پرداخت پستها در طول کلیک کنید – آن را واقعا کار می کند ؟

[ad_1]

و…پس از حدود یک سال و انجام PPC (پرداخت برای هر کلیک) و 7 ماه با PPC باشگاه l احساس می کنید که l باید صادقانه پست در مورد اینکه آیا یا نه آن را واقعا کار می کندیا هنوز هم کار می کند ؟

به خاطر طبقه بندی l استفاده خواهد شد 3 نظر, که به شرح زیر است.

• 3 درصد از افرادی که استعداد طبیعی برای PPC و می تواند مقدار قابل توجهی در حالی که اکثر ابتدا سر خود را در تلاش برای ایجاد هر چیزی.

• درصد است که خوش شانس می شود و چیزی را پیدا می کند به سرعت.

• و درصد “است که این اکثریت” است که می بیند این موفقیت پست در انجمن ها و شروع به تعجب می کنم که چه چیزی اشتباه است با آنها و شروع به فکر کردن که بعد از 6 ماه یا بیشتر گذشت که شاید آنها را نفرین و غیره چون دیگر مردم به نظر می رسد در جایی با این ؟

اما آن است که تنها یک درصد کمی از مردم که در حال ارسال است که به شما می دهد یک غیر طبیعی انتظار.

من می تواند سر و صدا در مورد این, اما شما احتمالا ایده را دریافت کنید.

اگر PPC کار کرده و هر کس پس از آن PPC باشگاه مرجع تخصصی برای مثال می خواهم که بسیاری از اعضای آن گفت که آنها در حال ساخت پول از آن را; آنها معمولا درصد بسیار کمی از خود را به طور کلی کاربران با قرار دادن یک مثبت پست.

به طوری…در نظر صادقانه من است که ارزش آن به پیوستن به یک PPC باشگاه و یا انجام آن را در خود به خوبی yes و no?

• اگر شما در حال سخت کردن مالی و مانند قمارسپس بله (اما l توصیه نمی کنم).

• اگر شما در حال بسیار خوش شانس در مالی همه چیز سپس پاسخ احتمالا بله دوباره.

• و اگر شما از $1000 به $2000 در جایی نشسته و می خواهید به عادلانه به فرصت خوب برای ساخت 100 دلار یا بیشتر در روز و سپس l توصیه می کنم آن را (البته شما نیاز به دنبال نظر بی طرفانه PPC متخصص برای اطلاعات بیشتر این است که فقط بهترین توصیه من بر من گذشته نتایج).

اما تنها از شما آجیل در مورد PPC وجود دارد دور, راه ارزان تر از ساخت یک زندگی آنلاین(اما l را دریافت خواهد کرد که بعد از آن).

فقط به شما مختصر و مفید در یک نمونه PPC باشگاه (که l با درگیر بود).

برای اینکه یک داستان کوتاه l زد طریق حدود 10 مبارزات بیش از چند ماه در بر داشت و تقریبا هیچ چیزی که قابل دوام.

برای اولین بار 3 که در آن تست من 3 کتابها که l کرده بود نوشت: با قیمت گذاری قبل از l سعی وابسته و محصولات اما به غیر از شاید دو هیچ موفقیت (که تولید برخی از نتایج در کاهش بازار این نوع پروژه شما می خواهید برای قرار دادن جدی به منابع).

دومین چیزی بود که کسی در انجمن های خود گفت: تبدیل به خوبی و پس از چندین تلاش و صدها دلار l شروع به درک که l خواهد نیاز به $1000 یا بیشتر واقعا آوردن آن (امیدوارم) به $100 دلار در روز ؟

اما همانطور که قبل از وجود دارد بهتر, راه ارزان تر.

آنها (باشگاه l با درگیر بود) بود که برخی از عالی ویدئوها و آموزشاما آن را نیز تا به حال برخی از تجارت که در حال اجرا خود را در دوره های آموزشی. هیچ چیز با آن اشتباه l شنیدن به شما می گویند اما متاسفانه برخی از ایده های خود را به نظر نمی رسد به کار است که به خوبی.

آنها باید برخی از قطعات طلا در اینجا وجود دارد, اما اگر شما در حال پیوستن به یکی از این باشگاه ها بلافاصله پس از دریافت میلیون دلار قطعه طلا را فراموش کرده ام.

آموزش روش های مورد استفاده به خوبی کار می کنند اما در حال حاضر مگر اینکه شما پول جدی گرفتن آن است بیش از حد گران با راست PPC. بدیهی است که اگر شما اعمال تکنیک های خود را به Facebook و سپس هنگامی که شما بدست گذشته قوانین خود را به شما شانس بهتری از حالت طبیعی و موبایل و تلفن تبلیغات هنگامی که آن بالغ کمی بیشتر.

Facebook معمولا به شما “اینترنت بازاریابی” کلمات کلیدی برای حدود 1 $به جای $5-$15 برای Adwords گوگل, بزرگ, تفاوت, اما هنوز هم گران است.

به طوری…مگر اینکه شما را به این مناطق با PPC سپس بدون جدی سرمایه بهترین کار این است که به در نظر گرفتن گزینه های دیگر.

من در حال حاضر مشغول کار بر روی لیست پس از حدود یک سال با PPC.

شاید ساخت یک لیست است که فقط یکی دیگر از خطرناک ترین چیزی است که کار نمی کند اما l تا به حال چند مشترکان تا کنون و انتظار می رود به طور قابل توجهی بیشتر به زودی.

به طوری…آن را به خوبی می تواند چیزی ماندگار و بهترین از همه حداقل تا کنون آن را ندیده هزینه یک دست و یک پا انجام دهید.

خوب برای تغییر است.

ساختمان یک لیست دارای شباهت های بسیاری با ساختمان سایت خود را به مردم مقدار زیادی از چیزهای رایگان و آنها را به خرید بیشتر از حد معمول است.

برای قرار دادن تا این مقاله را با دقت در نظر بگیرید خود سایت تو رفتگی در دیوار من, سایت بازی, سایت بازی و بعد فورا رفت واز من هر مشترکین جدید و در عین حال حتی پس از دادن دور 15 کتابها (2 l نوشت) و l ساخته نشده اخیر فروش حتی اگر l باید 24 کتابها و غیره و فرار یک نظرسنجی برای دیدن آنهایی که مردم را به خرید بیشتر)?

هنگامی که l را در سایت من 3 بار بزرگتر و سپس آن را می تواند به نوبه خود گوشه ای…

اما…

من نیز در حال اجرا بازاریابی اینترنتی صفحه فشار و ارسال یک لینک بر روی چند انجمن با 6 مشترکان تا کنون.

تفاوت بزرگ.

بدیهی است که PPC با بازاریابی اینترنتی هزینه یک زن و شوهر از دلار در هر, کلیک کنید, اما ایجاد یک لیست نام های مختلف و ارزان تر است.

بنابراین برای قرار دادن تا برای انبوه از راهنمایی و ترفندها برای استفاده با بازاریابی آنلاین l را PPC باشگاه های کلی را شست اما به صورت مستقیم PPC با لغات و یا MSN و غیره مگر اینکه شما خوش شانس هستید یا باید چند هزار در حالت آماده به کار و l را به ساخت سایت خود را اگر شما فکر می کنم که آن را دارای پتانسیل تجاری و یا کار بر روی ایجاد یک لیست در کنار مطمئن شوید که اگر سایت شما طول می کشد زمان طولانی برای شما یک نسخه پشتیبان تهیه منبع درآمد به سقوط!

[ad_2]