چیزهایی که شما باید بدانید در مورد گوگل حستبلیغ

[ad_1]

آیا تا کنون فکر چگونه وبلاگ نویسان و صاحبان سایت کسب درآمد خود مشوق?

بله بدیهی است که آنها در نوشتن محتوا برای وب سایت خود را به طوری که آنها می تواند به جذب بسیاری از کاربران را به مشاهده آن است.

اما چگونه می توان از آنها کسب درآمد فقط با در حال اجرا یک وبلاگ و یا سایت ؟ پاسخ این است که نمایش تبلیغات در سایت خود را.

اگر این برای تلفن های موبایل جالب برای شما, شما باید بدانید که چه حستبلیغ گوگل است.

حستبلیغ گوگل اجازه می دهد تا وبلاگ نویسان و صاحبان وب سایت و کسب درآمد از طریق نمایش تبلیغات گوگل در وب سایت خود را.

این تبلیغات وقتی کلیک به شما اجازه تبلیغ می دانم و آنها به شما پرداخت از طریق گوگل حستبلیغ.

در واقع شما نیاز به ثبت نام برای یک حساب AdSense و اضافه کردن کد به وبلاگ خود و یا وب سایت.

شما می توانید انتخاب کنید که چگونه تبلیغات خود را نگاه مانند آن را نشان می دهد و چه نوع از تبلیغات شما خواهد شد قرار دادن در وبلاگ یا سایت.

وجود دارد دو راه برای پول با استفاده از حستبلیغ:

  • کلیک – درآمد خود را خواهد شد در چگونه بسیاری از مردم به کلیک روی تبلیغات.
  • برداشت – شما کسب درآمد بر اساس تعداد بازدید از پست ها با تبلیغات است.
  • که واجد شرایط برای استفاده از حستبلیغ?
  • اگر شما با استفاده از میزبانی خود وردپرس شما می توانید بازدید از حستبلیغ سایت و ثبت نام برای یک حساب کاربری. پس از شما امضا شما دریافت خواهید کرد یک کد است که شما می توانید در هر نقطه را در سایت خود.
  • اگر شما با استفاده از بلاگر ثبت نام برای یک حساب AdSense و استفاده از پول در اوردن تب در بلاگر به راه اندازی و حساب خود را وجود دارد.

این روند چگونه شما کسب درآمد در حستبلیغ آسان است فقط یک حساب کاربری ایجاد کنید و تنظیم آن را بر روی سایت خود و voila!

شما هم اکنون می توانید با استفاده از این برنامه اما شما باید بدانید که آن طول می کشد زمان طولانی و تن از ترافیک قبل از اینکه شما می توانید دریافت بزرگ درآمد.

حستبلیغ گوگل به طور بالقوه می تواند شما را به یک درآمد پایدار یا خیلی بیشتر از آن.

افرادی هستند که کسب درآمد صدها هزار نفر در هر سال درآمد حستبلیغ به تنهایی. اگر چه این طول می کشد زمان زیادی از مخاطبان محتوای با کیفیت و بهینه سازی سایت قبل از شما در واقع می توانید کسب درآمد است که بزرگ است.

چگونه می تواند به شما دریافت بیشتر از حستبلیغ?

  • ساخت لینک های خود را برای افزایش ترافیک وب سایت خود را. شما شانس بیشتری برای جمع آوری پول نقد اگر سایت شما دارای یک ثابت تعداد بازدید کنندگان.
  • نوشتن محتوای با کیفیت برای وب سایت خود را و مطمئن شوید که آن را به جستجوگرها-آماده به طوری که موتورهای جستجو ارسال خواهد شد بسیاری از “هدفمند” کاربران که نیاز به مطالب خود را.
  • انتخاب شما تبلیغات را با دقت; باید آن را جذاب و چشم نواز وجود دارد تمایل بالا که بازدید کنندگان خود را خواهد آن را کلیک کنید.

حستبلیغ می تواند یک منبع درآمد خوب اما شما هرگز نباید تکیه بر حستبلیغ به تنهایی. شما باید حداقل سعی کنید با استفاده از دیگر استراتژی های کسب درآمد به عنوان یک بازگشت تا برنامه.

همچنین خواندن شرایط خود و شرایط قبل از تلاش آن را به طوری که شما می دانید چه چیزی درست است و چه چیزی نیست.

به یاد داشته باشید که شما هرگز نباید بر تبلیغات خود را به خاطر این که ،

گوگل می توانید بگویید اگر شما با کلیک کردن بر روی آن را به خودتان و نمی تشویق دوستان و یا خانواده به آن را انجام دهد. گوگل دارای یک سیستم است که می تواند تشخیص این نوع از تقلب.

حستبلیغ گوگل می تواند به شما کمک کند رسیدن به اهداف خود. همه شما باید انجام دهید این است که به پیروی از تمام قوانین و شما قطعا موفق خواهد بود.

[ad_2]