پرداخت پستها در طول تبلیغات کلیک کنید: جاده ای به رشد نمایی برای خود کسب و کار آنلاین – من

[ad_1]

پرداخت پستها در طول تبلیغات کلیک کنید و یا در PPC است که قابل به مراتب سریعتر حالت به درایو ترافیک سنگین به سایت خود را از دیگر معاصر اینترنت روش های بازاریابی. اگر این اولین برخورد خود را با این شکل از تبلیغات اجازه دهید من به شما بگویم آن است که در همه بیگانه's ترفند و نه آن است که هر یک میانبر برای رسیدن به شهرت است. البته تبلیغات PPC جوانه نتایج پربار تنها به عنوان یک نتیجه از کمپین اختصاص داده شده در حال اجرا توسط متخصصان با تجربه.

محل تبلیغات PPC

تقریبا همه شما باید انجام جستجو در گوگل برای نگاه کردن به اطلاعات مورد نظر خود انجام I. در این زمان هنگامی که شما انجام یک جستجو های مشابه فقط با مشاهده تبلیغات در بالا و یا در سمت راست از روی صفحه جستجو تحت 'تبلیغات' یا 'تبلیغات' زنیم. شما را پیدا خواهد کرد چند تبلیغات وجود دارد با عناوین مربوطه و به دنبال آن به نقطه محتوا در مورد آن آگهی در یک خط و یا دو. هیچ پاداش برای حدس زدن این پرداخت پستها در طول تبلیغات کلیک کنید.

چرا سر و صدا در مورد PPC تبلیغات ؟

من می دانم که شما قطعا باید تعجب که چرا من در جریان بحث در مورد این استراتژی تبلیغات و بدون استناد به اهمیت آن. به خوبی! شما خواهد بود شگفت زده می دانیم که حتی یک وب سایت با شمارش صفحات خواهد بود کمتر به بحث در مورد اهمیت آن در جهان از بازاریابی آنلاین است. هنوز هم من تلاش کرده اند به طور خلاصه اهمیت آن در مختصر از طریق این نقاط:

  • تبلیغات PPC بسیار پربار تر از سنتی مبارزات انتخاباتی در جستجوگرها
  • این مجموعه شما رایگان از بازی با ایده کلید واژه پر محتوا
  • آن را تضمین می کند به یقین از نمایش تبلیغات شما با جستجوی مربوط به کلمه کلیدی و یا عبارت
  • شما نیاز به پرداخت تنها برای کلیک های ساخته شده در تبلیغات خود و نه برای نمایش تبلیغات
  • شما می توانید ارسال آگهی در این سایت میزبان عنوان هر تصمیم گرفت مدت
  • شما باید آزادی برای افزایش و یا کاهش PPC مبارزات انتخاباتی آگهی مدت بسته به نتایج

در نسخه بعدی از این PPC سری از وبلاگ من من بحث در مورد برخی از بیشتر مؤثر راهنمایی در مورد مرفه PPC مبارزات انتخاباتی آگهی بنابراین در ارتباط باشید.

[ad_2]