چگونه برای تبدیل شدن به مستقل SEO نویسنده

[ad_1]

نوشتن به تازگی شروع به جذب بسیاری از کسب و کار حرفه ای و دانشجویان, اقامت در خانه مادران و دیگر بزرگسالان به دنبال آوردن درآمد اضافی و یا خود را از دنیوی و نه پنج شغل. بیشتر به طور خاص, بهینه سازی موتور جستجو (SEO) نوشتن یک زمینه سودآور است که نسبتا ساده است برای ورود به بدون دانش قبلی و یا آموزش. به منظور تبدیل شدن به مستقل SEO نویسنده شما به سادگی نیاز به برخی از مهارت های اساسی و توانایی دستورالعمل ها را دنبال کنید.

به منظور درک چگونه برای تبدیل شدن به مستقل SEO نویسنده شما اول باید درک مفهوم SEO نوشتن. پس دقیقا چه جستجوگرها نوشتن?

جستجوگرها نوشتن کمک می کند تا موتورهای جستجو پیدا کردن وب سایت بر اساس کلید واژه جستجو. بیشتر با کیفیت بالا کلمه کلیدی-بر اساس محتوای یک وب سایت است و بالاتر از آن خواهد شد در وب سایت رتبه بندی جستجو مانند گوگل. و البته بالاتر جستجو رتبه بندی وب سایت های ترافیک بیشتر از آن است که در نتیجه پول بیشتر برای هر کس اجرا می شود وب سایت. مهم این است که برای ایجاد مقالات است که نه تنها آسان برای موتورهای جستجو برای پیدا کردن, اما همچنین آموزنده و لذت بخش برای خواننده.

پس چگونه می توانم تبدیل به یک فری لنس SEO نویسنده ؟

به منظور تبدیل شدن به موفق آزاد, جستجوگرها, نویسنده, شما باید قادر به نوشتن کوتاه اما آموزنده, مقالات در مورد هر موضوع که یک مشتری درخواست. برخی از مقالات و موضوعات ممکن است نیاز به کمی تحقیق اگر شما لازم نیست که بسیاری از دانش قبلی در آن منطقه است. اما اگر شما می توانید پیدا کردن کار در صنعت شما آشنا هستند با تخصص خود را در یک موضوع خاص می تواند به راحتی تبدیل به یک مقاله که هر دو از خوانندگان و موتورهای جستجو را دوست دارم.

یکی دیگر از کلید تبدیل شدن به یک فری لنس SEO نویسنده پیدا کردن مشتریان. بدیهی است که شما نمی تواند یک نویسنده مستقل و بدون هر کسی برای نوشتن. چندین وب سایت های زیر از شغل نوشتن آزاد بدین معنی که آیا رای دادن مذاکره و برقراری ارتباط با مشتریان در حالی که شما به سادگی نوشتن مقاله و ارائه آن را به آنها. شما به راحتی می توانید پیدا کردن یکی از این وب سایت با جستجوی “مستقل جستجوگرها نوشتن شغل” در هر موتور جستجو.

هنگامی که شما را به تبدیل شدن به آشنا با نحوه نوشتن مقالات جستجوگرها پیدا کرده اند و چند و مشتریان شما را افزایش می دهد پتانسیل تماس با مشتری به منظور حفظ امنیت بیشتر کار می کنند. به عنوان شما را کامل مقالات با کیفیت بالا و به موقع ارائه کار برتر و ایجاد رابطه دوستانه با مشتریان خود هجوم کار قطعا ادامه خواهد داد به رشد می کنند و شما می توانید شروع به سفت خود را به عنوان موفق مستقل SEO نویسنده است.

[ad_2]

Source by Laura Comelleri