کفاشیان قول داده بود کنار بکشد

[ad_1]


تماشا: صادق درودگر یکی از افرادی بود که در انتخابات فدراسیون در جبهه محمدحسین قریب فعالیت می کرد و حتی پیش بینی کرده بود انتخابات به دور دوم می کشد. با این حال تحلیل او درخصوص کنارکشیدن کفاشیان اشتباه از آب درآمد. او به تماشا گفت که کفاشیان قبل از انتخابات قول داده بود در صورتی که کار به دور دوم بکشد، انصراف بدهد.

*شما در مصاحبه ای اعلام کردید که کفاشیان در صورتی که کار به دور دوم انتخابات بکشد انصراف می دهد. چرا این تحلیل شما اشتباه از آب درآمد؟

کفاشیان قول داده بود که کنار بکشد اما او پیچاند!

*او کجا چنین قولی داده بود؟

آنجا که باید قول بدهد! اما او در مجمع از کلماتی استفاده کرد که نشان می داد هم می خواهد از انتخابات کنار بکشد و هم می خواهد بمانند. با این حال او هنرمندانه جملاتی را انتخاب کرد که مقبولیتش را در مجمع بالا برد. کفاشیان نشان داد که برخلاف ظاهرش که آدم ساده ای است، بسیار باهوش است. به نظرم او پیچیده ترین آدم ساده است!

*کفاشیان به وزیر قول داده بود از انتخابات کنار بکشد؟

او به یک دستگاهی که قرار بود قول بدهد، قول داده بود!

*شما ابتدا در جبهه کفاشیان بودید، چه شد که یکباره به سمت قریب کشیده شدید؟

قبل از آنکه قریب در انتخابات ثبت نام کند چند جلسه با کفاشیان برگزار کردم و حتی او دو بار پیش من آمد. او در میان تاج و عزیزالله محمدی بهترین گزینه بود.

*گفته می شد قریب به شما پست ریاست کمیته فوتسال را پیشنهاد داده بود که به سمت او متمایل شدید.

چنین حرفی صحت ندارد. من قریب را مدیر استراتژیکی می دانستم. بارها هم گفته ام کارم در فوتسال تمام شده و دیگر به فوتسال برنمی گردم.

*قطعا هیچ شخصی حاضر نیست بدون گرفتن وعده یک پست در انتخابات فعالیت کند. شما قرار بود بعد از انتخاب قریب به چه چیزی برسید؟

من به غیر از مشاوره در انتخابات هیچ کار دیگری نمی کنم! حتی اگر دادکان هم در انتخابات حاضر می شد چیزی قبول نمی کردم! من هم در دانشگاه مشغول تدریسم و هم تجارت خودم را دارم. دوست ندارم نیم قرن زندگی ام را به کارهای اداری و تکراری اختصاص بدهم.

*در این صورت چرا به عنوان مثال برای عزیزالله محمدی یا کفاشیان کار نکردید؟

خود کفاشیان می خواست با من همکاری کند و حتی روز قبل از انتخابات هم از من خواست که کمکش کنم، حتی او به من پستی را پیشنهاد کرد که من گفتم معذرت می خواهم و آن را قبول نکردم.

[ad_2]

Source link