چگونه به ترویج کسب و کار شما در Facebook به حداکثر رساندن ROI بازاریابی

[ad_1]

“چگونه می توانم تبلیغات در Facebook?”

“چقدر Facebook تبلیغات هزینه دارد؟”

اینها سوالاتی است که بسیاری از مردم دهان قبل از آنها اجرا Facebook آگهی – بیش از احتمال زیاد آنها تبدیل نمی اگر آنها به انجام تحقیقات خود را.

بسیاری از بازاریابان ترویج کسب و کار خود را به هر کس در جهان بدون هدف قرار دادن حق مردم است.

و یا آنها را نمی خواهد روزانه صرف محدودیتی در کسب و کار خود را به می دانم که زمانی که برای متوقف کردن تبلیغات (به طوری که آنها خون خود را خشک)

حتی اگر شما هیچ راهنمایی در مورد چگونه به ترویج کسب و کار شما در Facebook, سپس شما نمی دانید که چه مقدار پول شما می توانید صرف در هر سرب آنها به منظور به نوبه خود سود!

حقیقت این است که در حال اجرا Facebook آگهی می توانید بسیار به سرعت نایاب موجودی بانکی خود را اگر شما نمی دانید که آنچه شما انجام می دهند.

همین امر اگر شما رفتن به وگاس ، خط پایین این است که شما نمی توانید پول در تبلیغات و امید به دریافت ترافیک/آگهی. شما نیاز به یک هدف به روشنی تعریف شده و همچنین دانستن که شما می خواهید برای دیدن آگهی خود (و کسی که شما نمی خواهید به هدف).

این انفجار یا رکود در این صنعت به عنوان شما احتمالا جمع شده بودند. اگر شما از دست داده ام پول در تبلیغات هر چند پس از آن ناامیدی نیست به همه از دست داده است… در اینجا بیشتر است.

بنابراین آنچه واقعا مهم است که با توجه به چگونه به ترویج کسب و کار شما در Facebook?

شما باید برای دریافت پیام حق را به افراد مناسب در زمان مناسب است. اکثر بازاریابان بسیار خوبی در فروش جهانی استیک برای گیاه خواران.

یک ورزش بزرگ شما می توانید انجام دهید این است که بنشینید و نقشه دقیقا همان است که ایده آل خود را خریدار است. از خودتان بپرسید سوالات مانند زیر:

چه سرگرمی های آنها علاقه مند است ؟

چند ساله هستند ؟

جایی که آنها زندگی می کنند ؟

آنچه که درآمد خود را و یا بودجه ؟

چه مدت آنها شده اند به دنبال یک راه حل برای مشکل خود را?

نه همه این سوالات مربوط خواهد بود به بازار خود را پس از آن فقط بستگی به این دارد که شما در حال بازاریابی است. بدیهی است که اگر شما در حال ارائه چیزهایی مانند بیمه و سپس محل و بودجه مربوطه خواهد بود.

واقعا فکر کردن در مورد که شما در حال هدف قرار دادن در عمق شما قادر به هدف قرار دادن مردم به احتمال زیاد به خرید خود را ارائه دهد. اگر شما در حال حاضر مشتریان را ببینید اگر این اطلاعات مربوط به چه کسی است در حال حاضر خرید آنچه شما فروش است.

وجود دارد هیچ انکار است که بدون یک تازه سیل از چشم انداز علاقه مند هر روز شما را از کسب و کار و قادر به مقیاس هر چیزی.

تبلیغات درستی را برای همیشه لطفا برای حل این مشکل و پر کردن خط لوله را با خریداران گرسنه که در حال حاضر می خواهید آنچه شما باید ارائه دهد.

تنها راه شما می توانید تبلیغات استاد در حال اجرا ردیابی و آزمایش تعداد زیادی آگهی های مختلف. یک مقدار خوبی برای شروع است با قیمت 500 دلار (یا £300 اگر در انگلستان) در هر ماه باید به شما مایل به تست خیلی بیشتر از تبلیغات با شتاب.

سیستم عامل مانند Facebook زیادی را در راه شما می توانید نتایج خود را تنها راه شما قادر خواهید بود به بهبود است و با آزمایش جدید ارائه می دهد برای دیدن آنچه که ” چوب ” در بازار است. امیدوارم این نکات به شما کمک خواهد کرد زمانی که به دنبال در چگونه به ترویج کسب و کار شما در Facebook.

[ad_2]