نسل آنلاین سرب: می توانید این کار را برای کسب و کار من?

[ad_1]

کسب و کار به کسب و کار ارائه دهندگان خدمات طیف گسترده ای از تاکتیک های آنها می توانند با استقرار برای به دست آوردن مشتریان جدید و یا مشتریان. پست الکترونیکی مستقیم; تماس سرد; تلویزیون و رادیو یا تبلیغات چاپی در حال تمام راه های که در آن B2B خدمات به دست آوردن مشتریان جدید است. در 10 سال گذشته اینترنت تبدیل به یکی دیگر از استراتژی برای تقویت کسب و کار از طریق تبلیغات, بهینه سازی وب سایت و نسل آنلاین سرب.

چه نسل آنلاین سرب?

به سادگی قرار دادن نسل آنلاین سرب به طور خودکار می فرستد اطلاعات در مورد مشتریان و خدمات خود نیاز خود را به صندوق پست الکترونیکی و یا به یک حساب کاربری وب سایت. خدمات اینترنت مانند ProcureAPro.com ارائه کسب و کار شما با یک حساب کاربری که در آن شما می توانید کسب و کار خود و مشخصات و محل و ساعت از عملیات توصیفات مشتری و صدور مجوز اطلاعات است. مشتریان بالقوه با پر کردن یک فرم آنلاین با نیازهای خود را برای چه نوع از خدمات آنها نیاز دارند که مشتری بالقوه است که همسان با B2B برای ارائه دهندگان خدمات که در منطقه محلی خود را (و یا در سراسر کشور اگر وضعیت حکم) و مشتری اطلاعات از طریق پست الکترونیکی به همسان B2B ارائه دهندگان.

چه نوع از اطلاعات مشتریان بالقوه ارائه می کند ؟

هنگامی که یک مشتری بالقوه پر کردن یک فرم درخواست خدمات B2B آنها خود را ارائه نام و شماره تلفن محل سکونت و نوع خدمات مورد نیاز است. بسته بر روی چه نوع از خدمات B2B مشتری نیازهای آنها ممکن است ارائه جزئیات و حتی بیشتر مانند زمانی که آنها نیاز به کار به اتمام رسیده است. مخاطبان هدف خود را (برای بازاریابی خدمات); اندازه خود کارکنان (منابع انسانی و سایر خدمات کسب و کار); ویژگی های مورد نیاز; اندازه از فضای اداری (مبلمان و سایر امکانات خدمات); و بیشتر.

می تواند نسل آنلاین سرب کار برای کسب و کار من?

علامت Shulimson مدیر ProcureAPro.com می گوید: “ما با استفاده از تعدادی از هر دو خودکار و بشر چک تضمین کیفیت برای اطمینان از کیفیت از ما درخواست است.” در حالی که دریافت سرب از یک مشتری بالقوه است که بخش عمده ای از این معادله salesmanship به بازی می آید. چگونه شما رویکرد مشتری بالقوه هنگامی که شما تماس با آنها را عامل مهمی در این که آیا شما می توانید تبدیل سرب به یک مشتری است. “هنگامی که شما دریافت یک درخواست به طور فعال در زیر با آنها کلیدی است. نمی تواند منفعل اجازه ندهید ایمیل انجام کار را برای شما انتخاب کنید تا به تلفن و ایجاد ارائه خود را در فرد” می گوید: آقای Shulimson. “به مشتریان بالقوه دلایل به استخدام شما و یک حس فوریت. چرا باید این مشتری عمل می کنند در حال حاضر ؟ “من معمولا رزرو شده اما باز در برنامه این هفته’.” مطمئن باشید که کسی که تماس مشتریان بالقوه می داند که کسب و کار خود ساختار قیمت گذاری, مجوز, تجربه و در دسترس بودن.

چه خواهد شد آن را به من هزینه?

هزینه سازه برای نسل آنلاین سرب خدمات به طور گسترده ای متفاوت است. هزینه ها نیز متفاوت است بسته به چه نوع از خدمات B2B شما فراهم می کند. “با این حال قیمت گذاری است که ساختار شما نیاز به نگاه در بازگشت سرمایه یا ROI. در ProcureAPro فروشندگان ما راه اندازی یک بودجه ماهانه. به عنوان مثال می گویند 100 دلار بودجه برای نسل منجر شود. در پایان یک دوره زمانی مشخص در پاسخ به این سوال من صرف $100 من دریافت $100 ارزش ارزش ؟ بیشتر از زمان پاسخ این است که رفتن به بله!”

خط پایین این است که نسل آنلاین سرب مقرون به صرفه ابزار است که می تواند کمک به شما به دست آوردن مشتریان بیشتر است. با استفاده از نسل آنلاین سرب در ترکیب با تکنیک های بازاریابی سنتی می تواند کمک به شما در ساخت یک رشته و موفقیت B2B خدمات و کسب و کار.

[ad_2]