نسل سرب برای MLM – درک Facebook تبلیغات

[ad_1]

وقتی که می آید به نسل سرب خود را برای کسب و کار MLM هیچ سوال وجود دارد که تبلیغات پرداخت می شود می تواند فرصت های تولید سریع تر (و در حجم بیشتر) از تقریبا هر چیز دیگری. یکی از مهمترین اشکال در حال ظهور از تبلیغات پرداخت Facebook تبلیغات.

در حالی که بسیاری از آن شنیده می شود و علاقه مند به آن را به عنوان یک خیابان ممکن است از نسل سرب خود را MLM – آنها دقیقا نمی دانند که چگونه آن کار می کند چرا آن کار می کند و چگونه آن را متفاوت از دیگر انواع تبلیغات PPC.

خوب اجازه دهید's شروع با این سوال واضح – چرا Facebook تبلیغات در حال تبدیل شدن بسیار محبوب است ؟ نگاهی به یک نگاه در Facebook اعداد. Facebook کرده است:

* بیش از 500 میلیون کاربر فعال

* 50% از کاربران فعال خود را در ورود به Facebook در هر روز داده می شود

* متوسط Facebook کاربر 130 Facebook دوستان

* مردم صرف بیش از 700 میلیارد دقیقه در ماه در Facebook

اگر تمرکز خود را بر این است که نسل سرب خود را MLM آیا این به نظر می رسد مانند یک منبع خوب? البته!

از نظر تبلیغات PPC پلت فرم ها چه هستند مزایای استفاده از Facebook به عنوان یک نسل سرب منبع خود را MLM? واقعا وجود دارد دو مزایای تبلیغات در Facebook.

Facebook سود # 1 : بر خلاف دیگر PPC سیستم عامل Facebook اجازه می دهد تا شما را به هدف قرار دادن مخاطبان خود را بر اساس دسته بندی های متعدد از همه چیز از جمله خود را دوست دارد و منافع خود را در سن خود را sexاین مدارس که با حضور جغرافیایی و غیره. معنای واقعی کلمه وجود دارد صدها نوع متفاوت از هدف قرار دادن گزینه های. هنگامی که هدف شما این است که نسل سرب خود را MLM پس از آن که قادر به هدف قرار دادن کسانی که در این آگهی به طور خاص از آن بهره مند شوند.

برای مثال می گویند شما در حال هدف قرار دادن افرادی که به خرید بلیط های فیلم. شما می توانید این کار را با صحبت کردن در مورد خاص فیلم و یا صحبت کردن در مورد تخفیف بلیط های فیلم. به یاد داشته باشید که نسل سرب خود را MLM است که نه فقط در مورد تولید بسیاری از آگهی است اما در حالت ایده آل در مورد تولید خوب و هدفمند منجر می شود.

Facebook سود # 2 : شما می توانید بگویید محض تعداد افرادی که فقط یک Facebook عضو بلکه در واقع در واقع در Facebook, روزانه, Facebook است یک راه عالی برای دریافت مقدار زیادی از ترافیک هدفمند بسیار به سرعت.

مزایای زیادی وجود دارد چند چیز را به مراقب که با توجه به استفاده از Facebook تبلیغات برای نسل سرب خود را MLM.

Facebook احتیاط # 1 : تبلیغات در Facebook بسیار گران قیمت می توانید. همانطور که با هر فرم پرداخت از ترافیک می باشد که برای شروع با یک بودجه کوچک, مانیتور, چگونه به خوبی تبلیغات خود را در حال تبدیل و سپس به آرامی از سطح شیب دار تا بودجه تبلیغاتی خود را.

Facebook احتیاط # 2 : در حالی که Facebook برتر است از نظر توانایی قادر به هدف قرار دادن مردم تبدیل آن توانایی ردیابی است't که بزرگ است. بنابراین شما در حال رفتن به می خواهید مطمئن شوید خود را به استفاده از کد ردیابی بنابراین شما می توانید به درستی نظارت بر نتایج.

از نظر نسل سرب خود را MLM مهم ترین چیز به یاد داشته باشید در مورد Facebook تبلیغات دو تا از بزرگترین جدا کردن قطعات (یعنی دو چیز است که افتراق آن از سایر PPC سیستم عامل مانند Google AdWords)

بزرگترین جدا جزء # 1 : از لحاظ هدف قرار دادن توانایی قادر به شرکت در نسل سرب خود را MLM با هدف قرار دادن محبوب را دوست دارد و منافع است که شاید بزرگترین چیزی که جدا Facebook از دیگر PPC سیستم عامل است. فکر می کنم در مورد کیفیت منجر شما می توانید زمانی که شما می توانید هدف تنها افرادی که علاقه مند در آنچه به شما ارائه.

بزرگترین جدا جزء # 2 : در حالی که توانایی هدف قرار دادن افراد بر اساس امثال و منافع است که یک مزیت بزرگ دارد یکی از مولفه های تبلیغات در Facebook است که می تواند به عنوان یک نقطه ضعف است اما حداقل یک تفاوت عمده دیگر از PPC سیستم عامل است. است که در روانشناسی از وب سایت جستجوگر در Facebook (در مقابل دیگر PPC سیستم عامل).

نسل سرب برای MLM است همه چیز در مورد جذب افرادی که به دنبال آنچه شما باید ارائه دهد. وقتی کسی در گوگل یا دیگر موتور جستجو آنها را به طور جدی به دنبال چیزی – که آیا آن را's اطلاعات یک راه حل و یا چیز دیگری. به عبارت دیگر زمانی که آنها می آیند در سراسر PPC آگهی و کلیک بر روی آن به این دلیل است که آنها رفته اند از راه خود را به آن را انجام دهد.

در Facebook این است که به ندرت در این مورد. تبلیغات در Facebook فقط “تا” on someone's صفحه. Facebook ads به ندرت اگر تا کنون محصول از کسی که در جستجوی هر چیزی. نظر به حداکثر رساندن نسل سرب خود را MLM در هنگام انجام Facebook, تبلیغات, شما نیاز به مطمئن شوید که شما تست بیشتر تبلیغات در Facebook از شما در دیگر PPC سیستم عامل است.

[ad_2]