نادیده گرفتن پیشنهادات بالقوه برای ارتقاء و اجاره ماشین در کیش

هنگامی که یک اتومبیل اجاره ای آسیب دیده است ، هزینه های “از دست دادن استفاده” برای پوشش دادن درآمد احتمالی از دست رفته هنگام نقلیه در جاده برای تعمیرات اعمال می شود. این هزینه به طور معمول به میزان اجاره روز برای آن وسیله نقلیه شارژ می شود و بیشتر شرکت های بیمه اتومبیل این هزینه را پوشش نمی دهند. با این وجود بسیاری از کارتهای اعتباری؛ American Express ، MasterCard و Visa همه پوشش “از دست دادن استفاده” را با اجاره هایی که با برخی از کارت های خود پرداخت می شوند ، ارائه می دهند. برای اطمینان از شرایط و ضوابط را از قبل بررسی کنید.
نادیده گرفتن پیشنهادات بالقوه برای ارتقاء
در گذشته ، توصیه می کنم ماشین ارزان قیمت را رزرو کنید و سپس در مورد اجاره پرس و جو کنید. این کار در مواقعی شلوغ که گاراژ با ارزانترین وسایل نقلیه خود کم کار می شود ، بهتر است و ممکن است به دلیل مشکلات مدیریت موجودی ، ارتقاء رایگان یا بسیار مقرون به صرفه را به کلاس اتومبیل بزرگتر ارائه دهد.

در بیشتر موارد ، مأمور میز در تعیین نرخ های ارتقاء اختیار قابل توجهی دارد ، بنابراین اگر از او بپرسید که آیا به یک ماشین بزرگتر علاقه دارید ، پاسخ دهید که بستگی به قیمت دارد. ممکن است شما با کمترین هزینه اضافی خود را در یک ماشین بزرگتر و بهتر پیدا کنید.

عدم بررسی AAA ، AARP ، برنامه پاداش یا سایر تخفیف ها
بسیاری از برنامه های عضویت روابط مشترکی با شرکتهای کرایه اتومبیل به عنوان عضو قدرت ایجاد می کنند. اینها شامل سازمان های مسافرتی مانند AAA ، برنامه های مکرر در زمینه پرواز ، سازمان های خاص سن مانند AARP ، و حتی برخی از گروه های ورزشی و سرگرمی است. تخفیف های اجاره ماشین معمولاً در وب سایت سازمان ذکر شده است. شما در حال حاضر هزینه های عضویت را می پردازید ، بنابراین قبل از رزرو ، نگاهی بیندازید و می توانید موارد بسیار خوبی را پیدا کنید.
بازرسی به محض دسترسی اجاره ماشین در کیش
وقتی ماشین خود را انتخاب می کنید ، قبل از رانندگی ، آن را در داخل و بیرون بررسی کنید. به دنبال خراش ها ، جنجال ها ، قطعات سست و پنجره های قدرت و آینه ها باشید.

مراقب مشکلات کوچک و بزرگ باشید. تمایل به پیاده روی سریع در اتومبیل است که به دنبال خراش و لکه های بدن است ، با این فکر که مشکلات بزرگی از قبل دیده شده است ، اما همیشه این طور نیست. من یک بار ماشین را با سپر عقب اجاره کردم که شرکت کرایه اتومبیل قبلاً متوجه آن نشده بود. اگر من قبلاً این را از گاراژ خارج نکرده بودم و بازرس بعداً آن را دیدم ، من کاملاً مسئولیتش را بر عهده می گرفتم.

بهترین محافظت شما در اینجا: به اصطلاح ، عکس یا ویدئویی از یک پیاده روی آرام با اتومبیل بگیرید و “لاستیک را بزنید”