وابسته CPA بازاریابی نسل ترافیک

[ad_1]

در صورتی که شما به دنبال شروع به کار با حسابدار, بازاریابی, شما نیاز به مطمئن شوید که شما به اندازه کافی ترافیک است که تبدیل به پول نقد. مهم نیست که تو رفتگی در دیوار شما را انتخاب کنید و یا چه جهت سطح ارائه کرده است; اگر شما هیچ مشتریان هدف شما هرگز تبدیل. زیر راهنمای شما را به برخی از ایده های در مورد چگونگی شروع به کار با این نوع از کسب و کار بازاریابی وابسته. شما می توانید شروع با روش رایگان و بعد از آن, هنگامی که شما پیدا کرده اند حق مبارزات برای اجرای خرید عمده ترافیک و یا استفاده از خدمات است که به حسابدار خود را ارائه می دهد و حق قرار گرفتن در معرض.

جستجوگرها آلی روش نسل ترافیک
اگر شما هر گونه تجربه با بهینه سازی موتور جستجو, شما ممکن است بخواهید به این روش را امتحان کنید; به خصوص اگر شما یک بودجه کم. تنها مشکل این است که بسیاری از برنامه های وابسته CPA بازاریابی شرکت ها اجازه نمی دهد با استفاده از نام تجاری بنابراین شما باید به صرف مقدار زیادی از زمان در پژوهش و کلمه کلیدی. نه به ذکر است که سود آور ترین کلمات کلیدی در حال رفتن به سختی به تسلط. شما ممکن است بهتر است برای ایجاد خود را وابسته به فرود صفحه و بهینه سازی آن برای طولانی مدت کلید واژه شروع به رایگان دریافت کنید اما ترافیک مربوط.

ترافیک PPC و بازاریابی CPA
PPC هزینه های افزایش یافته به طور قابل توجهی در چند سال گذشته است. شما نیاز به دانستن است که شما نیاز به پرداخت برای کلیک; مهم نیست که اگر مشتری نشانه برای CPA ارائه می دهد یا نه. بسیاری از کلمات کلیدی شما می خواهم به پیشنهاد نیز محبوب در میان دیگر شرکت های وابسته به طوری که آنها خواهد شد گران است. اگر شما باید برخی از تجربه با PPC مبارزات و می دانم که چگونه به تحقیقات ترافیک و دریافت یک ارزیابی از تبدیل شما می توانید آنها را امتحان کنید. هنوز تست مبارزات ممکن است گران شود, از این رو برخی از مردم می گویند که PPC برای CPA بازاریابی وابسته است که برای جوانب مثبت تنها. شما نیز مجاز به پیشنهاد نام های تجاری.

رسانه های اجتماعی ترافیک به CPA ارائه می دهد
اگر شما با اعتماد به نفس به اندازه کافی سعی کنید بهینه سازی موتور جستجو شما ممکن است راه اندازی یک کمپین رسانه های اجتماعی به عنوان به خوبی. شما نیاز به پیدا کردن که در آن افراد علاقه مند به CPA بازاریابی ارائه قرار دارد و بحث در مورد مسائل است. با استفاده از انجمن ها و جوامع Web2.0 سایت های اجتماعی فیس بوک در کنار با Twitter و Facebook صفحات را می توان یک روش مقرون به صرفه برای مقابله با CPA بازاریابی و شروع به کار خود را با کسب و کار بازاریابی وابسته.

[ad_2]