مایک دیلرد PPC, سلطه, نقد و بررسی – یک ابزار مفید بازاریابی و یا اتلاف وقت ؟ شما تصمیم می گیرید

[ad_1]

مایک دیلرد's PPC, سلطه, دوره ایجاد شده بود به مردم یاد می دهد چگونه به استفاده از AdWords گوگل به تولید منجر برای کسب و کار MLM خود. وجود دارد دو راه در مورد آن: حجم ترافیک تنها مهم ترین عامل تعیین کننده موفقیت یا عدم موفقیت در کسب و کار آنلاین. به منظور موفقیت در کسب و کار آنلاین شما نیاز به ثابت و مقدار زیادی از ترافیک محور به وب سایت خود را. در ضمن به عنوان یک بازاریاب آنلاین, پرداخت, آگهی, کمپین ممکن است مجموعه بودجه خود را.

شما بنابراین سمت چپ با انتخاب تصمیم گیری چگونه برای تولید ترافیک وب سایت شما قطعا نیاز دارد. شما در حال رفتن به گرفتن ترافیک رایگان مسیر و یا شما استخدام ترافیک پرداخت برنامه هایی مانند Google's PPC (کوتاه برای پرداخت پستها در طول کلیک کنید)?

از نظر بازگشت سرمایه گذاری (ROI) ترافیک رایگان است که قطعا بهترین دوست شما. در اینجا شما don't صرف کردن از جیب پول برای دریافت ترافیک. بازاریابی وب سایت خود را از طریق مقالات به عنوان مثال می't شما یک درصد هزینه به عنوان طولانی به عنوان شما می توانید و باید از این زمان به آنها را بنویسید. اما حرکت نزولی این است که ترافیک شما تولید از طریق این مسیر ممکن است به صورت هدفمند به عنوان زمانی که آن را می آید از طریق پرداخت مبارزات انتخاباتی آگهی.

و بیش از حد ترافیک رایگان است که یک کار فشرده روش های تبلیغاتی است. به مقدار قابل ملاحظه ای از ترافیک شما'll باید به طور مداوم تبلیغ و به طور مداوم به بازار وب سایت خود را به آن را دریافت در معرض مشتریان آینده نگر. به علاوه زمانی که شما ارائه خود را به خوبی نوشته شده است مقالات به دایرکتوری ها شما صبر کنید برای این به تایید قبل از آن می تواند به عنوان خوانده شده توسط مردم است. که می تواند 10 روز است. بنابراین آنچه در همه این به این معنی است که رایگان استراتژی بازاریابی برای همه نیست.

در اینجا's گزینه های دیگر: این ترافیک پرداخت. این قلمرو از لغات. شما پرداخت گوگل و شرکت. یک مقدار خاصی از پول برای تبلیغات است که طول می کشد یک مشتری بالقوه به طور مستقیم به وب سایت خود را. مردم با استفاده از موتورهای جستجو موتورهای روزمره برای پیدا کردن اطلاعات و محصولات است. داشتن کسب و کار خود و نام پاپ تا هر بار که صفحه نتیجه را نشان می دهد را تا حد زیادی افزایش شانس مردم روی سایت خود و پیروی از طریق. آنها برای پیدا کردن سایت خود را قبل از آنها می توانید با استفاده از آنچه شما باید ارائه دهد.

اما پرداخت پستها در طول کلیک کنید تبلیغات خود را دارد و خطرات ناشی از چه چیزی نیست؟). به عنوان یک نتیجه بسیاری از بازاریابان اینترنتی را انتخاب کنید برای جلوگیری از PPC برنامه های بازاریابی. اما این't وجود دارد یک راه به درو مزایای تبلیغات PPC در حالی که از بین بردن و یا حداقل به حداقل رساندن خطرات ؟

سازندگان PPC, سلطه, جیم Yagi و مایک دیلرد باور آنها've کشف فرمول. جیم Yagi است لغات کهنه و او به خوبی می تواند اعتباری برای توسعه این برنامه. اما او تصمیم گرفته است به تیم با افسانه ای مایک دیلرد در این دوره آموزشی برای حداکثر اثر گمان می کنم.

PPC سلطه است که اساسا یک دوره آموزشی طراحی شده به کاربران آموزش راه هایی برای ایجاد آگهی رایگان با استفاده از AdWords گوگل. این دوره همچنین نشان می دهد راه برای تغییر رنگ خود را در گوگل تبلیغات را به آنها چوب و متوجه است. این است که بر اساس جیم Yagi's دقیق تجزیه و تحلیل گوگل's نرم افزار و کلید واژه الگوهای.

بدون شک PPC آموزش یک جنبه از پرداخت پستها در طول کلیک کنید بازاریابی است. وجود دارد بسیاری از دوره های آموزشی است که شما می توانید در اینترنت پیدا کنید. تنها تفاوت من دیدن از طریق تحقیقات من این است که این تنها ترافیک تولید دوره طراحی شده است به طور انحصاری برای بازاریابان شبکه است. بازاریابی شبکه ای می آید با بسیاری از چالش های منحصر به فرد. تبلیغات نبرد است که یکی از شما باید برنده شوید اگر شما امیدواریم که برای زنده ماندن یا ماندن متوجه شده در میان پیچ و خم از رقبا.

پس از پرداخت پستها در طول تبلیغات کلیک کنید به طور بالقوه به شما متوجه شده در گوگل و شما عمده ترافیک روزانه, من فکر می کنم که این امر می تواند یک ایده خوب برای تحقیق و پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد چه نوع از آموزش وجود دارد در دسترس است در مورد این موضوع. اگر شما در MLM و در حال فکر کردن در مورد استفاده از PPC به ساخت لیست خود را. بیشتر آموزش و مربیگری مهارت های تبلیغاتی شما خواهد بود به خوبی به ارزش زمان آن طول می کشد شما را به انجام تحقیقات خود را.

[ad_2]