چگونه برای تبدیل شدن به یک, گوگل, پول نقد, پلیسی

[ad_1]

اگر شما've شده در اینترنت, بازاریابی, بازی برای هر طول زمان شما احتمالا متوجه است که لغات PPC بازاریابی بسیار موثر استراتژی بازاریابی برای چند دلیل است. برای شروع با, شما باید توانایی به درایو ترافیک به سایت خود را بسیار سریعتر از با جستجوگرها و یا هر گونه دیگر ترافیک استراتژی است. این شما را قادر به تست بازار برای سود سریع است که غلبه با تاخیر طولانی در تست همراه با دیگر روش های ترافیک است.

بعدی بهره مند است که شما می توانید علف هرز از سود کلمات کلیدی به سرعت از طریق ردیابی و تمرکز بیشتر بر روی سود آور ترین کلمات است. تنها با انجام سئو بر روی کلمات کلیدی که خود را PPC آزمایشات نشان داده اند به سود باعث می شود کسب و کار خود را بسیار کارآمد تر. یکی منفی در مورد پرداخت برای هر کلیک تبلیغات است که ردیابی ضروری است برای محافظت از خودتان را از هر گونه ضرر و زیان. اهمیت حفاظت از خود را از ضرر و زیان با مبارزات انتخاباتی خود را AdWords باعث می شود ردیابی یک جزء حیاتی برای این نوع از بازاریابی است.

پژوهش و کلمه کلیدی است که یکی دیگر از مولفه های مهم برای PPC بازاریابی است. شما باید شروع به در حال اجرا و تست مبارزات با یک لیست کلمه کلیدی آن را به راحتی می توانید جویدن را در بودجه خود را. همین دلیل است که تبلیغات PPC را در آغوش دقیق راه برای محدود کردن کلمات کلیدی خود را به تنها سودآور نظر.

PPC نظارت اسکریپت

چندین سرور اسکریپت مبتنی بر محصولات آمده اند بر روی بازار در سال های اخیر است که نظارت بر AdWords گوگل. یک اسکریپت از جمله این آثار نظارت بر تبلیغات برای هر کلمه کلیدی برای چند روز. اگر AdWords ads اجرا می شود برای چند روز وجود دارد's یک فرصت خوب آن است که سود آور در غیر این صورت تبلیغ خواهد از دست دادن پول. یک نقطه ضعف برای این اسکریپت این است که شما نیاز به صبر کنید تا زمانی که هر یک از نظارت دوره کامل است و برخی از اسکریپت ها گران هستند. با وجود این نسخه ارزان به همان اندازه موثر و صرفه جویی در هزینه در مقایسه با تست با پرداخت مبارزات آنها را به یک سرمایه گذاری ارزشمند است.

PPC تاریخچه پایگاه داده

به تازگی شده اند وجود دارد محصولات روی بازار است که در اصل پایگاه داده از AdWords تبلیغات PPC است. در حالی که این خدمات ارزان نیست در سطح ارزش خود را واقعا می تواند't توان دست کم گرفت. نیاز به دسترسی به یک پایگاه داده است که بازده سودآور کلید واژه ها مبارزات بسیار ارزشمند است. به سود یک ماده ساده از این کلمات کلیدی و کپی کردن مبارزات. آن دشوار خواهد بود برای پیدا کردن یک استراتژی ساده تر برای ساخت سود.

پس مسن PPC بازاریابی و رویکرد شما نیاز به اجازه می دهد برای هزینه آزمون های در حال اجرا مبارزات انتخاباتی برای فیلتر کردن کلمات کلیدی است که't سودآور است. با بسیاری از کامپیوتر بازاریابان با استفاده از روش های پیشرفته شما نیاز به آماده به کار سخت در برابر آنها را به سود. یک انتخاب دقیق است که به اتخاذ این فن آوری های نوظهور مگر اینکه شما یک توجهی آزمون بودجه به علف هرز فقیر کلمات کلیدی.

[ad_2]