچه از این دستگاه ها استفاده می شود ، اما دستگاه های با کیفیت نیز مانند دستگاه های جدید کار می کنند. این امر اطمینان می یابد که هیچ گونه نگرانی در مورد عملکرد صحیح دستگاه خود ندارید. همچنان می توانید با این نوع کنسانتره تخفیف ضمانت دریافت کنید. بسته به سن کنسانتره ای که خریداری می کنید ، گارانتی ممکن است اصلی یا جدیدی از فروشنده باشد.

یکی دیگر از ویژگی های مورد نظر شما از دستگاه مورد نظر خود ، گارانتی است. اگرچه اکثر دستگاه های اکسیژن با کیفیت قادر به اجرای بدون مشکل هستند ، اما همیشه احتمال بروز مشکل وجود دارد. اگر اتفاقی بیفتد ، لازم نیست نگران باشید وقتی دستگاه شما با ضمانت محافظت می شود. در اکثر موارد ، ضمانت های دستگاه های اکسیژن خانگی بین سه تا پنج سال است.

اگر فعالیت های بدنی زیادی انجام می دهید مطمئناً مواقعی وجود دارد که اکسیژن قابل حمل کنسانتره مفید خواهد بود و اگر این یک نیاز غیر بیمه ای است مانند این ، شما حتی می توانید به دنبال خرید یک ماشین استفاده شده باشید. اما قبل از خرید ، مواردی وجود دارد که باید بدانید.

وقتی با شخصی که EverGo را در اختیار دارد صحبت می کنید ، چندین ویژگی وجود دارد که بلافاصله آنها را ذکر می کند. اولین ویژگی ای که درباره این دستگاه بررسی می کند ، عمر طولانی باتری آن است. یکی دیگر از دلایلی که EverGo در بین کاربران خود بسیار محبوب است ، به دلیل حمل و نقل آن بسیار آسان است. اگر تصمیم دارید این وسیله را خریداری کنید ، دیگر نیازی به نگرانی در مورد تلاش برای تهیه آن در محلی که می خواهید برای آن بروید ندارید. صاحبان EverGo نیز دوست دارند که چنین وسیله ای آرام باشد. با این کار امکان استفاده از آن در محیط های آرام مانند سینما بدون آزار دیگران فراهم می شود.

3) در یک گروه پشتیبانی هفتگی شرکت کنید. از نظر جسمی و عاطفی برخورد با بیماری مزمن دشوار است. یک گروه پشتیبانی به شما کمک می کند تا با احساسات کنار بیایید و به شما یادآوری کنید که تنها نیستید. خانواده خود را به چند جلسه گروهی برسانید تا کنسانترن اکسیژن بخرید و به یاد داشته باشید که مثبت بمانید.

بدون اکسیژن ، دلایل مختلفی وجود دارد که سفر با COPD تقریبا غیرممکن است. ابتدا این شرایط باعث می شود که به راحتی نفس نکشید. وقتی نفس می کشید ، نمی توانید برای دیدن مناظر جدید قدم بزنید. کمبود اکسیژن کافی باعث خستگی شما نیز خواهد شد. اگر خسته شدید ، آخرین کاری که می خواهید انجام دهید این است که از خواب بلند شوید و روز را به مکان های خود اختصاص دهید. در نتیجه این مسائل ، COPD باعث می شود که شما کمبود انرژی داشته باشید. خوشبختانه ، شما می توانید با یک متمرکز کننده اکسیژن ، این موارد را خنثی کنید. غلظت کنسانتره نه تنها باعث می شود احساس بهتری داشته باشید بلکه یک قابل حمل نیز به شما آزادی سفر خواهد داد.

برای به دست آوردن بهترین نتیجه از دستگاه اکسیژن خود ، باید منابع مناسبی برای استفاده داشته باشید. اولین منبع تغذیه دستگاه اکسیژن لوله ای است. لوله چگونگی گردش اکسیژن غلیظ از دستگاه به سمت شما است. دستگاه دستگاه اکسیژن ساز ایرانی بیشتر لوله ها به گونه ای طراحی شده اند که از گوش و گوش شما بگذرد. لوله کشی به این روش طراحی شده است زیرا راحت ترین راه برای انتقال اکسیژن از تمرکز شماست. لوله های اکسیژن در چندین طول مختلف وجود دارد. در دسترس بودن گزینه های مختلف به شما امکان می دهد گزینه ای را انتخاب کنید که به شما امکان می دهد اکسیژن را به روشی که نیاز دارید دریافت کنید.

منبع :

http://sedanmed.ir/product-category/medical-equipment/oxygen-concentrator/