چگونه پرداخت پستها در طول کلیک کنید بازاریابی کار می کنند ؟

[ad_1]

پس چگونه مردم برای پیدا کردن وب سایت من? این است که تا حد زیادی شایع ترین سوال پرسیده شده توسط کسب و کار که مایل به افزایش تعداد بازدید کنندگان به سایت خود را.

پاسخ به این سوال که تعدادی از راه های مختلف برای جذب بازدید کننده این خدمات عبارتند از; بهینه سازی موتور جستجو وب سایت خود را تبلیغات بنر و لینک مبارزات و همچنین به عنوان پرداخت برای هر کلیک. این مقاله با تمرکز بر پرداخت به ازای هر کلیک که بدیهی ترین روش موثر و کارآمد.

آنچه که پرداخت پستها در طول کلیک کنید ؟

اکثر موتورهای جستجو ارائه خدمات به موجب آن فروش آنها در موقعیت های بالا در نتایج موتورهای جستجو صفحات.

برای مثال اگر یک کاربر اینترنت می خواهد برای پیدا کردن یک هدیه منحصر به فرد فروشگاه برای هدیه کریسمس از آنها را در رفتن به موتور جستجوی مورد علاقه و نوع “هدیه کریسمس”. اگر این عبارت جستجوی یک کلمه کلیدی ما برای شما راه اندازی و سپس وب سایت خود را در لیست ظاهر می شود در بالای صفحه نتایج.

چرا و چگونه کار می کند ؟

این کار به دلیل آن اجازه می دهد تا به کاربران برای پیدا کردن آنچه که آنها در جستجوی آن هستند و اطلاعات شرکت خود را خواهد شد یکی از اولین موارد آنها به احتمال زیاد به عنوان خوانده شده. آنها می توانید اطلاعات خود را خلاصه در مورد چه محصولات و یا خدمات شما فراهم می کند. از آنجا که این کاربر چه تصمیم به از طریق کلیک کنید به وب سایت خود را, آنها به احتمال زیاد به پرس و جو و یا تولید فروش.

که در آن من را در لیست ظاهر می شود ؟

وب سایت خود را به نظر می رسد در نتایج جستجو در موتورهای جستجو زیر ..

گوگل

یاهو

MSN

آلتاویستا

Lycos

Ask Jeeves

AOL

و بسیاری از بسیاری دیگر

چقدر هزینه خواهد داشت ؟

این یکی از کسانی که “چگونه است که یک قطعه از رشته ؟” سوالات. اما ما برنده't پایان آن وجود دارد و شما را در تاریکی.

اکثر شرکت ها بودجه برای یک روز هفته یا ماه. ما پس از آن را انتخاب کنید و مناسب ترین کلمات کلیدی که ما فکر می کنم مخاطبان خود را به یک موتور جستجو. برای هر کلمه کلیدی را وارد کنید یک قیمت شما می خواهید به پرداخت هر کلیک (بسته به جایی که شما می خواهید قرار داده شود). بالاتر از بودجه شما بیشتر کلیک کنید throughs بیشتر منجر به فروش بیشتر.

آن's مهم است به یاد داشته باشید که شما تنها پرداخت اگر یک کاربر در واقع با کلیک بر روی لینک به وب سایت خود را و گرفته شده است وجود دارد. بنابراین تنها در صورتی که علاقه به اندازه کافی در خود خلاصه و می خواهید برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد محصولات و خدمات آنها به احتمال زیاد به با کلیک بر روی لینک وب سایت خود را.

[ad_2]