معرفها ، مواد شیمیایی و آزمایشگاه

ما ، ما معتقدیم که کیفیت به معنای کیفیت بهتر است. به همین دلیل است که معرفها ، مواد شیمیایی و آزمایشگاههای ما در حین توسعه و تولید تحت کنترل های دقیق قرار می گیرند تا از نتایج قابل اعتماد و قابل تکرار اطمینان حاصل شود. برای تجزیه و تحلیل و سنتز ، برنامه های کاربردی پیچیده یا روتین ، تحقیق و تولید یا حتی تمیز کردن یا نظارت ، ما برای تسهیل کار روزانه شما انتخابی بیش از 30،000 مواد شیمیایی و معرف های برتر را به شما ارائه می دهیم. و در صورت نیاز به پشتیبانی بیشتر ، می توانید همان کیفیت عالی را از تیم های خدمات ما در سراسر جهان انتظار داشته باشید.

محصولات سفارشی
از میان مجموعه های گسترده ای بیش از 5000 بلوک ساختمانی ، رجنتسهای آلی ، حلالها ، پایه ها ، اسیدها و نمک ها را انتخاب کنید
درباره مواد شیمیایی من بیشتر بدانید مواد شیمیایی مرک

حلالها
کیفیت عالی با مشخصات گسترده ، قابلیت اطمینان حداکثر را برای تقریباً کلیه کاربردهای آزمایشگاههای تحلیلی تضمین می کند. راه حل کاملاً یکپارچه ما شامل حلالها ، مستندات ، بسته بندی کاربردی و لوازم جانبی ایمنی است.
درباره حلالها بیشتر بدانید
سنتز آلی پپتید و با توان بالا
پپتید و توان بالا
سنتز آلی
بیش از 1000 معرف نوآبیوochem® با کیفیت بی نظیر برای سنتز پپتید ، شیمی آلی HT ، پپتیدهای برچسب خورده و محصولات تولیدی سفارشی.
درباره Novabiochem بیشتر بدانید
تمیز کردن تجهیزات آزمایشگاه
تمیز کردن تجهیزات آزمایشگاه
محصولات خارجی با استفاده از مواد قابل تجزیه غیر قابل تجزیه و فاقد سموم ، تمیز کردن بدون باقی مانده را تضمین می کنند. پشتیبانی اثبات نیز برای اثبات عدم وجود سورفاشان ارائه می شود.
درباره Extran بیشتر بدانید
معرفهای معدنی
نمونه کارها جامع با بالاترین کیفیت ، کمترین ناخالصی ، و تعداد زیادی از پارامترهای مشخص شده ، بهینه سازی شده برای استفاده در آزمایشگاه های شیمیایی مرطوب و مطابق با ACS ، Reag. Ph Eur و ISO.
درباره معرفهای معدنی بیشتر بدانید
انتشار اخبار
17 نوامبر 2017
Merck KGaA ، دارشتاد ، بخش های تجاری مستقر در ماساچوست آلمان با عنوان “مکان برتر برای کار” توسط The Boston Globe نامگذاری شد
Merck KGaA ، دارشتاد ، آلمان امروز اعلام کرد که بخش های تجاری مستقر در ماساچوست ، EMD Serono و MilliporeSigma ، به سالانه The Boston Globe معرفی شده اند … ادامه مطلب
23 اکتبر 2017
Merck اعلام کرد 10،000 دلار برندگان جوایز بزرگ جوایز Science Life 2017
Merck گروهی از دانشجویان برجسته تحصیلات تکمیلی را برای تحقیق و نوآوری های خود در علم زندگی در یک مراسم جوایز به رسمیت شناخته است.

معرفها ، مواد شیمیایی و آزمایشگاه