مدل از بهترین کابل‌ های AUX در سال 2020

معرفی بهترین کابل AUX
امروزه ، با توجه به استفاده روزافزون از تلفن های خرید کابل AUX اینجا کلیک کنید هوشمند تلفن همراه ، تبلت ها ، لپ تاپ ها ، نوت بوک ها و کابل صوتی صدا ، AUX یکی از پرکاربردترین و آشنا ترین دستگاه های الکترونیکی است که در هر مکان و خانه ای قابل مشاهده است.

تفاوت کابل aux سه خط با دو خط

 

قبل از استفاده گسترده از این فناوری در تلفن های همراه خرید کابل AUX ، این فناوری و این کابل صوتی AUX یا پورت ورودی صوتی AUX برای همه شناخته شده نبودند و سرانجام به کابل صوتی معروف شد. در این مقاله ، ما کابل aux را بررسی می کنیم و بهترین کابل های AUX را در سال های 2020-2019 معرفی می کنیم تا به خرید کابل AUX شما در انتخاب بهترین مدل کابل AUX کمک کنیم. بنابراین اگر در خرید کابل AUX با کیفیت بالا شک دارید ، حتما این مقاله را بخوانید.

بهترین کابل AUX

کابل AUX چیست؟
کابل AUX یک کابل صوتی یک به یک است که از دو طرف دارای جک صوتی 3.5 میلی متری است. از کابل AUX برای پخش صدای تلویزیون خرید کابل AUX از سینما خانگی یا اتصال صوتی بین تلفن همراه ، تبلت یا لپ تاپ به رادیوی ماشین استفاده می شود. این به این معنی است که اگر آهنگ مورد علاقه شما در تلفن است و رادیوی اتومبیل شما دارای ورودی AUX است ، می توانید به راحتی با کابل AUX آن آهنگ را از باند ماشین گوش دهید.

انواع کابل انتقال صدا

 

کابل AUX مخفف Auxilary است. این کابل خرید کابل AUX در هر دو طرف دارای جک 3.5 میلی متری است و می تواند از یک طرف به تلفن همراه ، تبلت یا هر دستگاه الکترونیکی دیگری که دارای پورت 3.5 میلی متری است متصل شود و طرف دیگر آن می تواند به بلندگو یا استریوی خانگی متصل شود. آنها از کابل صوتی برای پخش صدا با بلندگو استفاده می کنند. این بدان معناست که اگر موسیقی مورد علاقه شما در خرید کابل AUX داخل تلفن همراه باشد و رادیوی اتومبیل دارای پورت 3.5 میلی متری باشد ، به راحتی می توانید از طریق این کابل موسیقی از باند ماشین گوش دهید.

اجزای کابل AUX
به طور کلی ، کانال های صوتی دارای دو حالت خرید کابل AUX مونو و استریو هستند. در حالت مونو ، تمام صدا در یک بلندگو تولید می شود. اما در استریو ، صدا بین دو بلندگو تقسیم شده و صدای بهتری تولید می شود.

کابل emk 9 aux

 

کابل AUX توانایی انتقال دو کانال صوتی را دارد. خرید کابل AUX این بدان معنی است که می تواند صدای استریو را انتقال دهد. در داخل کابل های AUX سه سیم وجود دارد ، یکی برای کانال سمت چپ ، دیگری خرید کابل AUX برای کانال راست ، و سیم آخر بین چپ و راست به اشتراک گذاشته شده است.

معرفی 12 مدل از بهترین کابل های AUX
بهترین کابل lvanky AUX

1. به طور کلی ، بهترین کابل AUX: کابل Ivanky AUX
اگر به دنبال یک کابل AUX اساسی هستید که ارزان خرید کابل AUX ، بادوام و دارای کیفیت صدای عالی باشد ، کابل Ivanky بهترین انتخاب است. از این کابل ها می توان به عنوان کابل با طول حدود یک یا دو متر استفاده کرد ، این کابل فوق العاده است و دقیقاً خرید کابل AUX همانطور که انتظار دارید کار خواهد کرد.

کابل aux ivanky کابل aux ارزان قیمت

کابل aux تصویری

آنها می توانند تا 15000 بند خرید کابل AUX را تحمل کنند (این ویژگی مهم کابل Ivanky است اگر قصد دارید از آن در اتومبیل یا هدفون خود استفاده کنید زیرا در این حالت مقاومت آن زیاد است) و سازگار با تمام دستگاه های دارای جک 3.5 میلی متری هستند. خرید کابل AUX رابط های آن با روکش طلای 24K ساخته شده و دارای پوشش مسی خالص است که هم اتصالات صوتی را بهبود می بخشد و هم میرایی سیگنال صوتی را کاهش می دهد.

این کابل ها در دو رنگ مشکی و قرمز موجود هستند. کابل خرید کابل AUX مشکی دارای روکش TPE و کابل قرمز دارای روکش نایلونی بافته شده است خرید کابل AUX ، بنابراین می توانید کابری متناسب با دستگاه یا سبک خود را انتخاب کنید.