من شروع اولین کمپین CPA با Loot4leads

[ad_1]

CPA بازاریابی بیش از فقط یک اینترنت بازاریابی اعتیاد به مواد مخدره. وجود واقعی پول می شود ساخته شده اما منحنی یادگیری می تواند بسیار شیب دار است.

چه CPA بازاریابی است ؟ این یک شکل از بازاریابی اینترنتی هنگامی که شما پرداخت می شود توسط تبلیغ کنندگان و شرکت ها برای کلیک های آگهی و فروش شما به آنها ارسال می شود. آن را آسان تر و سپس بازاریابی به عنوان بازدید کننده به وب سایت شما لزوما مجبور به خرید است. من تصمیم به شروع به بازاریابی CPA پس از تلاش با موفقیت بازاریابی وابسته برای 2 سال.

این معمول است برای دیدن CPA بازاریابان با استفاده از PPC مبارزات به تولید درآمد. استفاده از PPC است که توانایی به پول فوری به شما پرداخت برای وب سایت خود را قرار گرفتن در معرض. اشکال آن این است که آن را تخلیه می تواند منابع مالی خود را اگر آن را به درستی مدیریت. وجود دارد که مردم را بیشتر از دست می دهد و از درآمد. علاوه بر این با PPC شما نیاز به یک سرمایه قابل توجهی برای شروع مبارزات انتخاباتی خود را.

به عنوان من آماده برای خطر در PPC من تصمیم گرفتم به دنبال یک CPA برنامه ای است که به من آموزش خواهد داد که چگونه برای شروع یک کمپین CPA و شروع به ساختن پول بدون صرف هر گونه پول. من با تحقیقات دیگر CPA برنامه مانند صفر اصطکاک بازاریابی و حسابدار Arbitage هر دو برنامه برای تلفن های موبایل بسیار امیدوار کننده است اما من آماده به صرف پول در AdWords ( این روش توصیه می شود در برنامه های خود را). چیزی که مرا جذب به Loot4leads. حتی اگر وجود دارد یک بخش برای افرادی که می خواهید برای انجام مبارزات انتخاباتی PPC یک بخش بزرگی از این راهنمای به من نشان می دهد چگونه به استفاده از بازاریابی CPA به تولید دائمی و طولانی مدت درآمد در حداقل هزینه.

وجود دارد بسیاری از استراتژی های مستند در این برنامه هر استراتژی بسیار آسان است به دنبال. گفته شده است که گاهی اوقات شما فقط نیاز به یک ایده موفق خواهد بود. من پیدا کرده اند بیش از یکی از استراتژی های مفید در Loot4leads. من تا به حال بلافاصله نتایج حاصل از این نظرسنجی تکنیک در بازاریابی مقاله است. آن را آسان به پیاده سازی تمام من بود مراحل زیر را دنبال پیدا کردن یک روند موضوع و ضمیمه یک نظرسنجی مربوط به این موضوع و قرار دادن من CPA لینک های وابسته در آن است. و آن را با این نسخهها کار!

نظرسنجی تکنیک یکی از بسیاری از استراتژی های مفید تدریس در Loot4leads. دیگر استراتژی شامل ساختمان, مینی سایت, مطالب, وبلاگ, انگیزه, ارائه می دهد و بسیاری از دیگران است. نیز وجود دارد یک راهنمای برای چگونه برای ایجاد ترافیک و ماتريالى 1 صفحه مینی سایت قالب برای کاربران به استفاده از.

جوامع در فروم بسیار دوستانه و مفید بیش از حد. Deez خالق Loot4leads است که همیشه در دست برای کمک به هر کسی که با مبارزات انتخاباتی خود را. این فروم نیز محل خوبی برای دریافت به روز رسانی های جدید CPA ارائه می دهد استراتژی های جدید و نکات بازاریابی اینترنتی.

[ad_2]