نقدی-تولید پژوهش و کلمه کلیدی

[ad_1]

کلمات کلیدی مهم هستند به چند دلیل. اول از همه وجود دارد's ترافیک. اگر شما انتخاب می کنید کلمات کلیدی اشتباه به هدف شما're احتمالا نمی خواهید برای دریافت نزدیک به عنوان ترافیک حد شما'd مانند. این که آیا شما're با استفاده از PPC یا موتورهای جستجو به ترافیک شما کلمات کلیدی خود را در حال رفتن به تحت تاثیر قرار خود را رتبه بندی و لینک های عملکرد.

یکی دیگر از دلایل که چرا کلمات کلیدی بسیار حیاتی است این واقعیت است که شما نیاز به ترافیک هدفمند است. ده هزار بازدید کنندگان از آمدن به دامنه خود را از طریق کلمه “کتاب” است که احتمالا رفتن به ارزش در مقایسه با 500 بازدید کنندگان که می آیند از طریق کلید واژه عبارت “هری پاتر کتاب” در صورتی که's what you're فروش.

کسی که در جستجوی “کتاب” است که احتمالا فقط در حال دیدن سایت. آنها حتی ممکن است علاقه مند به خرید هر چیزی — آنها می تواند علاقه مند در فروش کتاب, کتاب, ممنوعیت, کتاب, ناشران, و بیشتر.

اما کسی که در جستجوی “کتاب های هری پاتر” است که احتمالا آماده برای خرید چیزی است که حق در آن وجود دارد. پس از آن's به اندازه کافی برای فقط یک مقدار زیادی از ترافیک شما نیاز به یک مقدار زیادی از ترافیک است که's مایل به اقدام شما می خواهید آنها را به.

این که آیا شما're به دنبال فروش کتابها ترویج محصولات وابسته دریافت آگهی برای یک CPA ارائه و یا فقط علامت یو پی اس به شما, لیست, شما می خواهید بازدید کننده هدفمند که به احتمال زیاد خریداران در حال حاضر و یا در آینده.

هنگامی که شما've انتخاب تو رفتگی در دیوار شما'd خواهم به دنبال شما نیاز به تحقیق کلمات کلیدی شما'll استفاده کنید. اگر شما're نوشتن مقالات you'll نیاز به انتخاب کلمات کلیدی برای استفاده در عناوین و متن. اگر شما're ساختمان تو رفتگی در دیوار وب سایت شما'll نیاز به استفاده از کلمات کلیدی در نام دامنه. اگر شما're خرید PPC ترافیک کلمات کلیدی شما را انتخاب کنید به احتمال زیاد یکی از بزرگترین عوامل تعیین اینکه آیا یا نه مبارزات انتخاباتی خود را سودآور است.

وجود دارد مقدار زیادی از ابزار وجود دارد که شما می توانید برای کمک در تحقیقات کلمه کلیدی اما گوگل نیز خود به خود کلید واژه رایگان ابزار. آنها don't نشان می دهد, شما, شماره, اما آنها به شما یک ایده کلی از جستجو کلمات کلیدی می شود, به عنوان نشان داده شده توسط یک نوار رنگی: https://adwords.google.com/select/KeywordToolExternal .

اول شما'll می خواهید برای وارد کردن یک کلمه کلیدی پایه برای تو رفتگی در دیوار شما. اجازه دهید's می گویند شما're هدف قرار دادن گلف تو رفتگی در دیوار. شما ممکن است را وارد کنید “گلف” به کلمه کلیدی ابزار خود را انتخاب کنید. سپس از کلید واژه ابزار به شما نشان می دهد تعدادی از کلمات کلیدی مرتبط.

شما ممکن است آمده تا با “گلف” “گلف راهنمایی” “نوسان گلف” “گلف کیسه” “گلف” و “گلف.” این است که یک لیست کوتاه از گسترده تر شرایط. اما شما'll می خواهید برای تولید یک انبار از کلمات کلیدی که شما می توانید استفاده کنید در ماه های آینده و سال های پس گرفتن همه آنها را!

[ad_2]