مهاجرت سایت خود را به TYPO3 CMS

[ad_1]

چه چیز دیگری می تواند شما بخواهید از یک سیستم مدیریت محتوا است که به شما می دهد آزادی کامل از نگهداری وب سایت, برنامه نویسی, تغییرات مکرر و کم هزینه مالکیت خود به اداره پایان دادن به عقب و خیلی بیشتر. این لیست می تواند ادامه و در و در. TYPO3 CMS کردم تا به بسیاری از مزایای استفاده از معاصر سیستم های مدیریت محتوا. آن است که نه تنها خوش برخورد به توسعه جامعه بلکه دوست توسط بسیاری از کاربران که می آید در سراسر این سیستم مدیریت محتوا.

به صورت ساده و استاتیک و سایت های it's خواهم فقط چند کلیک فاصله است و سایت شما آماده برای راه اندازی در اینترنت. برای تمام کسانی که سایت های که ساخته شده اند در برخی از کد های سفارشی و نیاز مکرر به روز رسانی و تغییرات در محتوا و یا از ویژگی های بهبود در سایت TYPO3 CMS راه حل ایده آل است. انعطاف پذیری تمدید در پایان دادن به عقب که مدیر بخش اجازه می دهد تا کاربر به تغییر اطلاعات به عنوان و زمانی که آنها می خواهند و در نتیجه کاهش وابستگی کامل به تیم توسعه. ساعت خود را از بیمار انتظار و تمام کسانی که زحمتی که شما به طور معمول با توسعه دهندگان برای درخواست تغییر است و در حال حاضر بیش از TYPO3 CMS ساده همه چیز را برای شما با چند کلیک. اهمیت بهنگام بودن انتشار هر گونه اطلاعات در هر زمان است که به راحتی ملاقات کرد.

تحقق و بهره گیری از ویژگی های غنی سیستم TYPO3, سیستم مدیریت محتوا, مهاجرت خود را از سایت قدیمی به سایت جدید می تواند یک راه حل مناسب. اجتناب از همه کسانی که از گسترده سفارشی, برنامه نویسی, تاخیر در استناد به اطلاعات را در سایت خود برای جلوگیری از چنین هزینه دسترسی و بار زحمتی و مهاجرت سایت خود را به TYPO3 سیستم مدیریت محتوا. برای به اشتراک گذاشتن یک کلاسیک مثال: ما یک سئو کار برای یک سایت در هند. این یک وب سایت ساده ساخته شده توسط یک شرکت میزبانی وب خود را در سیستم مدیریت محتوا سفارشی. در حالی که ما شروع به کار بر روی صفحه بهینه سازی متوجه شدیم چقدر دشوار بود و آن را برای وارد کردن متا تگ ها و انجام دیگر در صفحه فعالیت های. به دنبال درد و زحمتی از سایت ساخته شده بر روی افتضاح سفارشی سیستم برنامه ریزی ما پیشنهاد به مشتری در مورد TYPO3 CMS و سهولت استفاده از آن.

آن را فقط در زمان ما 1 هفته به تبدیل کل سایت که در اصل ساخته شده است بیش از یک ماه's زمان. حفظ تمام ویژگی های سایت قدیمی و همان ناوبری و سایر موارد مورد نیاز, سایت جدید ملاقات تمام انتظارات مشتری می باشد. ما فقط ساخته شده با استفاده از استاندارد TYPO3 CMS و چند پسوند از TYPO3 مخزن. مشتری خیلی خوشحال است که کارهایی که او برای روز صبر کنید در حال حاضر آسان برای اجرا در طول هیچ وقت مشتری و نیز فرصتی برای رفتن برای طراحی جدید-یک نگاه جدید کامل بهره مند شوند. و ما کار SEO نیز صاف به عنوان جستجوگرها تیم جداگانه به سیستم وارد شوید به منظور بهینه سازی فعالیت های.

[ad_2]

Source by Hiten Barchha