لغات آسان ساخته شده توسط Brad Callen – دست اول بررسی کتاب رایگان

[ad_1]

وجود دارد به طور خلاصه در Brad Callen's جدید لغات ساخته شده آسان

فصل 1) آیا شما آماده را به کسب سود از طریق مسنجر ترافیک وب سایت?

به عنوان تمام کتابها این است که آمادگی صحبت کردن ، از شما می پرسد سوال اساسی از آنچه شما می خواهید از این کتاب است. به شما نشان می دهد چگونه پرداخت به ازای کلیک (PPC) تبلیغاتی در حال رفتن به راه رفتن برای تبلیغات آنلاین.

فصل 2) 10 دقیقه به فوری ترافیک وب سایت

این فصل است که عمدتا برای تازه واردان به تبلیغات در یاهو جستجو بازاریابی و گوگل Adwords است.
خوب راهنمای گام به گام برای راه اندازی مبارزات انتخاباتی خود را AdWords, توضیح اصطلاحات مانند PPC حداکثر پیشنهاد گنجانده شده است. اگر شما آشنا به لغات پرش به فصل 3

3) پژوهش و کلمه کلیدی مبانی

به عنوان نشان می دهد, به شما می آموزد اساسی پیدا کردن و تحقیق بر روی کلمات کلیدی است. او به شما می آموزد که چگونه برای پیدا کردن هزاران نفر از کلمات کلیدی با کلمه کلیدی نخبگان نرم افزار و از طریق وسایل دیگر. براد پس از آن به شما نشان می دهد چگونه برای پیدا کردن حداکثر مناقصه برای این کلمات کلیدی و پیدا کردن جایگزین کلمات کلیدی.
اگر شما شده اند آشنا با تحقیق از کلمات کلیدی است که احتمالا هیچ چیز جدیدی در این فصل است.

4) نحوه نوشتن تبلیغات که جذب کلیک

این است که جوهر از این کتاب شروع می شود را نشان می دهد. این است که یک فصل خوب به عنوان من هنوز هم بسیاری از ضعیف نوشته آگهی در گوگل روزمره است. اگر شما یک متخصص تبلیغ شما می دانید که بسیاری از اطلاعات در اینجا. اما براد موفق به شکستن این مفاهیم از نوشتن تبلیغات خوب با عالی کلیک کنید از طریق نسبت (CTR) به آسان آموزش گام به گام. او همچنین توضیح آنها را با روشن مثال خوب است. خوب فصل.

5) پیگیری تبلیغات و صفحات فرود

یک بار دیگر به سادگی نوشته شده فصل. شما فراهم می کند با روشن نمونه هایی از نحوه ایجاد یک صفحه فرود. فراهم می کند 10 راهنمای قدم به داشتن عالی صفحه فرود.
همچنین شما می آموزد که چگونه به انجام ad tracking

6) لغات کلیدی استراتژی

این فصل شروع می شود برای رفتن به پیشبرد استفاده از Adwords. شامل تطبیق کلید واژه. توضیح می دهد که 4 نوع از تطبیق: گسترده و دقیق عبارت منفی است. این مفاهیم بسیار مهم است برای اطمینان حاصل شود که شما در حال پرداخت پول برای مخاطبان هدف.

همچنین معرفی “پوست و چوب” روش که در آن شما می توانند یاد بگیرند که برای تست کلمات کلیدی و پس از آن “پوست و چوب” آنها را برای رسیدن به بالاتر CTR. یک روش عالی ارزش خواندن.

7) فصل جایزه – پیدا کردن بازارهای سودآور

این فصل می آموزد که چگونه به استفاده از گوگل و کلمه نخبگان برای پیدا کردن واقعا خوب بازار. روش کشف و شناخته شده است اما تا حدودی پیچیده است. کلید واژه نخبگان است کاهش می یابد و این واقعا کار ساده و براد نشان می دهد که او چگونه آن را ندارد.

8) پاداش فصل – پیدا کردن بالا پرداخت حستبلیغ کلمات کلیدی

9) فصل جایزه – پیدا کردن کلمات کلیدی سودآور

این آخرین فصل 2 فاش کردن کلید برای پیدا کردن بالا پرداخت کلمات کلیدی اولا در حستبلیغ و در سایر شرکت های تبلیغاتی. 2 روش کمی متفاوت است اگر چه مفهوم همان است.
یک بار دیگر براد به ما نشان می دهد چگونه به انجام این کار است یک راه واقعا ساده.

نظر کلی:

لغات ساخته شده آسان زندگی به عنوان آن را ساده همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد لغات و بازاریابی در یک PPC موتور واقعا آسان است.
من می خواهم راه براد ساده همه چیز را گام به گام راهنمایی و نمونه روشن است که او استفاده می کند.

اگر شما're متخصص تبلیغ این کتاب خواهد بود یک نسخه از دانش خود را. اما برای 90 درصد از ما این کتاب را خوب بخوانید و اگر شما هر برنامه ای برای تبلیغ آنلاین.

با احترام
جیمز

[ad_2]