پنج دلیل برای سرمایه گذاری در تبلیغات PPC مدیریت شرکت

[ad_1]

دنیای تبلیغات در حال تغییر است و شما ممکن است می خواهید به دنده کسب و کار خود را با طیف وسیعی از خدمات بازاریابی دیجیتال. در این رقابتی سن بازاریابی جستجوگرها و PPC هر دو در حال رقابت با یکدیگر است. به عنوان موتورهای جستجو تغییر الگوریتم خود را زمان به زمان به شرکت های بازاریابی خود را به رقابت در برابر حرکت خود را در پست های مرتبط.

سئو یک فرایند آهسته است و کسب و کار در صنایع رقابتی هرگز نمی توانید صبر کنید برای حفظ این رتبه بندی شماره یک که آنها میخواهند. به همین دلیل آنها قیف بیشتر پول در تبلیغات PPC مدیریت شرکت.

تبلیغات PPC دارای پتانسیل برای ارائه ترافیک هدفمند اما در آن طول می کشد دانش فنی چگونه به انجام آن را در راه درست. حتی بازاریابی جانبازان می توانید یک اشتباه را زمانی که آنها شروع به فروش یک محصول جدید در بازار با PPC. در آن طول می کشد یک متخصص PPC تحلیلگر به منظور بهبود در کپی و صفحه فرود. اگر شما جدید به PPC و تفکر شما ممکن است بی اطلاع است که آن را به شما هزینه کمتر به استخدام یک PPC متخصص از راه اندازی یک کمپین خود را. در اینجا برخی از دلایل مهم به توضیح دهد که چرا شما باید استخدام یک PPC متخصص و یا یکی از بهترین PPC شرکت های تبلیغاتی برای شما.

1) انتخاب کلمه کلیدی: انتخاب کلمه کلیدی مناسب برای موفقیت شما حیاتی است. PPC کارشناسان صرف مقدار زیادی از زمان در طول فرایند انتخاب بهترین کلمه کلیدی برای کسب و کار شما. اگر شما انتخاب می کنید کلمات کلیدی اشتباه برای پروژه های خود را, شما می توانید اگزوز تمام سرمایه گذاری خود را و مبارزات انتخاباتی خود را ضعیف می گرداند.

2) کپی آگهی: یکی از بزرگترین نقاط قوت PPC متخصص دارای توانایی برای انجام پژوهش های رقابتی و تشکیل دهنده اصلی کپی آگهی کسب و کار شما. این کپی چیزی است که یک بی کفایت می توانید در یک شب به خصوص زمانی که هر کلمه به معنی چیزی.

3) پیگیری فروش خود را: آن است که پایه و اساس هر گونه PPC برنامه. PPC کارشناسان آهنگ نه تنها کسب و کار خود و اما در جایی که فروش آن در حال آمدن از. این تجزیه و تحلیل به شما نشان می دهد که کلمات کلیدی به احتمال زیاد به بیشتر تبدیل.

4) خوب صفحات فرود: ارتباط نیست فقط یک اصطلاح در جستجوگرها این همان اهمیت در PPC بازاریابی بیش از حد. کمتر صفحه مربوطه شما در حال فرود در بیشتر پول شما صرف در تبدیل. PPC کارشناسان نه تنها درک مربوط به صفحات فرود اما همچنین می دانیم چگونه به تست آن اصول است.

5) کمپین تنظیمات: وجود پتانسیل های مختلف تنظیمات است که شما باید تنظیم کنید برای گرفتن بالاترین قرار گرفتن در معرض برای مبارزات انتخاباتی خود را. بدون درک روشنی از این تنظیمات شما ممکن است پرداخت چند دلار و برای همان ترافیک است که مشابه PPC متخصص می پردازد سکه.

همه خوب بازاریابان آنلاین ماندن بگیرید به روز شده با آخرین PPC بازاریابی روند با خواندن مجلات به طور منظم به روز رسانی اخبار آنلاین و انجمن ها. اگر شما فکر نمی کنم شما می توانید مسئولیت رسیدگی به تمام این وظایف خود را, سپس آن را بهترین گزینه برای استخدام یک شرکت تبلیغات PPC یا PPC متخصص برای کسب و کار شما.

[ad_2]